Announcement

Collapse
No announcement yet.

Tehnicki problemi i pitanja

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ako mi ne proradi Settings, sanjaćeš me kako god
    sigpic

    Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
    But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

    Comment


    • Ovako ti radi

      https://www.sportklub.info/forum/sub...n&folderid=all
      sigpic

      Comment


      • Meni sve radi ko nekad

        Comment


        • Ni Strikan nije ovako uticao na žrijebove Rafaela i sve ostale pogodnosti kao ja na povratak foruma.

          Slobodno stanite u red i zahvaljujte se, a i ne morate, mogu neki pokloni, kolači itd.

          Comment


          • Najbitniji test nije uradjen

            Originally posted by Vladan
            SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
            :vinjaksmajli:

            Comment


            • Meni takođe sve radi kao nekad, ali mi je zadnji post u temi Newcastle United od 22. januara. Posle toga nema mojih postova a pisao sam.
              "What is a club in any case? Not the buildings or the directors or the people who are paid to represent it. It’s not the television contracts, get-out clauses, marketing departments or executive boxes. It’s the noise, the passion, the feeling of belonging, the pride in your city. It’s a small boy clambering up stadium steps for the very first time, gripping his father’s hand, gawping at that hallowed stretch of turf beneath him and, without being able to do a thing about it, falling in love." - Sir Bobby Robson

              Comment


              • Originally posted by notorious View Post
                Ni Strikan nije ovako uticao na žrijebove Rafaela i sve ostale pogodnosti kao ja na povratak foruma.

                Slobodno stanite u red i zahvaljujte se, a i ne morate, mogu neki pokloni, kolači itd.
                Olja donijela kolace, ali joj settings ne radi pa obrisala
                sigpic

                Comment


                • Originally posted by l1m4r View Post
                  Najbitniji test nije uradjen

                  Brat moj.

                  Comment


                  • Lako ćemo mags za postove ovo je milina sada
                    Originally posted by Vladan
                    SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
                    :vinjaksmajli:

                    Comment


                    • Milina, svaka cast notu, sve rijesio u rekordnom roku.
                      sigpic

                      Comment


                      • Originally posted by Vladan View Post
                        Olja donijela kolace, ali joj settings ne radi pa obrisala
                        Ona i Bojana još analiziraju onu grdu verziju foruma i šta može da se popravi.

                        Comment


                        • Nema Magse postova od 28. januara... što je najmanja šteta, ako izuzmemo moje recenzije

                          A vas što bučite i galaminte sram da vas bude.. sakrili ste se u mišije rupice i kmečali tamo i naravno čekali da se sve samo od sebe reši... dok samo se Bojana i ja, najviše, borile i doprinele razrešenju ove agonije posle 3 nedelje.. i naravno čačanin koji je sinoć nudio pomoć sa Benchmark foruma, koji je suštinski i bio zadnja kap
                          Last edited by miloolja; 17-02-17, 16:03.
                          sigpic

                          Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                          But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                          Comment


                          • Još se i ponose što su 3 sedmice zavlačile sve nas i još bi bar 3 da se juče nije reagovalo.

                            Comment


                            • Hoću da mi radi Settings!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
                              sigpic

                              Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                              But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                              Comment


                              • Samo tebi Olja ne radi
                                Originally posted by Vladan
                                SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
                                :vinjaksmajli:

                                Comment

                                Working...
                                X