Announcement

Collapse
No announcement yet.

ABA League 2018/19

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by LosmiSK View Post
    Da, zamisli pricam o legalnosti...ne bih se vise nastavljao..Kad krenem da pisem i raspravljam se..uvek se setim izbora u Srbiji i nekako shvatim da nema smisla..
    na zalost je tako ...slazem se

    Comment


    • На целом свету само Црвена звезда оооо..

      Comment


      • Sjajan mec u Cacku, Borac jednom nogom na fajnal foru , hita ka eliti, pred 2000 gledalaca porazena Rogaska 92-78, Marinovic kao u najboljimm danima 24 poena 7 od 11 za 3 8 asistencija indeks 33, slede Balaban 16 , Djokovic 15, kod Slovenaca Dejvis 21 kos, veteran Drobnjak 11. Borac sad ima skor 12-5. Inace Vrsac je u derbiju dobio Primorsku i izjednacio se sa 11-6 sa njom na tabeli, 74-68, najbolji Glisic, Ostojic sa po 9 poena , kod Primorske Mulalic 18 poena.

        Comment


        • Takodje od vesti Zoran Glomazić nije vise trener Teoda iz Tivta, sporazumni raskid, pomocnik Krivokapic preuzima ekipu.

          Comment


          • Comment


            • Barovic zbog povrede zavrsio sezonu.

              Comment


              • Cujem opet ce da se spasava MZT da ostane u ligi, a i zbog FMP-a i Mege, razmisljaju da povecaju broj klubova na 14. Taman je liga pocela da lici na nesto i ide uzlaznom putanju. Kreteni!

                Comment


                • Zaista mislim da je 12 ekipa odlična mera za ovaj region, kao što mislim da i ABA druga liga ima svoju budućnost i opravdanje.
                  P.S. mislim da niko zdrave pameti to neće učiniti (proširenje).
                  Spoiler
                  Ako mi časi smrti postanu bliski,
                  I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
                  Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
                  Nije umio da odstupi,
                  Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
                  Pao unapred, a ne unazad,
                  I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
                  Uračunato i u moj pad.

                  Comment


                  • Bice 14 klubova, Misko vec lobira...MZT ce ostati i ako namestaju i ispadaju iz lige...liga bez briga realno..bez pravila...kvalitet opada i sa 12 timova ali videcemo sledece godine Olimpiju,Cibonu, kkp dal ce uraditi nesto vise...Primorska ili kako vec iz SLO ima finansije, nadam se da ce uci u ligu...
                    3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                    6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                    3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                    2× German League champion (2018, 2019)
                    6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                    4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                    2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                    Comment


                    • Misko ima jak uticaj!

                      Comment


                      • Originally posted by Ganac View Post
                        Zaista mislim da je 12 ekipa odlična mera za ovaj region, kao što mislim da i ABA druga liga ima svoju budućnost i opravdanje.
                        P.S. mislim da niko zdrave pameti to neće učiniti (proširenje).
                        Nece gledati logiku, zdravu pamet i opsti interes, da postave temelje, da odrede jasna pravila. Jednostavno, ne mogu da kazu Mishku NE, jer moze u buducem vremenu da im odmogne puno, ali ne shvataju da on zastupa interese igraca i da dugorocno gledano ,on bi bio taj koji treba da se shlifta klubovima a ne oni njemu. Naravno tu je i Covic sa Fmp-om, koji ne bi da dozvoli da kroz Srpsku ligu eventualno ostane bez jedne od dvije ekipe u ligi.

                        Kad bi recimo Czv, Ced,Par i Bud imali jasan stav protiv prosirenja, pretpostavljam da bi se On povukao,jbg interes mu je da bude dobar sa tim klubovima.
                        Last edited by Nemam_ti_kad; 09-02-18, 16:31.

                        Comment


                        • Originally posted by Nemam_ti_kad View Post
                          Nece gledati logiku, zdravu pamet i opsti interes, da postave temelje, da odrede jasna pravila. Jednostavno, ne mogu da kazu Mishku NE, jer moze u buducem vremenu da im odmogne puno, ali ne shvataju da on zastupa interese igraca i da dugorocno gledano ,on bi bio taj koji treba da se shlifta klubovima a ne oni njemu. Naravno tu je i Covic sa Fmp-om, koji ne bi da dozvoli da kroz Srpsku ligu eventualno ostane bez jedne od dvije ekipe u ligi.

                          Kad bi recimo Czv, Ced,Par i Bud imali jasan stav protiv prosirenja, pretpostavljam da bi se On povukao,jbg interes mu je da bude dobar sa tim klubovima.
                          ЗАшто мислиш да Партизан има више шанси да прође кроз Српску лигу од рецимо Меге или ФМП-а?

                          Comment


                          • Cekajte bre, hoce da prosire ligu na 14 mesta a da mi ostanemo na 3 kluba... pa gde je tu pamet?

                            Comment


                            • Originally posted by mmajstor View Post
                              Cekajte bre, hoce da prosire ligu na 14 mesta a da mi ostanemo na 3 kluba... pa gde je tu pamet?
                              Nisi baš povezao: ta spekulacija o 14 timova ide sa tim da Zalizani lobira da ostane u ligi, čak iako ne stekne to pravo sledeće godine. Dakle, ako se proširi liga ne važi to ograničenje na 3 kluba, logično. Ali kao što rekoh. to su spekulacije, ili ako hoćeš sportski tračevi.
                              “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                              Comment


                              • Mislim da je to jos rekla kazala, ja nisam cuo da je to sigurno, slazem se sa Gancem da je 12 klubova prava mera i ova Aba dva , neka Mzt dogodine se vrati kroz drugu ligu, a pominje se ulazak Rabotnickog.

                                Comment

                                Working...
                                X