Announcement

Collapse
No announcement yet.

Tehnicki problemi i pitanja

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Mene samo interesuje jel ovaj majstor završio posao i ostavio ovako pa nek se Bojana bori sa onim što može i za šta ima dozvolu .

    Comment


    • Originally posted by dekkard View Post
      Kako da joj pošalje pp? 😂😂😂
      Pa pomoću čuvenog tapatalka.

      Comment


      • Meni je Bojana juče poslala poruku (da li sa TT-a ili browsera koju sam ja video i još uvek je vidim samo u mailu).
        A šta da radi čovek koji zaboravi lozinku a ne koristi TT?
        Ili neki novi koji hoće da se registruje i ne stiže mu mail za potvrdu registracije?
        “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

        Comment


        • Originally posted by Vladan View Post
          Sve je pregledno i ovdje sve je jednostavno, nije bez razloga VB jedan od najskupljih i najkoriscenijih foruma. Bukvalno ste zaboravili kako je bilo nekad kad su se urusavali pdf jedan u drugi upadali

          Na sve se navikne covjek, i nije zadatak foruma da funkcionise preko tt, vec da funkcionise preko pc i androida/ios
          VB je dobar, ali prevaziđen. Svaki veći forum koji je nastao ili migriran u poslednjih nekoliko godina je na Xenforo platformi. Delom i zbog toga što je odlično prilagođen mobilnim telefonima, eliminišući potrebu za Tapatalkom. Ne kažem da je bez mana, ali je generalno najbolji user experience.


          Originally posted by miloolja View Post
          Meni kao laiku je veca enigma zasto je problem sa jedne starije verzije preci na noviju godinama, a u pitanju ista kuca vBulletin.
          Pa verovatno zato što treba platiti Ti kada kupiš forum, kupuješ licencu u stvari, za novu verziju moraš da platiš, a ja ne znam kome je račun da finansira ovo.

          Comment


          • Svaka platforma na lošem serveru će loše raditi. Ja sa phpbb forumima nikada nisam imao problem a besplatni su. Mada je to i do optimizacije.
            sigpic
            "Well, football is a hard game; there's no denying it. It's a game that can bring out the worst in you, at times."

            Comment


            • Originally posted by s_hyperion View Post

              VB je dobar, ali prevaziđen. Svaki veći forum koji je nastao ili migriran u poslednjih nekoliko godina je na Xenforo platformi. Delom i zbog toga što je odlično prilagođen mobilnim telefonima, eliminišući potrebu za Tapatalkom. Ne kažem da je bez mana, ali je generalno najbolji user experience.




              Pa verovatno zato što treba platiti Ti kada kupiš forum, kupuješ licencu u stvari, za novu verziju moraš da platiš, a ja ne znam kome je račun da finansira ovo.
              Xenforo je jako dobar i sigurno moze Vbulletin da se prebaci na njega. Ja ipak mislim da ovdje nije problem VB. A samim tim da bi se problemi nastavili na novoj platformi. Ako mora from scratch onda mora jbg i sto da se radi. Ali sam definitivno za to da se sacuva istorija jer je bas bogata na ovom forumu. Pa neka ostane na posebnom linku kao arhiva, nemam ništa protiv.
              sigpic

              Comment


              • A to naravno, ovo nije do samog VB-a nego do servera ili održavanja. Ali baza svakako može da se prenese. Što je IMO, bolje rešenje, jer je teško u 2021. skupiti dovoljno ljudi i entuzijazma da se krene iz početka, čak i ako prethodni forum ostane sačuvan kao arhiva.

                Comment


                • To i pricam sve vreme.


                  A ovo ako moze bar kao arhiva da se sacuva, najmanje to, onda ajte...
                  sigpic

                  Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                  But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                  Comment


                  • Originally posted by miloolja View Post
                    To i pricam sve vreme.


                    A ovo ako moze bar kao arhiva da se sacuva, najmanje to, onda ajte...
                    Ja sve čekam kad ćeš ti postaviti a ti ništa, ccccc

                    Comment


                    • Grunge tema je odlična.

                      Ja se već navikao na forum. Skroman sam, ne tražim mnogo.

                      Comment


                      • Originally posted by torpedo View Post

                        Ja sve čekam kad ćeš ti postaviti a ti ništa, ccccc
                        Sto, ne vidis dobro?

                        sigpic

                        Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                        But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                        Comment


                        • Pa za arhivu je bar lako prebaci se ovaj forum u poddomen a na ovaj domen se instalira nov forum i gotovo.
                          sigpic
                          "Well, football is a hard game; there's no denying it. It's a game that can bring out the worst in you, at times."

                          Comment


                          • Originally posted by miloolja View Post
                            Sto, ne vidis dobro?

                            Naravno da je sitno, vidi moj ekran - avatar deformisam, datum registr izlazi iz margina, tekst minoran u odnosu na ovu livadu pored....
                            IkQrstS.png

                            Comment


                            • to je kod tebe problem, povećaj font zumiraj celu stranu..

                              Comment


                              • Ne mogu ja povećavati font onoga što je napisano... mogu zum cijele strane ali to nije rješenje

                                Comment

                                Working...
                                X