Announcement

Collapse
No announcement yet.

Tehnicki problemi i pitanja

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Navika Vladane, navika.. budi malo širih pogleda na svet
    sigpic

    Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
    But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

    Comment


    • Krvopije moj Vladane samo ti razumes ( ni ti ne bi da nemas insajderske informacije) ;)

      Sent from my Lenovo S860 using Tapatalk

      Comment


      • Originally posted by notorious View Post
        Ovdje ništa novo. Ponovo Olja i Bojana puno pričaju a ništa ne kažu i samo dodatno zbunjuju.
        Covek upravu

        LIKE

        Sent from my Lenovo S860 using Tapatalk

        Comment


        • Nisam te vala natezao i bez tih insajd info moras priznati. Ne moze se od njih dvije do rijeci doci kako god okrenes. Noto je zaduzen sto je stari forum vracen, covjek u prostoj recenici vise rekao nego njih dvije za 20 dana. Meni je bitno samo da je brzo i stabilno, ostalo mi je potpuno nebitno, to si omogucio i sad lagano samo
          sigpic

          Comment


          • Kako tt može biti bolji od pogleda na forum preko browsera, pa to je suludo.

            Comment


            • Originally posted by notorious View Post
              Kako tt može biti bolji od pogleda na forum preko browsera, pa to je suludo.
              Jos jedan


              LIKE

              Sent from my Lenovo S860 using Tapatalk

              Comment


              • Originally posted by notorious View Post
                Kako tt može biti bolji od pogleda na forum preko browsera, pa to je suludo.
                Pa to je van svake pameti, oni lagano porede tt sa google chromeom krv ti jbm
                sigpic

                Comment


                • Vidi pa moze i bez like ako nekoga zanima neka broji [emoji14]

                  Sent from my Lenovo S860 using Tapatalk

                  Comment


                  • Zaduzicemo njih dvije taman, ionako su besposlene
                    sigpic

                    Comment


                    • Originally posted by Vladan View Post
                      Zaduzicemo njih dvije taman, ionako su besposlene[emoji3]
                      Like ko kuca
                      Originally posted by admin View Post
                      Vidi pa moze i bez like ako nekoga zanima neka broji [emoji14]

                      Sent from my Lenovo S860 using Tapatalk

                      Sent from my Lenovo S860 using Tapatalk

                      Comment


                      • Originally posted by Vladan View Post
                        Nisam te vala natezao i bez tih insajd info moras priznati. Ne moze se od njih dvije do rijeci doci kako god okrenes. Noto je zaduzen sto je stari forum vracen, covjek u prostoj recenici vise rekao nego njih dvije za 20 dana. Meni je bitno samo da je brzo i stabilno, ostalo mi je potpuno nebitno, to si omogucio i sad lagano samo
                        Haha..simpatično.

                        Ti si i najviše kudio onu vB5icu da je grdna... i ostali muškarci bacali akcenat na vizuelno, falili vam skinovi, oči vam ispdale zbog bele boje, tražili i otkinuli na black-red ... a osnovne boje ne razlikujete... ni pink boju

                        Bojana za ovu konspiraciju ja bih preduzela određene mere
                        I nemoj slučajno da si nešto preduzimala kada ovde nešto ne radi .. nek se oni dogovore i odrade posao
                        Last edited by miloolja; 20-02-17, 15:14.
                        sigpic

                        Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                        But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                        Comment


                        • Pa kad je grdna, nisam kudio admina, nije je on napravio, nego ljude iz VB sto su dozvolili da im je nova verzija softvera onakvo sranje

                          ja i na VB4 koristim default, meni nista vise od tema ne treba, da smo ostali na VB5 samo neka slicna plava mi je trebala, nista vise. Ali da je nepregledno, neprakticno i grdno svkakao jeste. VB3 je zakon za peticu.
                          sigpic

                          Comment


                          • To koliko pink ima nijansi u zenskim ocima tolika muskaraca na planeti nema...

                            Sent from my Lenovo S860 using Tapatalk

                            Comment


                            • Ko je kudio admina što verzija ne valja.. možda samo zato što je tu verziju izabarao...
                              sigpic

                              Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                              But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                              Comment


                              • Ja generalno sad sve updatujem i na telefonu i na kompu, desetka Windows mi je top, lagana, jednostavno, lijepa, moderna i znam sta oni rade sa onima koji imaju starije verzije Windowsa, pretpostavljam da i VB vrsi pritisak da se predje na najnoviju verziju softvera, ali da im je losa ta verzija losa je. I ako moze da se ostane na ovoj super, ako ne moze sta da se radi, neko ce se navici na ono ruglo, neko nece
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X