Announcement

Collapse
No announcement yet.

Tehnicki problemi i pitanja

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by miloolja View Post
    Ček, ne valja... time ćeš da kazniš Limenog, Ganga i tu još neke.. nego smisli nešto za ove naveće bukače Vladana i notu
    Jer i oni kad udare .. hmm tražim izraz...najgore to rade i ni malo fino
    Vidiš Gangaro moj koliko smo mi mali. Ima mandusica da im navučem na vrat pa neka onda vide
    Originally posted by Vladan
    SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
    :vinjaksmajli:

    Comment


    • Jaoo bree... vi ste samo obzirniji za razliku od ovih beskrupuloznih međeda..
      Last edited by miloolja; 20-02-17, 16:46.
      sigpic

      Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
      But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

      Comment


      • Vidi, vidi sto smo se opustili..

        Admine vracaj 5.2.6 verziju. Tamo je radio lajk.

        Comment


        • Originally posted by Rossonero View Post
          Vidi, vidi sto smo se opustili..

          Admine vracaj 5.2.6 verziju. Tamo je radio lajk.
          Rosso jezik pregrizao,tamo jedino sto je valjalo je bio like
          >> AC Milan,FK Partizan,KK Partizan,Novak Djokovic,F1,Leclerc,Ferrari,Fernando Alonso,Bogdan Bogdanovic <<

          Comment


          • Originally posted by ACM Dejan View Post
            Rosso jezik pregrizao,tamo jedino sto je valjalo je bio like
            *Gangara likes this post*
            sigpic

            #PRAVDA ZA BRAĆU

            Comment


            • Pa šta je ovo? Odem na produženi vikend, vratim se , a ono sve drugačije, a opet isto.
              Ne dirajte ovu verziju.
              Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
              Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
              "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

              Comment


              • Originally posted by admin View Post
                Polako sa taj like bitno je da tt radi ;)

                Sent from my Lenovo S860 using Tapatalk
                Originally posted by Ser Deni ® View Post
                Ne znam zašto, ali samo na ovom forumu imam problem sa čitanjem tema.

                No da objasnim...

                Kada hoću nešto da pročitam piše tipa ima još 20 postova. Ja pročitam to, pročitam i još neke teme, vratim se posle 10-ak minuta i on me baca opet na to stare postove koje mi je prvi put otvorio, a ne na najnovije.

                4 foruma mi normalno rade i nemam problem sa tim, samo ovde.

                Zamislite tek kad se prati live tema i ono vraća te unazad stalno. Izgubiš živce i da pratiš i da komentarišeš.


                iP7
                Ne radi

                Comment


                • Admine, ne radi dobro tt. Stalno me vraca na prvi post koji je bio neprocitan u trenutku kada sam usla. Pet strana me sada vraca...sve ovo sto pise Deni.

                  tt
                  sigpic

                  Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                  But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                  Comment


                  • Meni na ovom forum oduvek tako radi, tj.uvek sam imala taj problem.

                    Sent from my Z3 compact <3
                    http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                    Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                    sigpic

                    Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                    with experience.

                    Comment


                    • Nikad mi se ovo nije desavalo, mislim dok je sve radilo kako treba.
                      Sta ti se desava kad objavis tvit, jel i dalje moras da refresujes stranu da bi ga videla?

                      tt
                      sigpic

                      Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                      But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                      Comment


                      • (proba)

                        Kad dođeš ovde iz browsera Bojana, idi do Fotografija dana i vidi smajli u mom postu, ovaj gore smajli... a primetila sam i kod drugih, tj u drugim postovima slično. Ili je to nešto do mene?
                        Last edited by miloolja; 22-02-17, 07:02.
                        sigpic

                        Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                        But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                        Comment


                        • Sad mi tt radi kako treba, baci me na prvi neprocitani post, ali videcu da li ce i iz browsera da me prebaci na pravi post.
                          Da, tviter mi i dalje isto radi, refresh pa tek onda vidim tvit.

                          A pogledacu za smajli.

                          Sent from my Z3 compact <3
                          http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                          Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                          sigpic

                          Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                          with experience.

                          Comment


                          • Meni se tvit kao i pre u 4ci otvori sam posle postavljanja.. e a kada editujem post sa tvitom, isto kao i pre, ne pokazuje se, već je potrebno osvežiti stranicu.
                            sigpic

                            Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                            But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                            Comment


                            • Ne ponasaju se sve teme isto, negde je lepo oznaceno, a negde nikako ne valja.

                              A onaj smajli se ne vidi, tj. kao da je ubacena slika a link nije dobar
                              http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                              Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                              sigpic

                              Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                              with experience.

                              Comment


                              • Meni poruke ne rade, mislim vidim ko ih salje a kada otvorim samo belo
                                Takodje ne mogu da ih saljem, mislim pise da je poslato ali sigurno nije dostavljeno. Poslao sam 100 poruka nemoguce je da me svi namerno ignorisu.

                                Bojana bi sigurno odgovorila na poruku:

                                Test

                                Fed je mentol

                                Obrisao sam sve sto treba, ispraznio sanduce ali ocigledno nesto ne stima.

                                Jedino jos preko Opere da probam, a Operu mrzim.
                                There's something wrong with me chemically
                                Something wrong with me inherently
                                The wrong mix in the wrong genes
                                I reached the wrong ends by the wrong means
                                It was the wrong plan
                                In the wrong hands
                                With the wrong theory for the wrong man
                                The wrong lies, on the wrong vibes
                                The wrong questions with the wrong replies

                                Comment

                                Working...
                                X