Announcement

Collapse
No announcement yet.

Tehnicki problemi i pitanja

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by miloolja View Post
    Na drugim forumima nije tako, jel? Ja se nigde ne logujem ili nisam reg, pa ne znam....
    Ja imam 6 foruma, 4 nasa ukljucujuci i ovaj, 2 strana, a samo na ovom se desava da baca tako unazad strane. Zasto, pojma nemam.

    Jedino sta mi pada na pamet da se kontaktira Tapatalk (postoji njihov support forum), pa da se vidi. Ne bih rekao da Vbulletin pravi problem iako je stara verzija.

    Comment


    • Nesto se mora radit ja ovako vise ne mogu da funkcionisem,raspravljam se sa ljudima i to mi remeti koncentraciju ekstremno.Poslije moram da se ponovo sjetim o cemu sam razmisljao,kakav sam argument htio da iskoristim.

      Comment


      • Pa ne znam jedino ta podrška možda za tt, ako hoće Bojana da mu piše, jer danas sam se baš iznervirala, ono nije bilo normalno..uživo mečevi, a on stalno baca unazad i to još po sred neke strane. Ne pomaže više ni da se odlogujem, pa ponovo log...

        Pazi ovog Ivana trola
        sigpic

        Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
        But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

        Comment


        • Hoće mi neko objasnit kakva je svrha ovih reputacija? Ne ulazim u to zašto dotični " Tarantula " prezire sopstvenu zemlju, ali nakon što sam na njegovo tvrdoglavo jednolično insistiranje da BiH treba diskvalifikovat nakon sinoćnjeg incidenta pokušao da razumijem njegovo stanovište, on je na to samo napisao "Da". Te reputacije nikad ne dijelim i zaista mora bit debeo razlog da to učinim, a ovo jeste. Morate razumjeti da živim u ovoj zemlji i da sam alergičan na ovakvo postupanje, stoga sam mu dao negativnu, na šta je on ( i tu mi se gubi sva logika ) meni bukvalno vratio tako što je dao negativnu na moj komentar ispod. Pa ima li to smisla?

          http://www.sportklub.info/forum/show...50#post1641850
          Last edited by Ves; 10-06-17, 11:51.
          " I really like Arsenal. But you, do you like Arsenal? Or just Arsenal with trophies? "

          Comment


          • To je samo moje mišljenje da BiH treba biti diskvalifikovana. Ništa više.
            Šta si zapjenio odma? Opusti se.
            UEFA Champions League (13) - RECORD, La Liga (34) – RECORD, Copa del Rey (19), Supercopa de España (11).

            Comment


            • Nemaju svrhu. Treba ih ukinuti.
              Dayman (a-a-ah...)
              Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
              Champion of the sun (a-a-ah...)
              You're a master of karate and friendship
              For everyone

              Comment


              • A sto nema onih lajkova vise ono je bio najpravedniji sistem.

                Comment


                • Negativne rep svakako treba ukinuti, kao što je bio svojevremo ukinut i unlike, jer dolazi do mnogo zloupotreba, a da ne pričam da se negativne daju često i samo na osnovu ličnih nesimpatija.

                  U svakom slučaju nebitna stavka, kao što pocrvenite, brzo i pozelenite, a i dobro je dok nije od muke.

                  Pa bili su i lajkovi i rep istovremeno, nisu rep ništa novo, one postoje od početka. Lajk dodatak je pravio problem ovoj verziji foruma i verovatno ga više neće biti.
                  sigpic

                  Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                  But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                  Comment


                  • Lajk je dobra stvar jer ne može se davati za svaki post koji ti se svidi reputacija, reputacija se po mom mišljenju daje za neki baš dobar post a lajk je za onako neke postove koji ti se sviđaju..

                    Comment


                    • Logično, ali lajka nema i neće biti
                      sigpic

                      Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                      But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                      Comment


                      • Ne treba da bude ni like ni unlike, ni pozitivne reputacije ni negativne reputacije. Meni licno to nista ne znaci niti obracam paznju na to. Ako mi se neki neki post svidja mozda ga direktno pohvalim u svom komentaru i to je to. Ako mi se neki post ne svidi ili sta vec jednostavno ga preskocim. Na forum se dolazi da cujes razlicita misljenja i da ucestvujes u diskusijama. Naravno kulturno i bez psovki.

                        Comment


                        • Lajk se placa (tako da ga vjerovatno vise nece biti), a za reputacije sam se vec izjasnio, ali nije problem da ponovim. Ukinuti ih.

                          Vecinom to izgleda ovako.

                          You must spread some Reputation around before giving it to miloolja again.
                          Last edited by Rossonero; 10-06-17, 12:59.

                          Comment


                          • Ja mislim da i ovog Rosonerovića treba ukinuti zbog izdaje vinjak tima i prelaska na rakiju
                            sigpic

                            #PRAVDA ZA BRAĆU

                            Comment


                            • Ponasajte se normalno i ne treba nista ukidati.

                              Comment


                              • Ako dobro vidim, pisali - ne pisali na isto se svodi. Izgleda da je forum adminu zadnja rupa na sviralu, što ne zna napraviti kaže ne može i naguli
                                A lajk je potreban, nemaju ga džaba svi ozbiljniji forumi.

                                Comment

                                Working...
                                X