Announcement

Collapse
No announcement yet.

Tehnicki problemi i pitanja

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Ser Deni ® View Post
    Onda live teme i mogu da se ugase.


    Sent from my iPhone using Tapatalk Pro
    Ne znam svega mi sta da ti kazem.

    Ako se ne varam Bojana i Olja su admina kontaktirali sto se tice problema sa tapatalkom. Dobili su odgovor da je sve podeseno kako treba da bude.

    Sent from my SM-G900F using Tapatalk

    Comment


    • Možda ne zna? Mislim tapatalk support sa kojima sam ja radio u vezi bete za iPhone pro verzija su odgovorni ljudi i izlaze u susret. Pričao sa dvojicom, jedan zadužen za UI, drugi za bug-ove, sve što sam im predočio bilo je ispravljeno. Rok je bio 7 dana i oni su to uradili.

      Ja nisam plaćen, da jesam, ja bih odavno njih kontaktirao i rešio, jer opet kažem, a ponavljam se, preko 10 foruma koristio, sada 5 i nijedan nije imao takav problem niti ima.


      Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

      Comment


      • Pa mozda admin i ne zna, odnosno nije razmisljao o podrsci tt, s obzirom da drzi ceo SK (a Vladan ce najbolje da objasni kako i sta covek sve radi) verovatno mu ni podrska tt, niti mi na kraj pameti nismo. Na kraju forum i nije tako bitna stavka u radu tog celog sistema ili sto da se lazemo... zadnja smo rupa na svirali ...a opet kakvih smo problema imali on sljaka sasvim pristojno.
        Ali... to ne znaci da ga ne treba oko ovoga kontaktirati. Konkretno ja ga nikada nisam zamolila da stupi u vezu sa podrskom tt. Rekla sam ti vec da smo onda jos preko TeamViewera zajedno pogledali podesavanja na tt..takva opcija (da te uvek baci na poslednji neprocitani post)...prosto ne postoji.
        No, koliko sutra pocecemo da ga smaramo sa ovim, jer je sada ipak totalno drugacija situacija, imamo oko 200 clanova vise, veoma aktivnih, a prvenstva pocela/pocinju i sigurno da mnogi od njih koriste tt. Uzivo pracenje tema je i do sada bilo na ivici zivaca (od kako se nesto poremetilo).. a ne mogu ni da zamisllim tek taj pakao od sada...

        Admine cuo si sve

        tt sa A5 u inat Mi6
        Last edited by miloolja; 06-08-17, 15:06.
        sigpic

        Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
        But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

        Comment


        • Originally posted by Lord Gangarić View Post
          Lajk opcija nam je sjebala forum pre nekoliko meseci i pravi nam tehničke greške,ako vam se sviđa neki post imate opciju reputacije to je ova zvezdica u donjem levom uglu ispod profila.

          Odlicno. Nema gore stvari za forum od pluseva i lajkova.
          Everyone is entitled to his own opinion, but not to his own facts. - Daniel Patrick Moynihan

          Comment


          • On će prije srušiti forum nego to napraviti

            Comment


            • Ne treba lajk ali mora se vratiti negativna reputacija ili ukinuti i pozitivna.
              Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
              Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
              "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

              Comment


              • Originally posted by miloolja View Post
                Jaoo ovog starca svuda guras

                tt sa A5 u inat Mi6
                ja krenula da guglam amor y paz, on mi izasao

                @Maro
                daleko bilo
                http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                sigpic

                Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                with experience.

                Comment


                • cisto da znate, moze i fb video direktno da se ubaci na forum, kopirajte broj iz linka i stavite izmedju [fbv] tagova


                  http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                  Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                  sigpic

                  Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                  with experience.

                  Comment


                  • Originally posted by Marija81 View Post
                    Ne treba lajk ali mora se vratiti negativna reputacija ili ukinuti i pozitivna.
                    Слажем се, овако је бесмислено.

                    Comment


                    • Zasto? Onda je bilo besmisleno imati lajk (dok je postojao) jer nije bilo i dislajka
                      Dayman (a-a-ah...)
                      Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
                      Champion of the sun (a-a-ah...)
                      You're a master of karate and friendship
                      For everyone

                      Comment


                      • Originally posted by Mr. Wolf View Post
                        Zasto? Onda je bilo besmislen i lajk (dok je postojao) jer nije bilo i dislajka
                        Био је бесмислен

                        Comment


                        • Nema vracanja negativnih reputacija, pomirite se sa tim.
                          http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                          Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                          sigpic

                          Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                          with experience.

                          Comment


                          • Onda nek se nastavi ta besmislenost na ovaj nacin. Nema potrebe vracati negativnu Ionako je sluzila samo ovima sto se uvrede na sve i svasta i to prilicno lako.
                            Dayman (a-a-ah...)
                            Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
                            Champion of the sun (a-a-ah...)
                            You're a master of karate and friendship
                            For everyone

                            Comment


                            • Originally posted by bojanaBG View Post
                              Nema vracanja negativnih reputacija, pomirite se sa tim.
                              Је л' то због Ганга?

                              Comment


                              • Originally posted by Победа View Post
                                Је л' то због Ганга?
                                Ne znam sto zbog njega, ali nije, razlog je celokupna atmosfera na forumu koja ce sigurno biti bolja kad ne mozete da se gadjate negativnim.
                                A i Wolf je lepo rekao, kad smo imali like, dislike je ukinut iz istog razloga.
                                http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                                Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                                sigpic

                                Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                                with experience.

                                Comment

                                Working...
                                X