Announcement

Collapse
No announcement yet.

Tehnicki problemi i pitanja

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Bas sinoc pricamo nesto papi i ja oko F1 i padne mi na pamet da iskopam neke stare postove sto smo pisali za legende formule. Tesko je odreci se tih dragilja, ja nikako nisam za brisanje svih postova. Zeljko neka uradi sto mora da uradi, svakako ne treba covjek da se cima jer ce se naci milion zamjerki, a ako mogu postovi da se sacuvaju na drugoj adresi makar to bi bilo top. Pa neka de krene od nule sa novim forumom i eventualno novom platformom, samo boljeg od Vbulletina nema. Ko se sjeca kako je nekad bilo da besplatnim forumima od kad se preslo na VB prodisalo se bukvalno.
    sigpic

    Comment


    • Vladane ima boljeg od vbulletina, mnogo jednostavnijih i preglednijih foruma, gde sve super funkcionise, lako ubacis yt, tviter, sliku, link itd.
      http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

      Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

      sigpic

      Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
      with experience.

      Comment


      • Sve je pregledno i ovdje sve je jednostavno, nije bez razloga VB jedan od najskupljih i najkoriscenijih foruma. Bukvalno ste zaboravili kako je bilo nekad kad su se urusavali pdf jedan u drugi upadali

        Na sve se navikne covjek, i nije zadatak foruma da funkcionise preko tt, vec da funkcionise preko pc i androida/ios
        sigpic

        Comment


        • Originally posted by bojanaBG View Post
          Vladane ima boljeg od vbulletina, mnogo jednostavnijih i preglednijih foruma, gde sve super funkcionise, lako ubacis yt, tviter, sliku, link itd.
          Meni je to uvek bilo lako, al ja uglavnom preko kompa koristim forum.

          Problem je izgleda tapatalk koji je popularan i bez njega se izgleda ne može.

          Comment


          • Nikad nisam koristio tt niti cu, forum moze lagano da se koristi i preko telefona i preko pc i samo to je bitno
            sigpic

            Comment


            • Nisi koristio nijednu drugu platformu pa tako pričaš, nemam drugog objašnjenja.
              Jednom kada se ljudima maksimalno pojednostavi korišćenje foruma, u vidu postavljanja slika, gifova, linkova, izbacivanja BB kodova to će imati za posledicu kvalitetnije postove jer ljudi sad u startu odustanu kad nešto koči.
              Kvalitetniji postovi privlače neke ljude koji sada samo čitaju da počnu i oni da učestvuju u diskusiji, širi se zajednica, poboljšava se kvalitet foruma odnosno njegov sadržaj što povlači i neke dodatne mogućnosti za one koji upravljaju samim forumom.
              “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

              Comment


              • Originally posted by Vladan View Post
                Nikad nisam koristio tt niti cu, forum moze lagano da se koristi i preko telefona i preko pc i samo to je bitno
                Ni ja ga nisam nikad koristio, do pre nekog vremena nisam ni znao šta je to.

                Preko telefona ulazim uz pomoć Samsung browsera koji je odličan.

                Comment


                • Dobro to sad kako ko koristi i dolazi ovde mislim da je manje bitno, malo je neverovatno da ne moze bilo koji forum preko tt, ali mozda je i do tih novih verzija, podrske, odnosno pitanje i ko koliko apdejtuje tt, posto znam da su mnogi na nekim prastarim verzijam iz raznih razloga.

                  Meni kao laiku je veca enigma zasto je problem sa jedne starije verzije preci na noviju godinama, a u pitanju ista kuca vBulletin.


                  sigpic

                  Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                  But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                  Comment


                  • Ljudi gde mogu da namestim da mi na prvoj strani budi poslednji postovi?

                    Comment


                    • TT meni licno sada funkcionise. Jedini problem predstavlja ovo listanje stranica. Kada pritisnem da me posalje na poslednji napisani post, salje me na postove koji su mnogo stariji, tako da je potrebno skrolovati sve da bi se zadrzala hronologija postova. Nadam se da je to moguce srediti, ostalo sve radi. U pocetku je bio problem sa prijavom, al pretpostavljam da je to ispravljeno, pa sada mogu da pristupim forumu u bilo kojem trenutku. Takodje je bio problem sa otvaranjem podforuma, pa sam mogao da otvaram samo poslednje napisane postove na cijelom forumu, pa preko toga da pristupam odredjenom podforumu, ali vidim i to sada radi. Tako da ako je moguce ispraviti ovu nepravilnost sa redosledom stranica i listanje, ne morate mijenjati host foruma 😁

                      Послато са M2007J20CG помоћу Тапатока



                      Last edited by StefanPG; 07-04-21, 16:02.

                      Comment


                      • Originally posted by Karamazov View Post

                        Meni je to uvek bilo lako, al ja uglavnom preko kompa koristim forum.

                        Problem je izgleda tapatalk koji je popularan i bez njega se izgleda ne može.
                        Ja jos uvek jedino mogu sa tt da udjem na forum jer sam zaboravio lozinku a koristio sam f.ju "zab lozinka" i dva dana me maltretira. Blizu sam tome da batalim forum jer ne mogu sa telefona (mator sam co'ek a slova sitna, debeli prsti...) Inace ocaj zivi forum.

                        Послато са Redmi 8A помоћу Тапатока

                        Spoiler
                        Ako mi časi smrti postanu bliski,
                        I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
                        Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
                        Nije umio da odstupi,
                        Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
                        Pao unapred, a ne unazad,
                        I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
                        Uračunato i u moj pad.

                        Comment


                        • Stefane probaj da skroluješ do poslednjeg posta i gledaj šta se dešava, kako se povlači stranica nagore.
                          Drugo, ne koristiš verovatno sve mogućnosti kao što je kačenje YouTube linkova (na različitim pdf-ovima).
                          Onda na nekom pdf se uredno pojavi thumbnail, na drugom se pojavi samo link i šta god ti uradio, ubacivao naknadno BB kodove to se neće promeniti.
                          Ja o tome pričam godinama, i sad kad je čovek tu koji je zadužen za funkcionisanje foruma neka vidi koliko je ova platforma neusklađena sa TT.
                          Pogrešno je posmatrati sve iz sopstvenog, sebičnog ugla, ljudi koji koriste forum preko browsera imaju neke druge probleme + što sama platforma bespotrebno komplikuje gomilu stvari.
                          Last edited by dekkard; 07-04-21, 16:14.
                          “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                          Comment


                          • Originally posted by nebitan View Post
                            Ja jos uvek jedino mogu sa tt da udjem na forum jer sam zaboravio lozinku a koristio sam f.ju "zab lozinka" i dva dana me maltretira. Blizu sam tome da batalim forum jer ne mogu sa telefona (mator sam co'ek a slova sitna, debeli prsti...) Inace ocaj zivi forum.

                            Послато са Redmi 8A помоћу Тапатока
                            Ako si zaboravio lozinku najbolje da se obratiš preko pp-a Bojani, ona može rešiti problem.

                            Comment


                            • Originally posted by Karamazov View Post

                              Ako si zaboravio lozinku najbolje da se obratiš preko pp-a Bojani, ona može rešiti problem.
                              Kako da joj pošalje pp? 😂😂😂
                              “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                              Comment


                              • Pa sa tt, kako je pisao malo pre.

                                sigpic

                                Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                                But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                                Comment

                                Working...
                                X