Announcement

Collapse
No announcement yet.

Tehnicki problemi i pitanja

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Neka se neko raspita koliko se sta placa za ovaj forum, like i sta god samo da radi kako treba... obezbedicu sponzorstvo...

    Послато са SM-N9005 уз помоћ Тапатока

    Comment


    • Eh sad, malo naprednije, aj nađi mi forum koji to nema.
      Jednostavan je razlog, praktično je da nekome kažeš da ti se nešto sviđa. Ja se nisam bunio na izgled, jednostavno nije radio ono za što je predviđen. Onaj novi koji je kratko trajao je imao par dobrih stvari, meni najsimpatičnija bila ona opcija u porukama, bila ko neki mali čet.

      Comment


      • Originally posted by Vladan View Post
        Nije problem sto se placa, nego sto je pravio problem oko foruma rece admin. Eto neka se placa 50 eura godisnje, jer se forum placa 250 cini mi se, vjerovatno se ni toliko ne placa, pa to je za SK sto je 5 centi za nas
        Znači bilo ti je najlakše da me tako otkačiš što ćeš da kažeš..ne može plaće se

        Nisu problem pare Cacke, već što pravi problem forumu.
        Last edited by miloolja; 11-05-17, 19:24.
        sigpic

        Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
        But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

        Comment


        • Forum svet kompjutera koristi i dalje verziju tri VBa, a jedan su od najjacih foruma na ovim prostorima iako imaju lajk odnosno zahvalnicu, imas Benchmark jedan od najjacih foruma na ovim prostorima takodje nema lajk, na starijoj verziji je od ovog. Na cdmu najvecem crnogorskom forumu isto nema lajk opcije, na istoj su verziji kao mi, na najvecem hrvatskom forumu forum.hr koriste i dalje verziju tri VBulletina i nemaju lajk opciju, jednostavno VBulletin forumi tu opciju nemaju, imaju reputaciju, ko zeli moze da ubaci lajk opciju ali ona nije zvanicno dio softvera. VB je sigurno najbolji forumski softver i prije je SK bio na besplatnim forumima, pa smo izdejstvovali da se uzme VB i to tako stoji evo sedma godina. I da vidite vi tada kakvi su problemi bili, urusavali su se pdfovi i bukvalno, oni problemi od prosle godine su sala za te
          sigpic

          Comment


          • Nisu problem pare , nije problem verzija šta li je onda problem

            Comment


            • Najlakše sve svaliti na jadni mali lajk.
              Baš da vidim kod narednog raspada baruštine ovdašnje šta će biti novi izgovor.
              sigpic

              Comment


              • Idite na fejsbuk pa lajkujte
                sigpic

                #PRAVDA ZA BRAĆU

                Comment


                • Ok razumem Olja.
                  Tacno Vladane najbitnije je da forum radi vrhunski, da nema problema kao sto smo se patili prosli period.


                  Послато са SM-N9005 уз помоћ Тапатока

                  Comment


                  • MTF ima lajk, a ranije nije imao, bas me zanima sta su oni instalirali
                    http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                    Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                    sigpic

                    Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                    with experience.

                    Comment


                    • Problem je što svi ti plugini i dodatci čak usporavaju forum.Evo ovaj forum što je Vladan naveo traje 20 godina ali oni i dan danas nemaju avatare,samo moderatori i administratori imaju avatare.Koriste tu staru verziju od kada je izašla skoro i nikad nisu imali problema.Msm dobra je i lajk opcija ali nije potrebna i samo džabe komplikujemo čoveku koji vodi računa o forumu.
                      sigpic

                      #PRAVDA ZA BRAĆU

                      Comment


                      • Najlakse je meni da vam ukinem avatare i ostavim samo adminima, bukvalno jedan klik, ali to svakako nije resenje niti mislim da avatar toliko opterecuje forum.
                        http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                        Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                        sigpic

                        Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                        with experience.

                        Comment


                        • Ma kakav lajk, vako se bar narod takmici sa reputacijama
                          sigpic
                          "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                          AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                          Comment


                          • Originally posted by bojanaBG View Post
                            Najlakse je meni da vam ukinem avatare i ostavim samo adminima, bukvalno jedan klik, ali to svakako nije resenje niti mislim da avatar toliko opterecuje forum.
                            Nas ne opterećuje ali vidi ti onaj forum.Ima zilion podforuma i preko 200 online ljudi nonstop.Sećam se pre deset i kusur godina su još smarali tamo za avatare ali ovi prosto neće ni da čuju.Udesili su tu verziju kako treba bez bilo kakvog dodatnog plugina,ukinuli svakakvu dodatno estetiku i fokusirali se na brzinu i kvalitet foruma i furaju tako baš dugo.
                            sigpic

                            #PRAVDA ZA BRAĆU

                            Comment


                            • Originally posted by maliajnstajn View Post
                              Ma kakav lajk, vako se bar narod takmici sa reputacijama
                              Eto ti sad.
                              Da nisi bio u Banovićima još bi i bio ispod 100k i van konkurencije

                              Ne dodajite i ne oduzimajte ništa, taman sve radi kako valja.
                              Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
                              Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
                              "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

                              Comment


                              • Banovici su samo otkrili da sam krio reputaciju na drugim mjestima
                                sigpic
                                "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                                AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                                Comment

                                Working...
                                X