Announcement

Collapse
No announcement yet.

Tehnicki problemi i pitanja

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by 61563 View Post
    Siva eminencija...Noto je jedna od mudrijih glava ovog foruma,moje skromno misljenje.

    Al za ovaj ala Monchi transfer svaka mu cast,prva ekipa sa 92-ke haha
    Ukratko, da nema mene ne bi bilo foruma.

    Comment


    • Sta znaci moc reputacije i sta znace zeleni kvadrati iznad avatara?
      You see, in this world there's two kinds of people, my friend: Those with loaded guns and those who dig. You dig.

      Comment


      • Originally posted by canarian View Post
        Sta znaci moc reputacije i sta znace zeleni kvadrati iznad avatara?
        Nekima sve, nekima nista
        sigpic

        Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

        U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
        Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

        Comment


        • Originally posted by canarian View Post
          Sta znaci moc reputacije i sta znace zeleni kvadrati iznad avatara?
          Pa realno, nista posebno, mozes to da smatras da je neka zamena za lajk tj. plus
          http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

          Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

          sigpic

          Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
          with experience.

          Comment


          • Pre se malo teže dobijali svi zeleni ako se sećam...

            Comment


            • Reputacija je fejk njuz.
              sigpic
              "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
              AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

              Comment


              • Pa dosli ovi novi i zloupotrebili ih
                Ma realno, te reputacije nismo ni koristili kad smo imali lajk.
                http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                sigpic

                Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                with experience.

                Comment


                • Interesuje me kad udjes na konkretnu temu dali postoji opcija da te odvede na prvi neprocitan post,valjda je ima ali ja sam malo old fashion pa mi ponekad nije lako da se snadjem.Hvala unapred

                  Comment


                  • Imaš ispred naziva teme plavi krug sa strelicama na dole i tu klikneš i odvede te na prvi nepročitani post

                    Comment


                    • Ako mislis kad ides preko browsera, onda kliknes na ovu zelenu strelicu ispred naziva teme, u slucaju da mislis na tapatalk, ta opcija ne radi kako treba
                      http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                      Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                      sigpic

                      Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                      with experience.

                      Comment


                      • hahahah kod mene je plava zbog skina

                        Comment


                        • Zamolio bih moderaciju ovog foruma da na mesto modrratora (novopridošlih) pored Bogija i Kronosa, stavi i Twistera koji je malo kasnije stigao na foruma ali je znalac košarke i nepristrasan (bar ima preduslove) jer ne navija ni za Zvezdu ni za Partizan. Mislim da Uini neće dolaziti a za Fendera (ko zna) i ako dođe neće se ljutiti. Očekujem da i ostali forumaši podrže Twistera za moda.
                          Spoiler
                          Ako mi časi smrti postanu bliski,
                          I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
                          Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
                          Nije umio da odstupi,
                          Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
                          Pao unapred, a ne unazad,
                          I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
                          Uračunato i u moj pad.

                          Comment


                          • Jedno pitanje kada hocu da ubacim neki tekst, odem na dugme quote i ubacim ga izmedju ona dva quote pritisnem da brzi odgovor
                            ali mi uvek pokazuje u smislu prekratak odgovor hvali 4 nečega i ne sećam se šta.Kkao da resim taj problem. Hvala
                            Doslo vreme pametan zaćuti, budala progovori a fukara se obogati.

                            Comment


                            • Originally posted by Daba View Post
                              Jedno pitanje kada hocu da ubacim neki tekst, odem na dugme quote i ubacim ga izmedju ona dva quote pritisnem da brzi odgovor
                              ali mi uvek pokazuje u smislu prekratak odgovor hvali 4 nečega i ne sećam se šta.Kkao da resim taj problem. Hvala
                              Dravot mode on:

                              Dabo, jebem mu misa, hvaliti nije isto sto i faliti.

                              Comment


                              • Ne mozes samo da citiras (kvotujes) moras i da napises nesto...odnosno da stavis 4 karaktera, smajli ali sa 4 znaka ili samo ....


                                tt sa A5 u inat Mi6
                                Last edited by miloolja; 06-08-17, 09:15.
                                sigpic

                                Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                                But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                                Comment

                                Working...
                                X