Announcement

Collapse
No announcement yet.

Tehnicki problemi i pitanja

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Imas i sliku sa domacih terena.
    "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
    Meša Selimović

    Comment


    • Ajd bezi bolan tamo da ti onaj Usati negde ne iskoci, mislim da ga vidis samo opet kako izgleda
      sigpic

      Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
      But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

      Comment


      • Mozete li srediti reputaciju? Ja ne mogu nikome da saljem, a neki mogu stalno bez pauze.

        Comment


        • Jel jos nekome nece da updateuje notifikacije na Tapatoku?

          Comment


          • Prvo kakve not? One koje ti stizu na mob ako ti neko posalje poruku, citira te i te fore (to mi je iskljuceno, pa ne znam) ili one kada udjes u tt pa na ikonici kovertici stoji stalno da nesto nisi procitao, poruku recimo, a jesi (to ne radi kako treba, ne vredi nikakav apdejt)?
            sigpic

            Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
            But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

            Comment


            • Originally posted by miloolja View Post
              Prvo kakve not? One koje ti stizu na mob ako ti neko posalje poruku, citira te i te fore (to mi je iskljuceno, pa ne znam) ili one kada udjes u tt pa na ikonici kovertici stoji stalno da nesto nisi procitao, poruku recimo, a jesi (to ne radi kako treba, ne vredi nikakav apdejt)?


              Ovo zvonce u donjem desnom uglu. Ja otkad sam instalirao tt, samo preko tih notifikacija browsujem forum. Od jutros mi sve teme stoje tako kao da niko nije odgovarao jos od sinoc, ne izbacuje mi nove postove u temama.

              Comment


              • Updejtovao si tt?
                Posto meni ta traka sa ikonama stoji gore
                sigpic

                Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                Comment


                • Originally posted by miloolja View Post
                  Updejtovao si tt?
                  Posto meni ta traka sa ikonama stoji gore
                  Sad sam proverio, poslednja verzija je instalirana. Automatski se updateuje.

                  Mozda je kod tebe drugacije zbog Androida.

                  Valjda ce se vratiti samo od sebe, sta znam. Prvi put da nesto zeza.

                  Comment


                  • Nece se vratiti, nije dobra verzija, svakoj nesto fali. Tvoj najveci problem je sto ti se app automatski apdejtuju, iskljuci, idi u Play prodavnicu, pa moje app i iskljuci automatski updejt.


                    Naravoucenije: verzija tt koja radi pristojno, a da se razumemo, SVAKOJ nesto fali...NE MENJA SE, TJ. NE APDEJTUJE SE. Mozda nekad kada ti dosadi, a onda se pokajes

                    Sad cekaj novi apdejt ili da se vratis na staru neku verziju, ali ne znam da li kod ajfona to moze.
                    sigpic

                    Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                    But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                    Comment


                    • Nista mi znaci ne preostaje sem da cekam novi update pa da onda iskljucim automatsko azuriranje.

                      Toliko popularna aplikacija a toliko losi programeri koji rade na odrzavanju...

                      Video sam skoro pored nick-a nekog clana foruma logo "V", verovatno neka slicna aplikacija, mozda je bolja od tt.

                      Comment


                      • Ne znam sta je V, ali tt je strasno popularan no neki problem imaju, kao i vecina tih besplatnih app, verovatno. Jedno rese, drugo se pojavi kao problem, menjaju stvari koje funkcionisu odlicno... totalno besmisleno.

                        Imas na Benchmark forumu temu samo tt, pa vidi da li su nesto pisali o poslednjoj verziji, oni tamo bas detaljisu, ali kazem ti svaka apsolutno ima neki problem, negde vise, negde manje, negde se naviknes -.- ili ignorises, kao ovo kod nas sto ne radi, pa te baca stalno negde bzv po temama, umesto na pospednju neprocitanu poruku..i tako.
                        sigpic

                        Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                        But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                        Comment


                        • Reinstalirao sam aplikaciju i posle nekog vremena su se vratile notifikacije.

                          Comment


                          • Originally posted by Lord Samuraj View Post
                            Mozete li srediti reputaciju? Ja ne mogu nikome da saljem, a neki mogu stalno bez pauze.

                            Comment


                            • Originally posted by limun View Post
                              Reinstalirao sam aplikaciju i posle nekog vremena su se vratile notifikacije.
                              Eto i to se dešava dakle

                              Vidi Bojana sa Samurajčekovim rep šta je, polupaće glavu ...
                              sigpic

                              Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                              But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                              Comment


                              • Originally posted by Lord Samuraj View Post
                                Valjda je problem u tome da moraš poslati 5 različitih osoba da bi mogao istom forumašu da daš

                                Comment

                                Working...
                                X