Announcement

Collapse
No announcement yet.

ABA League 2018/19

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Miler vec 9 poena 6 asistencija valorizacija 16, sjajno poluvreme derbija u pioniru, Stipanovic bas odsutan veceras.

    Comment


    • Nikols na drugoj strani dominira, Cedevita trci i pucaj ekipa maltene svaki napad sut za tri.

      Comment


      • Kad ti Roko Leni Ukić ubaci 23 poena, pri čemu šutira trojke 4/6, onda stvarno nema šta da se komentariše.

        Comment


        • Originally posted by madafaka73 View Post
          Kad ti Roko Leni Ukić ubaci 23 poena, pri čemu šutira trojke 4/6, onda stvarno nema šta da se komentariše.
          I ekipa 15/31 za tri, više šuteva za tri nego za dva, ali naravno opravdano uz ovakav procenat.
          “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

          Comment


          • Ako Buducnost i Mornar nastave da se ovako kotrljaju (i uprava ABA lige ne menja propozicije ko sto ume) jedan od trojke Partizan/Mega/FMP nece videti ABA sledece godine...

            Comment


            • Originally posted by Geronimo View Post
              Ako Buducnost i Mornar nastave da se ovako kotrljaju (i uprava ABA lige ne menja propozicije ko sto ume) jedan od trojke Partizan/Mega/FMP nece videti ABA sledece godine...
              И не требају да играју кад нуму !

              Comment


              • , sjajan mec u Skoplju.

                Comment


                • Dakle u slucaju da MZT ispadne, sto je izvesno, Srbija ce sledece godine imati 3 predstavnika.. Ispadaju FMP, Partizan ili Mega..
                  Uf kakva ce to borba biti.. Partizan nije siguran sa Mutom na klupi, a FMPu bi bilo najpametnije da se pojaca i dovede ove igrace na koje Zvezda ne racuna.
                  Ne bi mi bilo ni najmanje zao da Mega ispadne
                  Last edited by Antona; 10-12-17, 20:50.

                  Comment


                  • Originally posted by Antona View Post
                    Dakle u slucaju da MZT ispadne, sto je izvesno, Srbija ce sledece godine imati 3 predstavnika.. Ispadaju FMP, Partizan ili Mega..
                    Uf kakva ce to borba biti.. Partizan nije siguran sa Mutom na klupi, a FMPu bi bilo najpametnije da se pojaca i dovede ove igrace na koje Zvezda ne racuna.
                    Ne bi mi bilo ni najmanje zao da Mega ispadne
                    Mislim da je tu najveca borba izmedju Fmp-a i mege, ne vidim kako Partizan moze da izvisi.

                    Comment


                    • Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                      Comment


                      • Pisah ovo za ispadanje najvise iz ugla rostera ja pasteta ligu. Bice interesantno koga ce Misko pozvati nazad i koga ce Cova proslediti FMPu. Za oba sistema bi bio ozbiljan udarac da izgube ABA ligasa (mada ne sumnjam da bi se Zalizani lako dogovorio sa npr. Vrscem, ako uzmu ABA2)

                        Comment


                        • Originally posted by Geronimo View Post
                          Pisah ovo za ispadanje najvise iz ugla rostera ja pasteta ligu. Bice interesantno koga ce Misko pozvati nazad i koga ce Cova proslediti FMPu. Za oba sistema bi bio ozbiljan udarac da izgube ABA ligasa (mada ne sumnjam da bi se Zalizani lako dogovorio sa npr. Vrscem, ako uzmu ABA2)
                          Ko još ima veći koeficijent od nas?
                          Nije mi cilj da sedim na klupi i da pričam da sam NBA igrač. Kad napunim četrdeset godina i prestanem sa košarkom,
                          biće mi draže ako budem sav izlomljen od igranja, nego da budem krepak i čio jer sam karijeru proveo sedeći. - Marcus Williams

                          Comment


                          • Crnogorci za sad 'kidaju' bez namere da uspore (7.5 oni, mi 5.75), a 12 mesto bi trebalo da ode sampionu ABA2 (opet, pod uslovom da gospoda ne naprave neki novi Olimpija-presedan).

                            Comment


                            • Ako budemo drugi, i dalje imamo pravo na još jedan (četvrti) klub ... ako se dobro sećam pravila.
                              edit:
                              A možemo imati najviše 5 klubova.
                              Last edited by kankkunen; 12-12-17, 20:01.
                              Nije mi cilj da sedim na klupi i da pričam da sam NBA igrač. Kad napunim četrdeset godina i prestanem sa košarkom,
                              biće mi draže ako budem sav izlomljen od igranja, nego da budem krepak i čio jer sam karijeru proveo sedeći. - Marcus Williams

                              Comment


                              • Koliko znam, od kad su uveli ABA2 i skratili na 12 ekipa, nemamo - 10 ekipa ide po nacionalnom kljucu (nama 3), 1 dodatna ekipa zemlji sa najvecim koeficijentom i 1 osvajacu ABA2.
                                Ali me ne drzi za rec, provericu...

                                Comment

                                Working...
                                X