Announcement

Collapse
No announcement yet.

Tehnicki problemi i pitanja

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Pa ignorises ti njega, on ocigledno uziva u tebi [emoji38]
    A ako ti je za utehu, koga stavis na ignor ne dobijas od njega/njih pp [emoji4]
    sigpic

    Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
    But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

    Comment


    • Originally posted by Mr. Wolf View Post
      Pa, kao sto Bojana kaze, ignorises ti njega iz x razloga, ne on tebe. Nije da si ga blokirao, pa da ne moze da ti vidi postove, niti ti njemu.
      E upravo to hoću, da ga blokiram da ne vidim uopšte njegovu aktivnost niti da on može da vidi moju. Niti da imam opciju da vidim.
      “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

      Comment


      • E, jbg, mislim da nema blok opcije na forumu
        Dayman (a-a-ah...)
        Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
        Champion of the sun (a-a-ah...)
        You're a master of karate and friendship
        For everyone

        Comment


        • Onda bih imao molbu da iscimate koga treba da napravi tu mogućnost. Bio bih vam veoma zahvalan, plaćam piće ako to završite.
          “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

          Comment


          • Originally posted by dekkard View Post
            Onda bih imao molbu da iscimate koga treba da napravi tu mogućnost. Bio bih vam veoma zahvalan, plaćam piće ako to završite.
            Ne pokusavaj da kopas novi kanal kada si sve ostale za sobom zatrpao.
            "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
            Meša Selimović

            Comment


            • Originally posted by kronostime View Post
              Ne pokusavaj da kopas novi kanal kada si sve ostale za sobom zatrpao.
              Nisi ti jedini kanal. Ima ovde mnogo ljudi koji su duže od godinu i po, sa njima nema kanala nego je autoban sa po 6 traka.
              “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

              Comment


              • Originally posted by dekkard View Post
                To je glupo, čemu onda ignore? I ne postoji pravi ignore, nego i dalje možeš da pogledaš šta je taj/ta napisao.
                Tako funkcionise ignore na svim forumima ovog sveta, a za block nisam cula da bilo gde postoji.
                Tako da imas 2 opcije:
                1. da pobedis svoju znatizelju i ne kliknes da vidis post tog kog si stavio na ignore
                2.pisi tehnickoj podrsci vbulletina i trazi opciju block

                Sent from my MI 6 using Tapatalk
                http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                sigpic

                Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                with experience.

                Comment


                • Originally posted by bojanaBG View Post
                  Tako funkcionise ignore na svim forumima ovog sveta, a za block nisam cula da bilo gde postoji.
                  Tako da imas 2 opcije:
                  1. da pobedis svoju znatizelju i ne kliknes da vidis post tog kog si stavio na ignore
                  2.pisi tehnickoj podrsci vbulletina i trazi opciju block

                  Sent from my MI 6 using Tapatalk
                  Nije tačno, kad nekog staviš na ignore na nekim drugim forumima to je jednako blocku na društvenim mrežama.
                  Nije problem moja znatiželja nego mogućnost izostanka svake interakcije između dva naloga na forumu, što bi moralo da postoji kao opcija.
                  “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                  Comment


                  • Vidim da boli, i treba da boli. Naravno da ovaj nick hoce da "prekine svaku komunikaciju" jer zeli da komunicira samo sa mazohistima i flegmama koji su u stanju da trpe njegov nacin izrazavanja na forumu. Mislim, da vam samo demonstriram nacin na koji se doticni obraca drugim forumasima, ovo je od malopre:

                    Tesla24:

                    Znači ulazimo u završnicu kupa i Aba bez pleja...Svaka čast Tomiću ljudino,trenerska i ljudska veličino!
                    On:

                    Prvo, nauči već jednom srpski jezik, nikad nije kasno.
                    Drugo, pošto ne znaš ovogodišnji roster KKCZ evo ga:
                    Manje - vise ovo je modus operandi kako taj razgovara i odgovara bilo kome cije misljenje mu se ne svidja (kritikuje se kkcz i slicno). Bilo je i mars upuceno jednom forumasu koji je napisao da KKCZ nema kvalitet za TOP 8 EC.

                    Sad, kad mu je stavljeno do znanja da je to sto radi no-no (jer ga moderacija bukvalno pusta i ignorise), onda peni, vredja, pise da se neko "vrati u mrak iz kojeg je dosao". Ukratko, forumas sa kojim nije moguc normalan razgovor jer on ni ne zeli normalan razgovor (na sta lici citirani odgovor Tesli24?) i takvi su se ranije susili i po 2-3 meseca (gledao sam ban log). Sad neko moze opusteno da napise i najgore pretnje, banuje se selektivno, ne znam da li se moderacija promenila ili sta, ali znam da sam ocigledno u pogresno vreme pristupio forumu.
                    You see, in this world there's two kinds of people, my friend: Those with loaded guns and those who dig. You dig.

                    Comment


                    • blond, ovo je vec stalkovanje. Dobices bez veze ban, bolje prestani. Pusti dekarda da radi kako hoce.
                      Dayman (a-a-ah...)
                      Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
                      Champion of the sun (a-a-ah...)
                      You're a master of karate and friendship
                      For everyone

                      Comment


                      • Originally posted by Mr. Wolf View Post
                        blond, ovo je vec stalkovanje. Dobices bez veze ban, bolje prestani. Pusti dekarda da radi kako hoce.
                        Nije stalkovanje kada neko "zeli da prekine svaku komunikaciju i to pise nekoliko puta"? Mislim, hocemo li da se pravimo da on pise o temi, neko ga je zaskocio, napao, on krenuo da se brani vredjanjem, sve je eskaliralo pa je eto, on, nevinasce u celoj ovoj prici? Pa ne pristajem na to.

                        Znaci, mogu da se ignorisu pravila po kojima ovaj moze da komunicira na takav nacin, da stalno pominje neke klubove u negativnom kontekstu, da ovako odgovara na bilo sta sto mu se ne dopada i eto - postoje dve opcije, pomiri se sa tim i ne talasaj ili na ovaj ili onaj nacin napusti forum?

                        Jos jednom - nije taj nick najvise kriv za takvu situaciju, krivi ste svi vi koji to ignorisete, jer ignorisete krsenje pravila. A ja cu i dalje da reportujem njegove postove kad pretera i moderatorska duznost je da reaguje onako kako bi trebalo da reaguje.

                        Ma sta ja vise da vam pisem kada ste vi jednog "fiksnog" drugara koji je pretio licno nasiljem ostavili tako bez ijednog dana bana?
                        You see, in this world there's two kinds of people, my friend: Those with loaded guns and those who dig. You dig.

                        Comment


                        • Da prekines ovog trenutka van kosarkaskog pdf da proganjas ljude, a tamo ako ce modovi da te trpe njihov problem. Mada i moj, ne mogu da udjem tamo da procitam nesto

                          Drugo, sto puta je receno da je ovo tema tehnicke prirode i sve ono sto je vezano za funkcionisanje foruma, tehnicko funkcionisanje, razumes, a ne za zalopojke na modove ili obracuni sa clanovima.

                          Trece, covece boziji ugusi nas sve. Ako imas problem sa nekim resavaj preko pp ili ga ignorisi. Nkog tvoja licna netepeljiivost koja traje mesecima ne zanima, niti tvoje ispravljanje krive Drine i ne siri svoje sukobe po svim temama.
                          sigpic

                          Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                          But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                          Comment


                          • Originally posted by dekkard View Post
                            Nije tačno, kad nekog staviš na ignore na nekim drugim forumima to je jednako blocku na društvenim mrežama.
                            Nije problem moja znatiželja nego mogućnost izostanka svake interakcije između dva naloga na forumu, što bi moralo da postoji kao opcija.
                            Originally posted by blond View Post
                            Vidim da boli, i treba da boli. Naravno da ovaj nick hoce da "prekine svaku komunikaciju" jer zeli da komunicira samo sa mazohistima i flegmama koji su u stanju da trpe njegov nacin izrazavanja na forumu. Mislim, da vam samo demonstriram nacin na koji se doticni obraca drugim forumasima, ovo je od malopre:

                            Tesla24:



                            On:



                            Manje - vise ovo je modus operandi kako taj razgovara i odgovara bilo kome cije misljenje mu se ne svidja (kritikuje se kkcz i slicno). Bilo je i mars upuceno jednom forumasu koji je napisao da KKCZ nema kvalitet za TOP 8 EC.

                            Sad, kad mu je stavljeno do znanja da je to sto radi no-no (jer ga moderacija bukvalno pusta i ignorise), onda peni, vredja, pise da se neko "vrati u mrak iz kojeg je dosao". Ukratko, forumas sa kojim nije moguc normalan razgovor jer on ni ne zeli normalan razgovor (na sta lici citirani odgovor Tesli24?) i takvi su se ranije susili i po 2-3 meseca (gledao sam ban log). Sad neko moze opusteno da napise i najgore pretnje, banuje se selektivno, ne znam da li se moderacija promenila ili sta, ali znam da sam ocigledno u pogresno vreme pristupio forumu.
                            Vama dvojici, ocigledno, upozorenje ne pomaze - zato po 10 dana odmora da razmislite o drugim nacinima komunikacije.
                            "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
                            Meša Selimović

                            Comment


                            • Vidim svi imaju avatare pa reko ajd i ja da metnem. Al neće, pola sata muku mučim, sve sam pokušao i na kraju fijasko. Do mene je, to je sigurno.

                              Comment


                              • Ti si stavio profilnu sliku, a ne avatar.
                                Idi na settings, pa edit avatar i tu stavi sliku
                                http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                                Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                                sigpic

                                Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                                with experience.

                                Comment

                                Working...
                                X