Announcement

Collapse
No announcement yet.

Tehnicki problemi i pitanja

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #76
    Ja imam problem sa postavljanjem slika sa
    http://www.oldschool-samp.com/slike/
    Ni jednu koju sam postavila preko njih ne vidim.
    E,sada, da li je do mene ili foruma ?
    Npr. http://www.sportklub.info/forum/show...15#post1582115
    Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
    Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
    "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

    Comment


    • #77
      Kada upload-jes sliku, treba da izaberes pravi link od dole ponudjenih.

      Ovaj sa [img][/img] je taj koji ti treba za forum.
      Last edited by ognjen; 26-12-16, 15:02.

      Comment


      • #78
        Hvala puno na brzom odgovoru.
        Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
        Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
        "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

        Comment


        • #79
          Ne mogu da pišem u Juventusovoj temu, nzm da li je tehnički problem ili me neko sprda

          Btw. kad kliknem da ostavi post ovo mi izađe

          Forbidden

          You don't have permission to access /forum/newreply.php on this server.
          Additionally, a 403 Forbidden error was encountered while trying to use an ErrorDocument to handle the request.

          Comment


          • #80
            To znaci da si prekucao temu ... obrnuo, presao.
            Nema vise Brajko
            sigpic

            Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

            U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
            Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

            Comment


            • #81
              Sastavio sam post vanvasionski, ali eto....neće da me pusti mašina.

              Comment


              • #82
                Da li bi se mogao full screen za youtube uključiti? Da mogu preko foruma odmah full screen uključiti a ne da moram otvoriti video na youtube-u da pogledam.
                Mirza Bašić najbolji čovjek u TOP 79. a i šire.

                Comment


                • #83
                  Originally posted by Unofficialpage View Post
                  Da li bi se mogao full screen za youtube uključiti? Da mogu preko foruma odmah full screen uključiti a ne da moram otvoriti video na youtube-u da pogledam.
                  Ne može brate već nekoliko meseci , i nije do foruma nego do youtuba . Tako je na skoro svakim forumima/blogovima itd.
                  sigpic

                  #PRAVDA ZA BRAĆU

                  Comment


                  • #84
                    Molim sve administratore da Rossu ne vrate nick.
                    Originally posted by Vladan
                    SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
                    :vinjaksmajli:

                    Comment


                    • #85
                      Kako se tema stavlja na ignore?
                      Originally posted by Dekinjo
                      Šta mislite da su Livepulu poništili dva čista gola, a Sitiju nisu. Koliki bi bio rezultat? Pa 3:3
                      Originally posted by La Jugoslavia
                      Crvena zvezda je naša, iako je oteta, ona je naša, iako je okupirana. A da je oteta i okupirana, to stoji i to jeste, apsolutno se slažem.

                      Comment


                      • #86
                        Možeš sa teme da se ispišeš, da ti ne stižu obaveštenja, ako si to mislio

                        Imaš Alatke teme..Otkazati pretplatu sa ove teme

                        ili

                        kad odeš na teme koje pratiš, odmah na spisku tema, odnosno odmah ispod naslova teme.. stoji ko je otvorio, kada i imaš Odogovr, a pored Otkazati pretplatu
                        Last edited by miloolja; 17-01-17, 11:59.
                        sigpic

                        Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                        But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                        Comment


                        • #87
                          Čim na istoj temi ponovo napišeš nešto, opet će ti stizati obaveštenja, ali ako i dalje nećeš ista, opet na indentičan način otkažeš.
                          sigpic

                          Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                          But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                          Comment


                          • #88
                            Mislio sam da stavim nekako temu na ignore ili da je blokiram pa da mi ne iskacu postovi iz te teme kad idem na Sta je novo/novi postovi. Ali mogu i na taj fazon, da se pretplatim na teme pa da ne ulazim uopste u "novi postovi"
                            Originally posted by Dekinjo
                            Šta mislite da su Livepulu poništili dva čista gola, a Sitiju nisu. Koliki bi bio rezultat? Pa 3:3
                            Originally posted by La Jugoslavia
                            Crvena zvezda je naša, iako je oteta, ona je naša, iako je okupirana. A da je oteta i okupirana, to stoji i to jeste, apsolutno se slažem.

                            Comment


                            • #89
                              Novi postovi ne. To je zajedničko za sve na forumu i ne možeš to da uređuješ, ali možeš Settings ili Podešavanja ili Teme koje pratim (to je sve jedno te isto) i tu kada odeš, to je tvoje, personalizovano i tu imaš samo one teme na kojima si pisao, odnosno na koje si se pretplatio.
                              Last edited by miloolja; 17-01-17, 12:07.
                              sigpic

                              Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                              But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                              Comment


                              • #90
                                Sta se desava sa forumom? Vratila se stara verzija, ali poslednja piruka je iz Januara jos.

                                Comment

                                Working...
                                X