Announcement

Collapse
No announcement yet.

Tehnicki problemi i pitanja

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by bojanaBG View Post
    nisi bio tu kad sam ubacivala ova 2, pa je l1m4r to preuzeo na sebe
    Morao sam da reagujem Gang, a nisam nasao onaj stari.
    Originally posted by Vladan
    SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
    :vinjaksmajli:

    Comment


    • Originally posted by admin View Post
      Cak znam da je kriv admin i like modul za tu situaciju ;)

      Sent from my Lenovo S860 using Tapatalk
      Tako kaži, radio si nešto.. da me ne štreca ono... obrisana Arsenalova tema, mada mogao si malčice


      Last edited by miloolja; 20-02-17, 14:27.
      sigpic

      Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
      But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

      Comment


      • Imao sam milion gresaka vezano za lik modul pa sam morao da ga obrisem dok ne nadjemo resenje...

        Sent from my Lenovo S860 using Tapatalk

        Comment


        • Ehh, na tt si ne vidiš gif sa tw
          sigpic

          Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
          But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

          Comment


          • Pa u zivotu nisam cuo za tt dok bojanaBG nije pocela da smara sa tobom... Cak sam platio da imam PRO verziju kad sam se zezao sa vb5

            Sent from my Lenovo S860 using Tapatalk

            Comment


            • Ne koristiš forume, recimo ovaj naš inače bi čuo. Ograničen jeste, ali za brzo postovanje
              Ček, ček, Bojana smarala sa mnom?
              sigpic

              Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
              But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

              Comment


              • Ma koja je gora to je strasno;) samo da radi forum stabilno... Namestim onda samoooo jos tt, opet namestis a onda sad citam pp o like modulu... Ma bezi bre ;)

                Sent from my Lenovo S860 using Tapatalk

                Comment


                • ja jesam smarala, ali ne sa oljom nego sa tt

                  spomenik da mi podignete, da ja nisam smarala admina toliko sa tt, nikad ga ne biste dobili
                  http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                  Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                  sigpic

                  Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                  with experience.

                  Comment


                  • Olja ili tt isto je to

                    Sent from my Lenovo S860 using Tapatalk

                    Comment


                    • Ona je olja zvana tt

                      Sent from my Lenovo S860 using Tapatalk

                      Comment


                      • Ovde mene samo Vladan razume "donekle" ;)

                        Sent from my Lenovo S860 using Tapatalk

                        Comment


                        • Ćuti, mogao si i gore da prođeš, da ti zapadnem ja recimo u pregovorima i navođenju šta ne radi na forumu
                          Eee da nije nas žena (čitaj: Bojane u ovom slučaju) i našeg smaranja... nikad ništa ne bi valjalo na ovom svetu
                          sigpic

                          Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                          But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                          Comment


                          • Ja ti rekoh da ne ulazis tih 15 dana, ali dzaba kad ne slusas, krvi ce ti se napiti

                            A taj tt koristio jedan dan, vidio da je sranje i batalio ga. Kapiram da mi moze trebati samo ako mi mobilni bude imao problem sa ramom, a to se nece desiti svakako
                            sigpic

                            Comment


                            • To sto Vladan ne zna da koristi tt, to je njegov problem, ne postoji bolja aplikacija za citanje foruma
                              http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                              Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                              sigpic

                              Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                              with experience.

                              Comment


                              • Ovdje ništa novo. Ponovo Olja i Bojana puno pričaju a ništa ne kažu i samo dodatno zbunjuju.

                                Comment

                                Working...
                                X