Announcement

Collapse
No announcement yet.

Tehnicki problemi i pitanja

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Do tebe je, ja nemam problem
    http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

    Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

    sigpic

    Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
    with experience.

    Comment


    • Lažna uzbuna, proradilo je sada

      Comment


      • Kakva je ova nova verzija TT, svetlo siva pozadina sa belim slovima, jedva se čita [emoji13]
        “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

        Comment


        • Pa stavi ovu nocnu...

          Od kako koristim tt samo ovu tamnu..ona regularna, bela bas mi smeta.



          tt sa A5 u inat Mi6
          sigpic

          Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
          But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

          Comment


          • Meni se update-ovao na verziju 7.12 i ovako izgleda kao na slici, a noćnu ne koristim zato što ne volim bela slova na crnoj pozadini. U ovoj novoj verziji nema više listanja strana nego samo skrol do poslednjeg posta...
            “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

            Comment


            • Onda se pati bejbe
              Sta jos ima - nema u odnosu na ranije verzije?
              Ubi ovo sto ne radi kako treba na ovom forumu JEDINO!
              sigpic

              Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
              But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

              Comment


              • Ništa mnogo drugačije u odnosu na staru, jedino što mi se gube i pojavljuju pinovane teme na glavnom spisku foruma, al' to sam već navikao [emoji14]
                “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                Comment


                • Zasto ja ne mogu da postavljam nista sa Twittera, a vidim da ostali mogu? Meni je jednostavno prazno umesto da bude neki tweet. Da li treba da instaliram nesto?

                  Comment


                  • Ne treba nista da se instalira, a je l si probao da uradis refresh stranice posto postavis tvit?
                    http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                    Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                    sigpic

                    Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                    with experience.

                    Comment


                    • Da ne stavljaš možda ceo link tvita, trema samo broj

                      Comment


                      • Originally posted by Lord Aleksoni View Post
                        Da ne stavljaš možda ceo link tvita, trema samo broj
                        Da, to je to, znam da vec mesecima ne mogu nista sa tw da postavim. Hvala puno.

                        Hvala i tebi Bojana.

                        Comment


                        • Koliki je posao da se postavi navigacija i na dnu strane?
                          Kada recimo odgovorim na temu i moj post je poslednji ili stignem sa citanjem do poslednjeg posta u temi, onda svaki put moram da skrolujem do vrha stranice da bi se vratio na osnovni podforum i odabrao neku drugu temu za citanje.
                          Ako nisam jasno objasnio da ova crveno zaokruzena navigacija postoji i na dnu stranice. Verujem da nije velika ispravka obzirom da vec postoji navigacija na vrhu stranice.
                          1.jpg

                          Comment


                          • Imas Go dugme na dnu koje te prebaci gde god pozelis, a imas i Top dugme, ne moras da skrolujes.

                            2017-10-13_125058.jpg
                            http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                            Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                            sigpic

                            Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                            with experience.

                            Comment


                            • Eto covek se uci dok je ziv
                              Nije mi ni palo na pamet da probam ove dugmice
                              Dugme "Go" je tacno ono sto mi treba
                              Hvala

                              Comment


                              • Da li postoji neka opcija da izaberem teme iz kojih želim da ti se pojavljiju postovi kada kliknem na poslednje postove? Da napravim neku selekciju, ili da neku temu stavim na ignore?
                                sloboda ili ništa

                                Comment

                                Working...
                                X