Announcement

Collapse
No announcement yet.

Tehnicki problemi i pitanja

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Kome mogu da se obratim u prijavi jednog od administratora,tojest da li uopšte ima tako nešto na ovom forumu,ili moram da kontaktiram tehničku podršku Sport Kluba?
    Last edited by Lord Gangarić; 03-08-17, 16:26.
    sigpic

    #PRAVDA ZA BRAĆU

    Comment


    • Kontaktiraj gazdu, ali nece ti niko pomoci do ti sam sebi. Za forum su glavni adminiatratori i glavesine imaju potpuno povjerenje u njih i dali su im da vode forum kako misle da treba.
      sigpic

      Comment


      • Originally posted by Vladan View Post
        Kontaktiraj gazdu, ali nece ti niko pomoci do ti sam sebi. Za forum su glavni adminiatratori i glavesine imaju potpuno povjerenje u njih i dali su im da vode forum kako misle da treba.
        Znači u suštini pojedinci mogu da rade šta hoće i kako hoće jer nikom ne odgovaraju ?
        sigpic

        #PRAVDA ZA BRAĆU

        Comment


        • STOP TERORU !!!

          Comment


          • U teoriji, ali u praksi nema diktature, ni blizu
            sigpic

            Comment


            • Originally posted by Lord Gangarić View Post
              Znači u suštini pojedinci mogu da rade šta hoće i kako hoće jer nikom ne odgovaraju ?
              Sta god radio, nemoj da ukazujes adminima na pravila kojih se ne pridzavaju. Po pravilu je da ta pravila za njih ne vaze
              Originally posted by Dekinjo
              Šta mislite da su Livepulu poništili dva čista gola, a Sitiju nisu. Koliki bi bio rezultat? Pa 3:3
              Originally posted by La Jugoslavia
              Crvena zvezda je naša, iako je oteta, ona je naša, iako je okupirana. A da je oteta i okupirana, to stoji i to jeste, apsolutno se slažem.

              Comment


              • Твоја победа ће бити уколико свако од нас задржи део добродушности коју си безусловно делио са свима нама кроз свако твоје писање.
                До поновног сусрета, твој Швабо

                mala H2H 2018/19
                suicide
                2019
                velika H2H 2019/20

                Comment


                • Stop teroru, nemojte dirati Ganga, bio decko dan u banovicima i odmah bi da se zali. Budete li ga jos malo pritisli, poslace pismo Vucicu.
                  Jbt, kada malo razmislim, mozda Vucic i moze da mu pomogne. Aleksandar je i onako svemoguc, treba pokusati.
                  Last edited by Sandugp; 03-08-17, 16:57.
                  sigpic

                  Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                  U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                  Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                  Comment


                  • Originally posted by Sandugp View Post
                    Stop teroru, nemojte dirati Ganga, bio decko dan u banovicima i odmah bi da se zali. Budete li ga jos malo pritisli, poslace pismo Vucicu.
                    Ne mora pismo, moze i pm, obitavaju maleni Vucici i ovde.
                    Originally posted by Dekinjo
                    Šta mislite da su Livepulu poništili dva čista gola, a Sitiju nisu. Koliki bi bio rezultat? Pa 3:3
                    Originally posted by La Jugoslavia
                    Crvena zvezda je naša, iako je oteta, ona je naša, iako je okupirana. A da je oteta i okupirana, to stoji i to jeste, apsolutno se slažem.

                    Comment


                    • Originally posted by Vladan View Post
                      U teoriji, ali u praksi nema diktature, ni blizu
                      Ne bih se složio ali dobro.

                      Originally posted by bici View Post
                      Sta god radio, nemoj da ukazujes adminima na pravila kojih se ne pridzavaju. Po pravilu je da ta pravila za njih ne vaze
                      Pa u suštini tako nešto ali gore ja kada te otvoreno vređa a ti ne smeš da odgovoriš.

                      Originally posted by realnost View Post
                      Komšinica moja
                      sigpic

                      #PRAVDA ZA BRAĆU

                      Comment


                      • Originally posted by Lord Gangarić View Post
                        Pa u suštini tako nešto ali gore ja kada te otvoreno vređa a ti ne smeš da odgovoriš.
                        Smes, al pravac Gvantanamo Bej.
                        Originally posted by Dekinjo
                        Šta mislite da su Livepulu poništili dva čista gola, a Sitiju nisu. Koliki bi bio rezultat? Pa 3:3
                        Originally posted by La Jugoslavia
                        Crvena zvezda je naša, iako je oteta, ona je naša, iako je okupirana. A da je oteta i okupirana, to stoji i to jeste, apsolutno se slažem.

                        Comment


                        • Originally posted by Lord Gangarić View Post
                          Znači u suštini pojedinci mogu da rade šta hoće i kako hoće jer nikom ne odgovaraju ?
                          Moj ti je savet da se pridrzavas kalendara i nece biti problema.
                          Originally posted by Dekinjo
                          Šta mislite da su Livepulu poništili dva čista gola, a Sitiju nisu. Koliki bi bio rezultat? Pa 3:3
                          Originally posted by La Jugoslavia
                          Crvena zvezda je naša, iako je oteta, ona je naša, iako je okupirana. A da je oteta i okupirana, to stoji i to jeste, apsolutno se slažem.

                          Comment


                          • Originally posted by bici View Post
                            Moj ti je savet da se pridrzavas kalendara i nece biti problema.
                            Skroz sam zaboravio na kalendar a vidim i ti si ali nema veze namestiću podsetnik u telefonu i neću napraviti istu grešku dva puta.
                            sigpic

                            #PRAVDA ZA BRAĆU

                            Comment


                            • Gang ne zezaj... Pričaš o curi, koju sam htio pitat da mi krsti đecu ako ih budem imao!!
                              Nemoj tako, o mojoj ako bog da kumi.

                              Ispoštuj brata iz muške teme.

                              "I love to speak with Leonard
                              He’s a sportsman and a shepherd
                              He’s a lazy bastard
                              Living in a suit ."
                              Leonard Cohen

                              Comment


                              • Originally posted by bici View Post
                                Ne mora pismo, moze i pm, obitavaju maleni Vucici i ovde.
                                Ima istine, ali najvise me ispizde ti borci za ljudska prava i prava forumasa ovde, koji kada osete malo na svojoj kozi, pocnu da kukaju i da se zale. Ili se boris i trpis posledica (ne ulazim uopste u to da li je ban bio opravdan ili nije) ili cutis i smrdis.
                                Ako se boris bori se kao covek i zali se i trazi bolje uslove i trudi se i svaki put kada primetis nesto neposteno reaguj, ali nemoj kao neka pickica traziti zastitu od gazde ili sta ti ja znam koga vec.
                                Kako mozemo da kontaktiramo gazdu, dajte nam njegov broj molim vas, zeleo bih da prijavim - jedna devojka me maltretira na forumu. Smrc .....
                                Last edited by Sandugp; 03-08-17, 17:05.
                                sigpic

                                Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                                U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                                Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                                Comment

                                Working...
                                X