Announcement

Collapse
No announcement yet.

Tehnicki problemi i pitanja

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Nisam u toku:
    Nesam skolovala, od vremena pa do sad.
    sigpic

    Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

    U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
    Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

    Comment


    • Nisi sta?

      Korejac, Korejac, ne Koreanac, lapsus.
      sigpic

      Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
      But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

      Comment


      • Šaomi to pronađe za sekundu, potvrdi Vladane

        Comment


        • Postoji li opcija gde ne mogu da vidim avatar drugog korisnika.

          Vladan sada bas ima veoma ogavan avatar.

          Comment


          • Ehh sta sve nece da vam padne na pamet.

            Ne moze. Mozes van moderatorsko-adminsmog tima na ignor i to je sve...no post, no avatar...ali njega ne mozes jer spada u ovu grupu.
            Last edited by miloolja; 13-06-17, 16:08.
            sigpic

            Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
            But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

            Comment


            • Originally posted by Ricma View Post
              Postoji li opcija gde ne mogu da vidim avatar drugog korisnika.

              Vladan sada bas ima veoma ogavan avatar.
              Originally posted by Vladan
              SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
              :vinjaksmajli:

              Comment


              • Jao sada sam tek videla..beeeeh!!!
                Razumem te Maricu sada potpuno.
                Ocete da ga promenim..recimo pretvorim u Jamesa
                sigpic

                Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                Comment


                • Originally posted by miloolja View Post
                  Jao sada sam tek videla..beeeeh!!!
                  Razumem te Maricu sada potpuno.
                  Ocete da ga promenim..recimo pretvorim u Jamesa
                  Olja slazemo se.

                  Originally posted by Rossonero View Post

                  Vlatko malo si me iznenadio sa avatarom, odlican je.

                  Comment


                  • Dobro psssst kad se najmanje nada..
                    sigpic

                    Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                    But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                    Comment


                    • Moze i Brajanta, njega je pre drzao na avataru.

                      To je i vise nego prihvatljivo, inace se na prstima jedne ruke mogu nabrojati avatari koji su mi smetali.Ovaj bas bode oci.

                      Comment


                      • Maricu brate zasto mrzis najboljeg kosarkasa danasnjice i najboljeg sutera svih vremena
                        sigpic

                        Comment


                        • Originally posted by Vladan View Post
                          Maricu brate zasto mrzis najboljeg kosarkasa danasnjice i najboljeg sutera svih vremena
                          Ja ne vidim Reja Alena na avataru?
                          Originally posted by Vladan
                          SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
                          :vinjaksmajli:

                          Comment


                          • Najbolji kosarkas danasnjice mozda tek kroz sezonu-dve, covek do finala bio u senci Karija.

                            Ne volim ga zato sto je mamin sin, nakurceni debil i sto je pokazao kakvog je karaktera proslog leta tako sto prelazi u sampionski tim za koji mu je malo falilo da ga izbace, a on je taj koji je najodgovorniji za krah u sestoj utakmici.Sto ce verovatno njegov kukavicki prelazak da drugim igracima da da krila da isto tako postupe , da prelaze u dva-tri najjace fransize u tom trenutku i sto ce da obesmisle takmicenje i pre nego sto je sezona pocela.Tacno ce NBA da postane besmisleno takmicenje i najmanje konkurentno od svih americkih sportova.

                            Karija nisam voleo zbog hajpa i to da ce da bude najbolji plej ikada, ali se malo to oladilo sa dolaskom Durenta.Plus zena mu je iritantna i jedva cekam da puknu koje finale u skorije vreme, pa da cmizdri na tviteru.Ja cu u tome kao i prosle godine da uzivam.Ali mi generalno ne smeta da drzis samo njega na avataru.Ili Grina iako mi je i on mnogo pogan kosarkas. Oni su istinski Ratnici, nisu pizde koje idu linijom lakseg otpora.

                            Comment


                            • Kapiram hejt za Duranta, ali liniju manjeg otpora je prvi izmislio Lebron, on je prvi, on je u prajmu otisao i napravio veliu trojku, pa potom i cetvorku, svi ce njega da prate. Nekad se znalo, kad si veteran ides da probas da dodjes do prstena, sem ako si Meloun i Pejton i svadjas se medjusobno i izduvas ga za prsten iako si najjaci

                              I za razliku od Dzejmsa koji iako je dosao u Vejdovu ekipu ucinio je i Vejda i sve ostale svojim kuckama to sa Durentom nije bas slucaj. Moze on biti sto puta MVP finala, i uz Dzejmsa je sigurno najbolji kosarkad na svijetu, ali titula Voriorsa je apsolutno titula tima, masinerija koja savrseno funkcionise u svim linijama i svi imaju svoju ulogu. I jedini poraz u seriji se desio kad su zaustavili Karija, koji btw samo sto nije imao tripl dabl u seriji i odigrao je nestvarno dobro. I za razliku od ostalih nabijedjenih zvijezda taj kari je bas netipican superstar, isto kao Grin i Tomson. Nije egomanijak, bukvalno zna svakoga u organizaciji, od cistacica do vlasnika, krvavi radnik koji uvijek zeli da napreduje i bude bolji i nema kapi logike da je on sa onakvom konstitucijom tako dobar igrac. Kretanje bez lopte, dribling, odbrana i na kraju taj sut doveden do savrsenstva i to sve bez fizikalija. A ti smaraci iz porodica su u sivm sportovima sad takvi, jos se najmanje eksponiraju u fudbalu, ali doci ce i tu njihovih pet minuta

                              Skroz gotivna ekipa Voriorsa, Grin jeste pogan, jeste Kosta kosarke ali je za svoju ekipu najbolji, boljeg ne mozes naci. Tomson siroma' nece da izadje na binu moraju tri puta da ga zovu, a ima status superstara. Nevjerovatno nesto. Ta njihova velika trojka nije oformljena na silu nego je ekipa gradjena godinama i sad zasluzuju da ubiraju plodove kvalitetnog rada, a ako to znaci dovodjenje dvije super zvijezde(cak jos nekog pored Durenta) moze im se. Mada nece, ostace ovakvi kakvi jesu i ovako su premocni i jedna od najboljih ekipa u modernom dobu NBA. Ipak na klupi imaju igrace koji bi pjeske bili starteri u nekim drugim ekipama, ali zaista nevjerovatna skupina sportista i nijedan od njih ne misli da je Zemlja ravna ploca. Grin je nesto pricao ali naravno da to ne misli, Grin je trolcina najveca moguca
                              sigpic

                              Comment


                              • Linijom manjeg otpora su krenuli Alen i Garnet ako cemo tako da gledamo pa je Dzejms na njih reagovao, mada ja Durentu ne bi zanemario prelazak u bilo koji drugi tim.GS je skroz druga prica i zbog toga ga ne gotivim, zbog toga sto bi oni i bez njega dogurali do finala samo bi imali vise poraza na svom kontu.To nakurceni debil sam najvise napisao zbog toga kada su se izgubili u Denveru on im odgovara pocisticemo vas u PO i prepucavao se sa publikom.Klosar i seljacina, to sto je on uradio samo je podigao lestvicu vise.Zbog toga u kom pravcu ce liga ici ne volim njega, dok ce me kroz par godina zaboleti to sto su Boston i Majami imali Big 3.Oni pre toga su bile PO ekipe, first round and exit.

                                Comment

                                Working...
                                X