Announcement

Collapse
No announcement yet.

Tehnicki problemi i pitanja

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Hvala Bogu osim lajka sve radi.

    Nemam zamerki. I to bas bas sljaka.

    A smajli nisam mogao da nadjem onaj drugi .

    Ali sta ima veze kada ga je Bojana krstila kao Gangarinog..

    Sada kada sve radi i sljaka, ponovo mi se pise na forumu.

    Ono nisam znao u kojoj se temi nalazim, sta sam procitao, da li sam pisao..
    Last edited by l1m4r; 18-02-17, 13:44.
    Originally posted by Vladan
    SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
    :vinjaksmajli:

    Comment


    • je l moze sad
      http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

      Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

      sigpic

      Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
      with experience.

      Comment


      • Originally posted by Vladan
        SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
        :vinjaksmajli:

        Comment


        • Uhvatila sam je... pojavljuje mi se svaki put kada se ulogujem, traje par sekundi, a tako je bilo i na onoj prethodnoj 4ci koja je kaput, s tim što mi se sada pojavljuje i kada idem sa teme na temu... recimo često, ne stalno..par sek i onda se otvori tema na koju sam kliknula.

          Last edited by miloolja; 18-02-17, 14:53.
          sigpic

          Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
          But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

          Comment


          • Meni se ne pojavljuje, a je l si probala da obrises cookies kao sto pise
            http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

            Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

            sigpic

            Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
            with experience.

            Comment


            • Mislim da znaš i sama koliko sam ih puta juče samo brisala Inače ih brišem često.
              Uostalom tema se otvori, ovo traje bukvalno 2-3 sek.
              I isto mi se dešavalo i to dugo, dugo, ali samo kada bih se ulogovala, na onoj prethodnoj verz vB4
              Last edited by miloolja; 18-02-17, 14:57.
              sigpic

              Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
              But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

              Comment


              • Ne znam, da li jos neko ima ovaj problem?
                http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                sigpic

                Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                with experience.

                Comment


                • Originally posted by realnost View Post
                  Što ste banovali fiksnog?
                  Originally posted by miloolja View Post
                  Razlaz iz ove teme.. A fiksni smatraj da si upozoren za rukometni klub... dva dana, al ko okupacija da je neka ...
                  Originally posted by 61563 View Post
                  Oduvek sam govorio da je jedini koji svata u potpunosti smisao foruma(od Arsenalovaca) Gangara,kao i sad, kao i da realno shvata sta je sa Arsenalom,trenutno i prihvta realno da ih je Bajern razblo jer je bolji,pardon i Prinacar,koji je pravi mucki provokator kapira forum,al za fudbal bas i nisam siguran,al meni to ok

                  Ognjene znam da ne mozes samnom sve ok,savet ako si vec prihvatio da budes moderator La lige,radi kako treba, nisi samo mod Barselone(imas primer kako bi trebala da se vodi jedna liga Brazilski sampionat prosle godini,onako kako je pisao Crni Djordje dok se nije smorio),bolje to nego da skaces na mene

                  A sto tice upozorenja samo za Olju banuj aHc,aHc,aHc....obozavam upozorenja,pogotovo za ovakve gluposti

                  A ti Roso molim te izvadi sve moje postove o aHc,aHc,aHc,pomoci cu ti kreni od 15 febraura da se ne zagubis previse sou program,on savetuje o skrnavljnju on upao i zapoceo...
                  Evo baki.
                  sigpic

                  Comment


                  • Hvala bruda

                    @Limar - nisam čitao skoro pravila, izvinjavam se..

                    Inače sve radi kako treba, bez brisanja kolačića
                    Твоја победа ће бити уколико свако од нас задржи део добродушности коју си безусловно делио са свима нама кроз свако твоје писање.
                    До поновног сусрета, твој Швабо

                    mala H2H 2018/19
                    suicide
                    2019
                    velika H2H 2019/20

                    Comment


                    • I neka je banovan . Nije valjda mislio da moze govoriti ljudima da su provokatori koji ne kapiraju fudbal, a da mu Olja to progleda kroz prste . Olja za admina

                      Comment


                      • Ne moze covjek ni da ga pomiluje kako treba, odma sve sjebe, pff
                        sigpic
                        "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                        AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                        Comment


                        • Fiksni je simpatizer kojeg kluba ?

                          Comment


                          • Kako je ruzan Miki Rurk, leptejebo.

                            Comment


                            • Ne znam jel jos neko imao ovaj problem ali cini mi se ovo "zapamti me" kad se loginujem uopste ne radi. Prvi put sam mislio da ja mozda nisam stisnuo, sad sam vec siguran jer je ovo treci put

                              Comment


                              • Obrisi history od browsera koji koristis. Meni je pomoglo.
                                DALE 1992-2020
                                NIKAD ZABORAVLJEN

                                Comment

                                Working...
                                X