Announcement

Collapse
No announcement yet.

Tehnicki problemi i pitanja

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ocigledno je da su ranije imali firmu koja im je odrzavala sajt a sada to rade iz redakcije.

    Comment


    • Daj više sredite ovaj forum, vratite ga u normalu ili se terajte u 3 lepe...
      Originally posted by Casiraghi
      Al bar nauci me drugoj da se dam da tebi nevernoj budem Emre Can
      Originally posted by Casiraghi
      Ti nikad neces biti kao Joel Matip.

      https://www.youtube.com/watch?v=Gxj_G6ExBTE
      Originally posted by Casiraghi
      Srecan Mane svima koji slave.

      Comment


      • Admin se nikako ne javlja, a dobio je zeleno svetlo da podigne skroz nov forum i da samo prebaci korisnike, nista drugo.
        http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

        Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

        sigpic

        Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
        with experience.

        Comment


        • Originally posted by bojanaBG View Post
          prebaci korisnike
          Možda traži prevoz da nas prebaci.....

          Comment


          • Znajuci admina, sve je moguce
            http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

            Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

            sigpic

            Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
            with experience.

            Comment


            • admin eeee čoveče božiji, imaš li ti srca, imaš li ti duše imalo???
              Pa jbt kaži nešto, reci nam kako stvari stoje, oteraj nas u pi..u materinu, samo RECI NEŠTO!!!!

              FORUM NE RADI, NE VALJA, KAPUT, NIŠTA NE FUNKCIONIŠE, OTVARA 100 GOD, NE RADI MNOGO FUNKCIJA....
              RAZUMEŠ?

              NEEEEEEEEEEEEE
              RAAAAAAAADIIIIII
              TRI-ČETIRI FAKIN MESECA, EEJJJJ!


              Ovako nešto u životu nisam doživela, to kao ignorisanje, ko vas šiša, umrite robovi i ti fazoni. Pih.
              sigpic

              Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
              But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

              Comment


              • Originally posted by miloolja View Post
                admin eeee čoveče božiji, imaš li ti srca, imaš li ti duše imalo???
                Pa jbt kaži nešto, reci nam kako stvari stoje, oteraj nas u pi..u materinu, samo RECI NEŠTO!!!!

                FORUM NE RADI, NE VALJA, KAPUT, NIŠTA NE FUNKCIONIŠE, OTVARA 100 GOD, NE RADI MNOGO FUNKCIJA....
                RAZUMEŠ?

                NEEEEEEEEEEEEE
                RAAAAAAAADIIIIII
                TRI-ČETIRI FAKIN MESECA, EEJJJJ!


                Ovako nešto u životu nisam doživela, to kao ignorisanje, ko vas šiša, umrite robovi i ti fazoni. Pih.
                Mislim da je ovako, na ovaj način i onaj b92 umirao. niko nije imao nameru da se pozabavi formom a na kraju su ga i ukinuli.
                Spoiler
                Ako mi časi smrti postanu bliski,
                I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
                Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
                Nije umio da odstupi,
                Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
                Pao unapred, a ne unazad,
                I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
                Uračunato i u moj pad.

                Comment


                • B92 je umro kad je doslo do promene vlasti, pa su im oni rekli da ukidaju forum jer nisu zainteresovani za to, ali su makar ljudi znali na cemu su, za razliku od nas.
                  http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                  Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                  sigpic

                  Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                  with experience.

                  Comment


                  • B92 je umro, ali je vaskrs`o u vidu VOX92 sa mnogo odgovornijim administratorima i sa interfejsom koji radi ono sto treba i brzo.
                    Da li je sujeta veca od funkcionalnosti?
                    Ovo se vuce k`o crkotina i treba mu prekratiti muke i napraviti novi Forum od 0.
                    Kome je stalo - registrovace se, kome nije - nece!
                    Ovo, sto bi rek`o nas narod, qrcu ne valja, a, sto rekose stari Latini: Quod ab vitiosum lapsu, temporis convalescere nexit.
                    Radite ovo iz temelja - jeb`o istorijat postova: svi ce ih, i onako, citirati u svojim postovima.
                    "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
                    Meša Selimović

                    Comment


                    • Ma daj bre ne mogu sliku da postavim,krenem gif ne može,mp4 ne može,video ne može...
                      Pa šta može?

                      E može da učitava 10 minuta jednu stranicu...
                      Hajde fukcije i nekako, dobra opcija je kod pregleda postova-selektujemo koje postove želimo( tj. od kog dana ) da vidimo...ali sve ostalo je ni za po 'ladne vode...
                      Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
                      Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
                      "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

                      Comment


                      • Originally posted by kronostime View Post
                        B92 je umro, ali je vaskrs`o u vidu VOX92 sa mnogo odgovornijim administratorima i sa interfejsom koji radi ono sto treba i brzo.
                        Da li je sujeta veca od funkcionalnosti?
                        Ovo se vuce k`o crkotina i treba mu prekratiti muke i napraviti novi Forum od 0.
                        Kome je stalo - registrovace se, kome nije - nece!
                        Ovo, sto bi rek`o nas narod, qrcu ne valja, a, sto rekose stari Latini: Quod ab vitiosum lapsu, temporis convalescere nexit.
                        Radite ovo iz temelja - jeb`o istorijat postova: svi ce ih, i onako, citirati u svojim postovima.
                        Ne pratis. Admin je rekao da ce da digne novi forum, samo da preseli korisnike, a ovaj ide u arhivu, dakle moci ce da se cita. No reko i na tome sve ostalo, evo ima vec mesec dana, ako ne i vise. Valjda peske/rucno pravi neki unikat, a korisnike seli na krkace, djavo ce ga znati. Zali boze para sto ovo placaju svakog meseca, bolje u humanutarne svrhe da ih dali.



                        sigpic

                        Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                        But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                        Comment


                        • Juce sam mu ponovo slala poruku, ali kao i ranije, kao u bunar da se baca
                          http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                          Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                          sigpic

                          Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                          with experience.

                          Comment


                          • Ja nove teme necu otvarati dok se ovo ne rijesi. Ali kao sto je vec par puta napisano, nema ovde pomoci. Forum je ugasen, nikom nije jasno zbog cega ali nema veze.

                            Da bar znam neki drugi forum na koji bi mogao da odem?

                            Ima li neko prijedloga za neki forum koji je ok posjecen i koji dobro funkcionise?

                            Sta mislite da svi zajedno predjemo na neki drugi forum?
                            Last edited by ognjen; 03-06-21, 19:44.

                            Comment


                            • Ako vidite da vam prilikom slanja poruka previše učitava, odmah osvežite stranicu i poslaće vam poruku u istom trenutku.

                              Ja sam to nedavno provalio.



                              Comment


                              • Originally posted by miloolja View Post
                                Ne pratis. Admin je rekao da ce da digne novi forum, samo da preseli korisnike, a ovaj ide u arhivu, dakle moci ce da se cita. No reko i na tome sve ostalo, evo ima vec mesec dana, ako ne i vise. Valjda peske/rucno pravi neki unikat, a korisnike seli na krkace, djavo ce ga znati. Zali boze para sto ovo placaju svakog meseca, bolje u humanutarne svrhe da ih dali.



                                "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
                                Meša Selimović

                                Comment

                                Working...
                                X