Announcement

Collapse
No announcement yet.

Tehnicki problemi i pitanja

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Podrška za brata Gangaru, sram vas bilo što ga napadate

    Comment


    • Pa ako ne znate o čemu se radi šta imate onda da komentarišete i da napadate kao hijene? Samo sam pitao da li ima neki način da se žalim na zloupotrebu funkcije,nisam se žalio na ban,nisam tražio broj od gazde,čisto sam informativno pitao.
      sigpic

      #PRAVDA ZA BRAĆU

      Comment


      • Originally posted by Lord Gangarić View Post
        Samo sam pitao da li ima neki način da se žalim na zloupotrebu funkcije
        Originally posted by Dekinjo
        Šta mislite da su Livepulu poništili dva čista gola, a Sitiju nisu. Koliki bi bio rezultat? Pa 3:3
        Originally posted by La Jugoslavia
        Crvena zvezda je naša, iako je oteta, ona je naša, iako je okupirana. A da je oteta i okupirana, to stoji i to jeste, apsolutno se slažem.

        Comment


        • Zato sto si ti skocio da se zalis visem sudu. Uostalom napisao sam ti u pp, procitaj. I ja te ne napadam, cak te ni ne podjebavam i a ko ti mozda izgleda tako. Ja samo iznosim svoj utisak svega vidjenog.
          sigpic

          Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

          U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
          Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

          Comment


          • Znaci covek napise nesto jer se ne slaze sa onim sto radis, pa se ti pitas ko sam ja da uopste i komentarisem ? Ili sam advokat nekome?

            Tvoji advokati ti ne smetaju, ne smeta ti da se salis kako god tebi odg, ali ti smeta kada ti neko kaze da ovo sto radis nema veze sa realnoscu? I odjednom te provociram?

            Znaci cim nije pisanje u tvom stilu, nije sala, jer tebi nije smesno, ako se neko ne slaze sa tobom iz ociglednih razloga onda te neko zapravo provocira? Nauci covek svasta.

            A za to otkud ja da komentarisem nesto, pa zato sto mi se komentarise, i ?


            Ako nista drugo, bar smo saznali da bas ti nije do sale kad tebe neko zakaci.

            Comment


            • Daj ovde postove gde te vredjam i PSUJEM. Daj postove gde se obracam TEBI licno da nisi normalan i da si zalostAN!

              A onda cu ja da postavim sve ove mesece sta mi pises i kako ne silazis sa moje kicme...iako si vise puta rekao da neces vise da se raspravljas sa mnom i da mi se obracas...Nikada te pomenula nisam prva osim i iskljucivo odgovarala kada bi me napadao...a sad daj postove ovde. Nista nije obrisano.

              tt sa A5 u inat Mi6
              Last edited by miloolja; 03-08-17, 18:27.
              sigpic

              Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
              But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

              Comment


              • Originally posted by miloolja View Post
                Daj ovde postove gde te vredjam i PSUJEM. Daj postove gde se obracam TEBI licno da nisi normalan i da si zalostAN!

                A onda cu ja da postavim sve ove mesece sta mi pises i kako ne silazis sa moje kicme...iako si vise puta rekao da neces vise da se raspravljas sa mnom...Nikada te pomenula nisam prva osim i iskljucivo odgovarala kada bi me napadao...a sad daj postove ovde. Nista nije obrisano.

                tt sa A5 u inat Mi6


                Kako bi ja završio da sam ti napisao da imaš problem i da si žalosna?



                Na ovo sam odgovorio samo bahato čak te nisam ni quotovao i svi znamo kako se završilo.

                Pazi ja nemam ništa protiv za obostranu raspravu,ali brate ako već imamo raspravu nemoj da me banuješ zato što si imala loš dan ili nedelju.Ako vređaš nekog i ne dozvoljavaš da ti neko bilo šta odgovori to je već žešća zloupotreba moći.Ako sam bilo gde u našoj diskusiji prekršio pravilo rado prihvatam i permamentan ban bez pogovora.
                sigpic

                #PRAVDA ZA BRAĆU

                Comment


                • Moram dupli post,ja se stvarno ne žalim na ban ali nije u redu da se tako ponašaš prema meni i da zaobilaziš pravila zbog našeg ličnog konflikta.Ako nećeš da flodujemo ovde možemo ovu diskusiju da nastavimo i preko PM-a i preko telefona a i lično ako treba.
                  sigpic

                  #PRAVDA ZA BRAĆU

                  Comment


                  • Vise puta sam te pitala koji ti problem imas sa mnom...ko zna koliko puta sam te to pitala..na to se odnosilo i prvi ss...a kao sto se vidi nisam napisala da si zalostan.
                    Samo trebao si onda sve da ss i sta si ti meni pre toga pisao, nemoj tako...

                    A drugi ss je upucen Wolfu...sto si se ti tu nasao i kako ja tebe tu tacno vredjam?
                    Zbog toga sto sam bukvalista ili...?

                    I naravno da sam bahata vise puta si mi rekao..a to nije uvreda jel? Cudne kriterijume psovki, uvreda i nepravde imas.
                    Last edited by miloolja; 03-08-17, 18:54.
                    sigpic

                    Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                    But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                    Comment


                    • Dovoljno sam sa tobom vodila prepisku preko pp kada sam sokirana dva puta bila davno...da si neke stvari shvatao totalno pogresno i napadao me...pa smo to raspravili.

                      Ovo je nesto drugo i nema vise smisla.
                      Pokusaj da samo odrzis jednom rec, posto si je vise puta davao..da ces da me ostavis na miru. NIKADA te nisam vredjala, psovala (sta ti treba da se spustas tako nisko)..niti ti se obracala prva. NIKADA!
                      sigpic

                      Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                      But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                      Comment


                      • I da...ti meni negativnim ne mozes nista, bas nista...al opet to ipak dovoljno govori o tebi i tvom smislu za humor, a moj mozda i jeste los, nije iskljuceno....
                        Last edited by miloolja; 03-08-17, 18:51.
                        sigpic

                        Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                        But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                        Comment


                        • Originally posted by miloolja View Post
                          Vise puta sam te pitala koji ti problem imas sa mnom...ko zna koliko puta sam te to pitala..na to se odnosilo i prvi ss...a kao sto se vidi nisam napisala da si zalostan.
                          Samo trebao si onda sve da ss i sta si ti meni pre toga pisao, nemoj tako...

                          A drugi ss je upucen Wolfu...sto si se ti tu nasao i kako ja tebe tu tacno vredjam?
                          Zbog toga sto sam bukvalista ili...?

                          I naravno da sam bahata vise puta si mi rekao..a to nije uvreda jel? Cudni kriterijumi psovki, uvreda i nepravde.
                          Ja tebi nisam rekao da si bahata nego da se bahato ponašaš ovim pretnjama i čime već.Možeš ti sad da izvrćeš šta si mislila kome si mislila do sutra svako ko je iole normalan je ovde skontao.I koliko se ja sećam našu poslednju raspravu preko PM-a si ti priznala da si pogrešno protumačila i priznala da nisi u pravu a ne ja tako da toliko o tome.Ako je psovka ili uvreda da ti kažem da se bahato ponašaš kada svakim drugim postom pretiš,a ti meni da nisam normalan i da sam jadan nije ,onda ja stvarno ne znam u kakvom mi svetu živimo.
                          sigpic

                          #PRAVDA ZA BRAĆU

                          Comment


                          • Koja ti je ovo negativna danas Gangaricu? Jbt tekse vratio i vec polovini foruma podelio negative.
                            Izdrzi diskusiju, pa i kritiku bez da udelis negativu.
                            sigpic

                            Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                            U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                            Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                            Comment


                            • Da se ne mešam u odnos jer me ne interesuje, samo da prokomentarišem da je Sandu šlihtara br1 sad potvrdjeno. To sam video još kad je Bojana neki dan rekla nešto za GoT a on mučenik u spojlerima pisao romane.
                              Dečko u usponu, nema šta. Kako ti napadaš njega bez razloga, tako ja tebe.
                              Da ne bude zabune ne branim Gangarića niti podržavam Olju, samo upirem prstom na Sandua. Ljugavo druže.

                              Comment


                              • Ajde bre dosta više!
                                Ja izvrćem, a ti ne izvrćeeš i sve shvataš kako treba ili kako ti odgovara, pa mi mesecima skačeš po glavi.
                                Dosta!
                                Last edited by miloolja; 03-08-17, 19:02.
                                sigpic

                                Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                                But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                                Comment

                                Working...
                                X