Announcement

Collapse
No announcement yet.

ABA League 2018/19

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Posle Bostica i sjajni Nidam pokidao 35 poena u pobedi nad Megom, Mornar na 7-7, imaju bolji skor od Parttizana i sad ozbiljno konkurisu za broj 4.

    Comment


    • Originally posted by VLADIMIR PERIC VALTER View Post
      Posle Bostica i sjajni Nidam pokidao 35 poena u pobedi nad Megom, Mornar na 7-7, imaju bolji skor od Parttizana i sad ozbiljno konkurisu za broj 4.
      Mogu da se umesaju ali mislim da su Partizan i Zadar pre Mornara ...Fmp bio voleo da vidim na mestu br 4 pre svih ali to je jako tesko izvodljivo

      Comment


      • Partizan već drugu utakmicu zaredom spustio protivnika ispod 100 poena, vide se pomaci [emoji41]
        “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

        Comment


        • Novi trener - inekcija !

          Comment


          • O Čanak ostani. . .

            Comment


            • Kao sto rekoh, i kao igrac je bio kuvana noga, ne verujem fda je drugaciji kao trener

              Comment


              • Srecan povratak na teren Jaramazu , najtalentovanijem pleju sa ovih prostora...svaku srecu mu zelim

                Comment


                • Opa Đurđo!
                  Klub iz Bara zainteresovan je za trojicu Amerikanaca: Džastina Dentmona (32), plejmejkera sa trenutnim angažmanom u Kini,
                  Toni Mičela (26), krilnog igrača sa velikim iskustvom u Evropi i Kini koji trenutno igra u razvojnoj ligi, kao i Majka Herisa (34),
                  veterana koji je već dugi niz godina igra u Kini na pozicijama 3 i 4.

                  Uskoro će biti poznato da li će neki od ovih potencijalnih transfera biti i realizovan.
                  http://www.doubledouble.rs/transferi...-meti-mornara/
                  Nije mi cilj da sedim na klupi i da pričam da sam NBA igrač. Kad napunim četrdeset godina i prestanem sa košarkom,
                  biće mi draže ako budem sav izlomljen od igranja, nego da budem krepak i čio jer sam karijeru proveo sedeći. - Marcus Williams

                  Comment


                  • Originally posted by kankkunen View Post
                    I verovatno nikog nece dovesti

                    Comment


                    • Mož da bidne, al ne mora da znači ...
                      Nije mi cilj da sedim na klupi i da pričam da sam NBA igrač. Kad napunim četrdeset godina i prestanem sa košarkom,
                      biće mi draže ako budem sav izlomljen od igranja, nego da budem krepak i čio jer sam karijeru proveo sedeći. - Marcus Williams

                      Comment


                      • Originally posted by kankkunen View Post
                        Hoce da se ukuraju medju 4 u ABA ...ali mislim da je to tesko izvodljivo ...

                        Comment


                        • Bas je tesko izvodljivo pored FMP, partizana i Cibone...Mada tesko ce neko od ovih doci kod njih...
                          3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                          6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                          3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                          2× German League champion (2018, 2019)
                          6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                          4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                          2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                          Comment


                          • Originally posted by LosmiSK View Post
                            Bas je tesko izvodljivo pored FMP, partizana i Cibone...Mada tesko ce neko od ovih doci kod njih...
                            Mislim da su i Zadar i Partizan za sada ispred ...ali videcemo ..polako ..prva tri mesta su rezervisana ...mislim da se zna da ce cedevita sigurno biti na mestu br 3

                            Comment


                            • FMP i Zadar su za sada najozbiljniji pretendenti za to četvrto mesto. Nisam baš nešto ubeđen da je Gagula pojačanje za komšije, s druge strane Zadar igra odlično poslednjih mesec dana i ne bih se iznenadio da ih drknu danas.
                              “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                              Comment


                              • Originally posted by dekkard View Post
                                FMP i Zadar su za sada najozbiljniji pretendenti za to četvrto mesto. Nisam baš nešto ubeđen da je Gagula pojačanje za komšije, s druge strane Zadar igra odlično poslednjih mesec dana i ne bih se iznenadio da ih drknu danas.
                                Da se razumemo ja veceras navijam za Zadar ali misljenja sam da ce Gagula biti itekako pojacanje za grobare,mislim da je za klasu bolji nego sadasnji igraci na poziciji 5 ..naravno trebace mu malo vremena da se adaptira i odradi koji trening sa ekipom

                                Pocev od vecerasnje utakmice mislim da im je svaka utakmica odlucujuca i na noz ...bice interesantno videti kako ce se nositi sa tim ...nije im lak raspored jer iduce kolo idu Igokei ,pa im dolazi Cibona i onda dolaze nama na noge ...

                                Comment

                                Working...
                                X