Announcement

Collapse
No announcement yet.

FIBA Basketball Champions League 2016/17

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • FIBA Basketball Champions League 2016/17

    Ovo je inicijalna sezona FIBA verzije Evrolige, koja se zvanično zove Basketball Champions League.
    U grupnoj fazi učestvovaće 40 ekipa podeljenih u 5 grupa sa po 8 timova.
    Ova sezona će biti interesantna ovdašnjim ljubiteljima košarke jer u njoj učestvuju Partizan NIS, Mega Leks (Srbija),
    Mornar Bar (Crna Gora) i Cibona (Hrvatska)

    Last edited by Jaqen Hghar; 12-10-16, 22:06.

  • #2
    Koga interesuje TV prenosi prvog kola FIBA Champions League.

    utorak, 18.10.

    18:30 Mega Leks - Avellino (Arena Sport 2)
    18:30 Cibona - Iberostar Tenerife (Arena Sport 4)

    sreda, 19.10.

    20:00 MHP Reisen - Partizan NIS (Arena Sport 1)
    18:30 Mornar - Oostende (Arena Sport 5)
    Last edited by Jaqen Hghar; 19-10-16, 10:40.

    Comment


    • #3
      Jbt ja sad tek vidim da postoji i pored FIBA LS i Fiba euro cup,pa stvarno nisu normalni sta napravise od kosarke,trebao je Tamis da se prijavi.

      Comment


      • #4
        Taj EK su prosle godine igrali Porto i Benfika.

        Comment


        • #5
          Znam ,to je prosle godine bilo to Fibino takmicenje Fiba celencdz,i da kazemo bio je neki treci rang posle EL i EC.
          Sinoc gledam i bas vidim Benfiku a znam da je ispala u kvl za Fibinu Ls,oni njih smestili u taj sad 4 rang.
          Previse je ne znam,pola Francuske lige stavili tamo zato sto ona jedina stala skroz uz Fibu

          Comment


          • #6
            Da l' je realno da se igra ovakva košarka.
            Kakvo rvanje i bacanje cigli
            Last edited by Jaqen Hghar; 01-11-16, 18:33.

            Comment


            • #7
              Ne pamtim koliko idem na tekme, a idem preko 17-18g da sam gledao goru i ružniju košarkašku predstavu. Kakvo mučenje za oči. Definitivno je pobedio manje lošiji tim a na svu sreću to je bio Partizan. Okove sa leđa skin'o je, ko bi drugi, kapiten Veličković polaganjem od table na 13s kre isteka 40.

              19 bačenih u "bunar" lopti, očajan šut za tri, igranje toplo-hladno sve smo ovo videli u Pioniru. Veliki razlog za tesnu pobedu leži u ponovljenoj slaboj partiji od nedelje, ove sezone glavnog pokretača i motora "Parnog valjka" Vila Hečera. Ne samo da je ubacio za njega mršavih, čini mi se 6p, uz ni jednu pogođenu tricu (0/5), već je podbacio i u organizatorskom poslu. Većim delom meča, zahvaljujući njemu i kolegi Ratkovici napadi su izgledalu do zla Boga smešni i smušeni.

              Za ponedeljak i večiti derbi slična igra ne prolazi.

              Comment


              • #8
                Bilo je loših utakmica.
                Rvanja, čuda i biće ih.
                Međutim odavno nisam gledao utakmicu u kojoj se sublimiraju svi mogući errori koje znamo i ne znamo.

                Bilo je situacija kada nakon promašenog šuta, lopta se odbija od tablu kao od zid i pogađa igrača u glavu ?!?!?
                Odavno, odavno ništa ružnije nisam gledao.
                Ona utakmica od pre nekoliko dana iz ABA lige Partizan - Budućnost koja je bila do zla boga očajna je prava lepotica za
                ovo što su sinoć igrali Partizan - Zielona Gora.

                Comment


                • #9
                  Zavaravanje traga pred večiti derbi a onda Vaskrsnuće i postajemo mašina ko GSW.

                  Comment


                  • #10
                    Kad tim izgubi u neizvesnoj završnici kriv je trener.
                    Tako kažu neke mudre trenerske glave.
                    Ne znam, možda je i tako.
                    Milojević je ovaj put izgubio, ali je od prošle sezone počeo da dobija neizvesne utakmice,
                    iako mu se to najviše spočitavalo u njegovoj dosadašnjoj trenerskoj karijeri.

                    Comment


                    • #11
                      Šta rade ovi iz Charleroi,sipaju trojke,mislim da bi' ovako mogli i EL da igraju..
                      Ko je naj sasvim potpuno sasvim najbolji? https://ibb.co/SmC01mT

                      Kad sam bio mali moji su idoli bili Brena, Boba, Doors i Čorba, sada samo Zdravko Čolić.

                      Comment


                      • #12
                        Originally posted by NemanjaMiks View Post
                        Šta rade ovi iz Charleroi,sipaju trojke,mislim da bi' ovako mogli i EL da igraju..
                        Priča sa da, koliko su dobri, ima da dobiju B licencu.

                        Comment


                        • #13
                          Kakva kamenjarska ekipa ovaj Ludvisburg iako imaju par EL imena....mada ruku na srce ni Partizan ne zaostaje.

                          Užas košarka užas.

                          Comment


                          • #14
                            Kakvo indijansko sudjenje, ovo je strasno.

                            Comment

                            Working...
                            X