Announcement

Collapse
No announcement yet.

ABA League 2018/19

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by VLADIMIR PERIC VALTER View Post
    Nkad se ne zna to, postoje igraci koji; samo bukmu i eksplodiraju ja se secam da je Pekovic nazivan balvanom i slicno kad je poceo u Partizanu a izrastao u Nba centra, naravno videcemo jos niko ne zna unapred nista ali ima itekako prostora za napredak.
    Ne zna se. To si u pravu, ali Lesor nema visinu za centra, a nema pokretljivost i tehniku za 4 + nema sut za 3 (pogotovo NBA range).

    Comment


    • Originally posted by Grof View Post
      Ne zna se. To si u pravu, ali Lesor nema visinu za centra, a nema pokretljivost i tehniku za 4 + nema sut za 3 (pogotovo NBA range).


      Ista visina kao Lessort.
      “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

      Comment


      • Lesor ima veci potencijal od TT-a.
        Sinoc ga je pojeo Adams.
        Jedan od najgorih startnih centara u NBA.
        Last edited by Jimi22; 14-02-18, 14:30.

        Comment


        • Originally posted by VLADIMIR PERIC VALTER View Post
          Nkad se ne zna to, postoje igraci koji; samo bukmu i eksplodiraju ja se secam da je Pekovic nazivan balvanom i slicno kad je poceo u Partizanu a izrastao u Nba centra, naravno videcemo jos niko ne zna unapred nista ali ima itekako prostora za napredak.
          Pekovic je imao ledjnu tehniku jaku, Lesort ne.. nisam siguran za NBA i ako bih voleo...da mozda ode na cetiri pa ajde..na pet bas jako tesko...
          3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
          6× Montenegrin League champion (2007–2012)
          3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
          2× German League champion (2018, 2019)
          6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
          4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
          2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

          Comment


          • Originally posted by LosmiSK View Post
            Pekovic je imao ledjnu tehniku jaku, Lesort ne.. nisam siguran za NBA i ako bih voleo...da mozda ode na cetiri pa ajde..na pet bas jako tesko...
            Nije baš da su isti tip igrača Peković i Lesor da bi mogli da se porede. Postoje razne vrste centara takođe i undersized petice i u NBA i u ostatku sveta. Potrebno je da poseduje kvalitete koje će biti upotrebljive timu u kom igra.
            “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

            Comment


            • Da li može Lesor da potpiše za neki NBA klub? Naravno da može, ko sve tamo igra u poslednjih nekoliko godina, ne treba sumnjati da ima mesta i za njega.
              Da li može da igra neku značajniju ulogu je već drugo pitanje. Ima potencijal da bude jedan od najboljih visokih u EL za par godina i da zaigra u nekom od vodećih evropskih klubova. Ako/kada se odluči za NBA, naćiće se nešto za njega, ali mislim da nema neku sjajnu budućnost tamo.

              Comment


              • Originally posted by dekkard View Post
                Nije baš da su isti tip igrača Peković i Lesor da bi mogli da se porede. Postoje razne vrste centara takođe i undersized petice i u NBA i u ostatku sveta. Potrebno je da poseduje kvalitete koje će biti upotrebljive timu u kom igra.
                Volim ga, ja sam ga bar uvek hvalio ali tesko NBA...mozda ode na sezonu, dve ali vratice se brzo...tamo taj tip igraca ne prolazi bas sjajno ali ko zna...ima volju,zelju..sve je moguce..bice jasnije kad sazri u glavi sta moze tacno i za koji je nivo kosarke.
                3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                2× German League champion (2018, 2019)
                6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                Comment


                • Kakvi sve dunsteri umeju da zabiju NBA ugovor, moze i Lesor. Naravno drugo je pitanje da li bi tamo nesto uradio i da li bi uopste igrao...

                  Comment


                  • Cedevita sa 51 razlike slavila protiv nekad Aba ligasa i evroligasa Zagreba, i usla u polufinale kupa , Zabok bas iznenadio bar po meni i dobio nekadasnjeg sampiona Jugoslavije Sibenku i u petak ce na noge Cedeviti.

                    Comment


                    • FMP rutinski ..Covic opet najgori na terenu

                      Comment


                      • Domacin Zadar pobedio protiv Soni puntamika 104-61, a Cibona Škrljevo 80-72 i te dve ekipe cine i drugi polufinalni par ovogodisnjeg Kupa Kresimira Cosica.

                        Comment


                        • Originally posted by VLADIMIR PERIC VALTER View Post
                          Domacin Zadar pobedio protiv Soni puntamika 104-61, a Cibona Škrljevo 80-72 i te dve ekipe cine i drugi polufinalni par ovogodisnjeg Kupa Kresimira Cosica.
                          Domacin ce sa Cedevitom biti u finalu i nisu bez sansi pre sve svega zbog domaceg terena ,ubedjen sam da mogu do trofeja...cedevita mi ove godine ne lici na ozbiljnu ekipu

                          Comment


                          • Originally posted by Ica View Post
                            Domacin ce sa Cedevitom biti u finalu i nisu bez sansi pre sve svega zbog domaceg terena ,ubedjen sam da mogu do trofeja...cedevita mi ove godine ne lici na ozbiljnu ekipu
                            Bice puna hala, i ko zna na neki motiv, sutersko vece, videli smo da su u kupu itekako iznenadjenja moguca.

                            Comment


                            • Cibona-Cedevita finale hrvatskog kupa, Cibona ipak izbacila Zadar, Zabok se borio ali na kraju samo castan poraz. U polufinalu srpskog kupa sutra Zvezda-Fmp, Partizan-Mega. U finalu kupa Bosne ocekivano Igokea i Kakanj. Velika iznenadjenja u Sloveniji umesto cekivanog finala Olimpija-Krka, gledacemo finale Sencur-Primorska, vrlo vrlo zanimljivo.

                              Comment


                              • Originally posted by VLADIMIR PERIC VALTER View Post
                                Cibona-Cedevita finale hrvatskog kupa, Cibona ipak izbacila Zadar, Zabok se borio ali na kraju samo castan poraz. U polufinalu srpskog kupa sutra Zvezda-Fmp, Partizan-Mega. U finalu kupa Bosne ocekivano Igokea i Kakanj. Velika iznenadjenja u Sloveniji umesto cekivanog finala Olimpija-Krka, gledacemo finale Sencur-Primorska, vrlo vrlo zanimljivo.
                                vise sam od Zadra ocekivao ..

                                Comment

                                Working...
                                X