Announcement

Collapse
No announcement yet.

Tehnicki problemi i pitanja

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Iskreno meni se više sviđa ova verzija. Lakše se snalazim. Nisam doduše sve ispitala ali mi je lakše za obaveštenja...sve je nekako preglednije... Jedino se ikonica za insta ne vidi za sada.
    Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
    Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
    "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

    Comment


    • Maro, odrecu te se preko novina.

      Kako ovako nesto moze da ti se svidja?

      Blago receno ,uzas.

      Comment


      • Originally posted by Rossonero View Post
        Maro, odrecu te se preko novina.

        Kako ovako nesto moze da ti se svidja?

        Blago receno ,uzas.
        Nećeš i ti to znaš...Meni je bolje nego prethodna varijanta
        Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
        Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
        "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

        Comment


        • Nedostaju samo novi postovi, da ne ulaziš svaki put u neki pdf.. Ostalo sve na mestu..

          Comment


          • Mene od svega jedino zanima hoće li biti neka opcija za uveličavanje slova? Ovo je sitno da ne može biti sitnije. Ostalo kako 'oće.

            Comment


            • Povećajte razmeru u browseru, povećajte font

              Comment


              • Leksa drago mi je zbog tebe jer si zadovoljan, sve mi nesto toplo oko srca zbog tebe.

                Comment


                • Rekao bih da će da se menja forumska platforma. Ova je na izdisaju.
                  “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                  Comment


                  • Test123

                    Gesendet von meinem Samsung mit Tapatalk

                    Comment


                    • Kakav uzas jbt...
                      There's something wrong with me chemically
                      Something wrong with me inherently
                      The wrong mix in the wrong genes
                      I reached the wrong ends by the wrong means
                      It was the wrong plan
                      In the wrong hands
                      With the wrong theory for the wrong man
                      The wrong lies, on the wrong vibes
                      The wrong questions with the wrong replies

                      Comment


                      • Originally posted by Lord Aleksoni View Post
                        Ako si na browseru skroz dole imaš padajući meni
                        Hvala!

                        Comment


                        • Sto se tice avatara, jedina mogucnost da ne budu mutni je da se nadje sto je moguce veca slika, veca od 900x900 i onda forum ponudi da se slika cropuje i ne bude toliko mutna, bude bolje.
                          http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                          Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                          sigpic

                          Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                          with experience.

                          Comment


                          • Ili da je sami smanjujemo na 100x100.
                            sigpic
                            "Well, football is a hard game; there's no denying it. It's a game that can bring out the worst in you, at times."

                            Comment


                            • Eto samo da se font poveca u postovima, ocoravih.

                              Comment


                              • Zumiraj stranicu u browseru, sve se skalira. 120% je taman.

                                Inače, ne liči ovo ni na šta. Ako se bude menjala platforma, preporučujem Xenforo. Prava, moderna forum platforma, a i jeftiniji je od Bulletina. Po defaultu je malo ružnjikav, ali postoji gomila tema koje nisu skupe i mogu relativno lako da se prilagode svačijim potrebama. Pre nekoliko meseci je jedna zajednica čiji sam deo digla novi forum na toj platformi, sve super funkcioniše.

                                Comment

                                Working...
                                X