Announcement

Collapse
No announcement yet.

Novi sajt Sport Kluba

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #76
    Android app je odlican samo malo baguje i sporo se ucitava video. A kad smo vec kod video bilo bi bolje da stavljate highlights svih sportova koj prenosite.
    Drugo kad se ulogujem i ako meni je ime napisano kirilicom onda tako nije na aplikaciju vec neke znakove i kockice.

    Comment


    • #77
      Joooj nova stranica je OK ali zašto ste pregled programa ovako zakomplicirali...bolje je bilo onako jednostavno, i još bez flash-a pa se moglo kopirat...vratite nam stari raspored!

      Comment


      • #78
        Imam problem sa gledanjem videa, odnosno ovaj "Najava nove ere Evrolige", znaci gledam 5 minuta, onda ustopuje samo, cekam i dzaba. Idem na reload, tek onda nastavim, preskacem tih prvih 5 minuta, i evo na 11 minutu opet isto radi, ne znam zasto, ali bas nervira, i opet moram na reload

        Comment


        • #79
          Originally posted by z0La View Post
          Pomalo mi kuje prog. šema. Tek posle petog puta mi je otvorilo stranicu...
          Ništa ne propuštaš i ako ne može otvoriti. Nisu mogli gore napraviti šemu

          Comment


          • #80
            ne rade klipovi

            a ako imam ovde nalog zašto bi pravio novi za sajt

            a i realno programska šema je očaj
            Last edited by dj90; 13-10-16, 16:48.

            Comment


            • #81
              Samo zbog programske šeme sam se registrovao, zar je toliki problem napraviti 6 uporednih tabela i staviti jednu pored druge - jednostavno i efikasno za razliku od ove trenutne. Onaj ko ju je previo nek proguta ponos i uradi to kako bog kaže. Od kako ste je ovako nakaradno preradili pregled programa gledam na tv profilu. Što se ostalog tiče, vrijeme je bilo da kao najbolja sportska tv imate i dobar sajt. Iskreno, ni sa njim nisam pretjerano oduševljen. Sve je nekako kao da su se djeca igrala, razbacano i nepraktično, gdje god da krenem mišom neki padajući meni se otvara. Možete vi to i bolje..

              Comment


              • #82
                Sto kazes, smorim se kada pomislim da pogledam programsku semu na sajtu, pa onda moram preko tv-a da vidim da li ima ta utakmica u nedelju uvece.

                Послато са GT-I9300 користећи Тапаток 2

                Comment


                • #83
                  Može neko da mi stavi link ka app sa google playa?

                  Comment


                  • #84
                    Samo kucaj sport klub

                    https://play.google.com/store/apps/d...portklub&hl=sr
                    sigpic

                    Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                    But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                    Comment


                    • #85
                      Stvarno ne vidim poentu imati tu aplikaciju na telefonu. Ja ne znam šta ona donosi korisniku ?

                      Generalno šta taj sajt donosi korisniku, programsku šemu možeš naći na svakom ćošku....

                      Comment


                      • #86
                        Sajt ti donosi ono šta se i očekuje od istog, sportske vesti. S tim što sad imaš i uživo praćenje rezultata tamo, koje je makar za mene potpuno novo i fenomenalno odrađeno. Kao da igraš FM, gledaš teren i sve bitno što se dešava na njemu uz stvarno minimalno moguće odlaganje. Ne samo fudbal, isto je i za tenis i košarku, za ostale sportove nisam gledao. Ja to nisam nigde video do sada. Dalje, možeš da ga personalizuješ i donekle sam uređuješ koje će ti vesti izlaziti i gde će se pojavljivati. Takođe su jedini na ovim prostorima koji imaju prava da postavljaju golove iz PL, Primere i slične klipove

                        Najbolje je da pogledaš video koji je Vladan već okačio.

                        A nadam se da će stvarno čitati kritike ovde, jer se očigledno nova programska šema nikome ne sviđa. Video player je brz i u teoriji odličan, ali baguje. To su dve stvari koje bi trebale da im budu primarna zanimacija

                        Comment


                        • #87
                          LS i video materijal su najvazniji, tu su ga za sad uboli maksimalno.

                          Jos ako budemo imali hl fudbalskih i kosarkaskih utakmica i teniskih meceva to ce biti sjajno. Jer sve izjave idu odma na sajt, kao i intervjui i emisije koje rade, ja to svakako necu uhvatiti na TVu u 90% situacija, ovako imam sve na jedno i da pogledam kad stignem. Kapiram da ce ici i pregledi, ali ono sto se propusti, a za sta imaju prava ako mozemo da odgledamo u snimku, pa bar i skracenom to je pun pogodak ako bude na sajtu.

                          Ali sema je bas losa, moze i EPG da se napravi da bude pregledniji, meni je ovo potpuno neprakticno i lakse mi je da listam EPG na TVu nego na sajtu, sto je nonsens.
                          sigpic

                          Comment


                          • #88
                            Drago mi je da se svi slažu ogo EPG-a, nadam se da neko ovo čita (mislim na one koji o tome odlučuju) Za ostale konstatacije oko novog izgleda, pa ukusi su različiti. Meni najviše smeta ta nepreglednost i mogućnost da sam odredim šta ću vidjeti na naslovnoj, kad to kažem mislim na ove rezultate uživo. Razlog je jednostavan, često ne želim da ih znam jer nešto nisam odgledao a ne želim da mi rezultat izleti (primjera radi, Nole je igrao jutros a ja sam kao i većina ljudi radio i čuvao se da ne saznam rezultat da bi pogledao meč u snimku - za mene je to kao uživo) Vjerovatno nije mjesto gdje bih trebao pisati o komentatorima, koji su uzgred budi rečeno sami vrh on onoga što posjedujemo, ali jedina moja zamjerka je komentarisanje i saopštavanje (pojedinaca) rezultata mečeva koje ne prenose. Pogotovo ako taj isti meč ide u reprizi na jednom od kanala ili čak i nije isti sport koji oni u tom trenutku prenose - za one koje interesuju rezultati samo zbog kladionica to nije mjesto gdje ga trebaju saznati. I jedno pitanje, bezuspješno pokušavam dodati avatar, slika jpg, piksela manje nego što treba, kila isto tako ali mi ne ide od ruke, gdje grješim.
                            uaFqzqI.jpg
                            Last edited by torpedo; 14-10-16, 14:40.

                            Comment


                            • #89
                              Ovo si stavio da ti bude profilan slika, a ne avatar.
                              Idi u settings, pa u edit avatar, a ne edit profile picture.
                              http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                              Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                              sigpic

                              Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                              with experience.

                              Comment


                              • #90
                                Programska sema na windows telefonu ne radi. Mislim, ucita stranicu i tu stane, nema dalje.
                                Aplikacija postoji ili ne za telefone sa windows platformom?
                                wp_ss_20161015_0003.jpg
                                Nokia Lumia 625

                                Comment

                                Working...
                                X