Announcement

Collapse
No announcement yet.

Tehnicki problemi i pitanja

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by torpedo View Post
    Vidim riješeno je da je adresa foruma ista kao na sajtu. Jel neko provalio kako se ove notifikacije uređuju
    Malo je nezgodno svaku put ulaziti u ovještenja i skidati ih.
    Meni većinom kada udjem u temu da pročitatam post skine se broj notifikacije

    Comment


    • Što se tiče foruma na mob pretraživaču, mnogo je lakše od prethodne verzije, morao si da rotiraš telefon da normalno funkcioniše sada na uspravnom režimu radi ok.

      Comment


      • Originally posted by Lord Aleksoni View Post

        Meni većinom kada udjem u temu da pročitatam post skine se broj notifikacije
        Skine i kod mene kad uđem u temu ali problem je što ja ne želim da ulazim u temu jer me ne zanima.

        Comment


        • Originally posted by torpedo View Post
          Vidim riješeno je da je adresa foruma ista kao na sajtu. Jel neko provalio kako se ove notifikacije uređuju
          Malo je nezgodno svaku put ulaziti u ovještenja i skidati ih.
          Što se tiče obaveštenja to možeš rešiti u podešavanjima svog profila.

          Kad ti bude stiglo obaveštenje i kad uđeš da ga pogledaš videćeš odmah gore iznad obaveštenja i podešavanje istih.

          Onda sam štikliraj šta želiš.
          Last edited by Karamazov; 05-04-21, 16:54.

          Comment


          • Originally posted by torpedo View Post

            Skine i kod mene kad uđem u temu ali problem je što ja ne želim da ulazim u temu jer me ne zanima.
            Unsubscribe je rešenje.
            “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

            Comment


            • Ne radi još sve valjano, mora da se sačeka još malo.

              Ja sam nešto podešvao pa mi se kroz nekoliko minuta opet vratilo na ista podešavanja.

              Comment


              • Da proverimo...
                “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                Comment


                • ... nešto.
                  “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                  Comment


                  • Jbg, i dalje isto.
                    “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                    Comment


                    • Originally posted by Karamazov View Post
                      Ne radi još sve valjano, mora da se sačeka još malo.

                      Ja sam nešto podešvao pa mi se kroz nekoliko minuta opet vratilo na ista podešavanja.
                      A be Stojančo...pa i rakiju kad ispečeš, valja malo da "odstoji"....kupus kad kiseliš, ne jedeš odma'....
                      pa i prase kad ispečeš, pustiš malo da odvugne....🤪...de si odma' zapucao da banuješ...😂

                      Послато са Huawei MATE 40 Pro помоћу Тапатока


                      Last edited by Constantin; 05-04-21, 17:53.
                      sigpic https://www.facebook.com/nezvanicnoradnickinis/

                      Comment


                      • Originally posted by Constantin View Post
                        A be Stojančo...pa i rakiju kad ispečeš, valja malo da "odstoji"....kupus kad kiseliš, ne jedeš odma'....
                        pa i prase kad ispečeš, pustoš malo da odvugne....🤪...de si odma' zapucao da banuješ...😂

                        Послато са Huawei MATE 40 Pro помоћу Тапатока
                        Za rakiju sam stručnjak i svako ko kaže da je bolji od mene spreman sam da mu izađem na crtu i pokažem mu da je u zabludi.

                        Nisam hteo nikog da banujem, prethodna tri dana nije bilo mnogo posla na forumu, sve je bilo mirno.

                        Comment


                        • Originally posted by Karamazov View Post

                          Za rakiju sam stručnjak i svako ko kaže da je bolji od mene spreman sam da mu izađem na crtu i pokažem mu da je u zabludi.

                          Nisam hteo nikog da banujem, prethodna tri dana nije bilo mnogo posla na forumu, sve je bilo mirno.
                          Ma znam, nego te malo Z....da vidim kako funkcioniše tt

                          Послато са Huawei MATE 40 Pro помоћу Тапатока

                          sigpic https://www.facebook.com/nezvanicnoradnickinis/

                          Comment


                          • Konstantine, ajd daj mi lajk da vidim da li će mi stići obaveštenje.

                            Comment


                            • Hvala Torpedo.

                              Izgleda da ne dolazi više obeveštenje prilikom lajkovanja. Bolje tako.

                              Comment


                              • Originally posted by Karamazov View Post
                                Hvala Torpedo.

                                Izgleda da ne dolazi više obeveštenje prilikom lajkovanja. Bolje tako.
                                Dolazi samo cekiraj u settings
                                Titule i pobede ne znače mnogo, jer je to do razine bolida koje imate u karijeri Sergio Perez

                                Comment

                                Working...
                                X