Announcement

Collapse
No announcement yet.

Tehnicki problemi i pitanja

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Zasto me stalno odljavuje?

    Comment


    • Isti problem

      Comment


      • Ima li kakvih novosti oko ovog pamćenja logovanja,jel isto na drugim browserima ?
        sigpic

        #PRAVDA ZA BRAĆU

        Comment


        • Originally posted by Lord Gangara View Post
          Ima li kakvih novosti oko ovog pamćenja logovanja,jel isto na drugim browserima ?
          Mene kada se logujem sa opere /stara verzija / pamti bez problema
          Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
          Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
          "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

          Comment


          • Forum fercera odlično, osim jednog a to je https.
            UEFA Champions League (13) - RECORD, La Liga (34) – RECORD, Copa del Rey (19), Supercopa de España (11).

            Comment


            • Mene ne odjavljuje
              sigpic

              Comment


              • Ni mene

                Comment


                • Originally posted by Tarantula View Post
                  Forum fercera odlično, osim jednog a to je https.
                  Admin ne misli da se javi.

                  Garant prikupljaju podatke od nas posto nije sigurna veza i mogu da nas prate

                  To bi sa Princarom trebalo videti da li to sme tako

                  Comment


                  • Samo vi pišite da sve super radi pa će ovako i ostati.

                    Comment


                    • Koji browser koristite vi što vam ne izloguje?
                      sigpic

                      #PRAVDA ZA BRAĆU

                      Comment


                      • Chrome. Svaki put se moram logovati a ako ne refrešujem izloguje nakon 10-15 min.

                        Comment


                        • stvar je i do verzije chroma, na poslu sam stalno ulogovana, a kod kuce me stalno izbacuje, na oba racunara koristim chrome samo sto nisu iste verzije
                          http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                          Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                          sigpic

                          Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                          with experience.

                          Comment


                          • Originally posted by bojanaBG View Post
                            stvar je i do verzije chroma, na poslu sam stalno ulogovana, a kod kuce me stalno izbacuje, na oba racunara koristim chrome samo sto nisu iste verzije
                            Pa kako nisu zar se automatski ne updejtuje hrom ?
                            sigpic

                            #PRAVDA ZA BRAĆU

                            Comment


                            • Win 10, chrome zadnja generacija jedino da se vratimo na XP. I na 3 računara je isto.

                              Comment


                              • Originally posted by Lord Gangara View Post
                                Pa kako nisu zar se automatski ne updejtuje hrom ?
                                vrhunska firma, vrhunski racunari, jos uvek je XP i nema vise update-a
                                http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                                Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                                sigpic

                                Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                                with experience.

                                Comment

                                Working...
                                X