Announcement

Collapse
No announcement yet.

ABA League 2018/19

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Mogli bi lagano da se vratite na temu, a da medjusobne "simpatije" resavate preko PP.
    "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
    Meša Selimović

    Comment


    • Originally posted by canarian View Post
      U ABA protiv losijih odbrana prolaze i druga resenja i nema potrebe za sutiranjem velikog broja trojki. Ima i do toga.
      Insistiranje na postovanju pravila nije stalking.
      U Eurocupu Budućnost je na 6 utakmica šutnula 166 puta za tri prosečno po utakmici 27,66 puta, više nego u ABA, tako da nije do "odbrana" nego do stila igre.
      “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

      Comment


      • Malo me razočarala Budućnost, očekivao sam laganu pobedu, naročito posle dobrog starta utakmice.
        Previše se oslanjaju na individualni kvalitet, a kada/ako stanu sa formom Gordić i Ivanović, eto njihovog drastičnog pada. Preveliki teret nosi spoljna linija, mislim da se moraju više koristiti visoki igrači, pre svih Zoki Nikolić. Starovlah mi je prijatno iznenađenje, dok Landry mora više. I dalje ih ne vidim kao ozbiljne konkurente Zvezdi u nekoj seriji, da li polu-finalnoj ili finalnoj, sa ili bez prednosti domaćeg terena, nebitno. Videćemo kako će ovaj tim izgledati na sledećem check pointu, tamo negde u februaru/martu.

        Comment


        • Markota ce u Cedevitu izgleda.

          Comment


          • Originally posted by madafaka73 View Post
            Malo me razočarala Budućnost, očekivao sam laganu pobedu, naročito posle dobrog starta utakmice.
            Previše se oslanjaju na individualni kvalitet, a kada/ako stanu sa formom Gordić i Ivanović, eto njihovog drastičnog pada. Preveliki teret nosi spoljna linija, mislim da se moraju više koristiti visoki igrači, pre svih Zoki Nikolić. Starovlah mi je prijatno iznenađenje, dok Landry mora više. I dalje ih ne vidim kao ozbiljne konkurente Zvezdi u nekoj seriji, da li polu-finalnoj ili finalnoj, sa ili bez prednosti domaćeg terena, nebitno. Videćemo kako će ovaj tim izgledati na sledećem check pointu, tamo negde u februaru/martu.
            Landri nema pojma.
            A ne znam zašto on uvek mora da prenese loptu, zašto ovde Perperoglu recimo ne prenese loptu, pa onda je da Filipu... Mnogo se vremena gubi tako!

            Comment


            • ja rekoh na pocetku sezone da mi se svidja ekipica. fino slozeno, sto se domacih igraca tice ima tu i iskustva i talenata ali uvek su dovodili lose strance.

              Comment


              • Originally posted by NateHuffman View Post
                ja rekoh na pocetku sezone da mi se svidja ekipica. fino slozeno, sto se domacih igraca tice ima tu i iskustva i talenata ali uvek su dovodili lose strance.
                Koliko para toliko muzike.

                Comment


                • Olimpija - FMP, zanimljiva tekma, ko pobedi dolazi na četvrto mesto
                  “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                  Comment


                  • Kakav festival gluposti na kraju kod FMPa, ccc
                    A ne znam zašto on uvek mora da prenese loptu, zašto ovde Perperoglu recimo ne prenese loptu, pa onda je da Filipu... Mnogo se vremena gubi tako!

                    Comment


                    • Bas steta za Fmp, moglo se i umesati u borbu za 4..

                      Comment


                      • Na sta Simanic lici???
                        Zali boze

                        Comment


                        • Originally posted by VLADIMIR PERIC VALTER View Post
                          Bas steta za Fmp, moglo se i umesati u borbu za 4..
                          Pa umešani su i ovako, tri tima imaju 5-5, Olimpija, Partizan i oni
                          “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                          Comment


                          • Originally posted by VLADIMIR PERIC VALTER View Post
                            Jos jednom je Miler pokazao koliko je los suter samo 50 posto za dva i dva dva za tri, smesno. Elem presudila je bizarna zavrsnica Partizana na zicerima na samom kraju inace su lako mogli do vaznih bodova, idemo dalje sezona sve zanimljivija.
                            Vidi ovoga, lik sutira 1.5 trojku po mecu, a tvrdio da je vrlo dobar suter za tri. U evrokupu ima velicanstvenih 1/12 za 3, na 6 meceva. Dakle, kamenjar. Hajde sad za promenu se ne javljaj kao sto si cutao na proslom mecu protiv Olimpije.

                            Originally posted by darko pancev View Post
                            promasio si temu
                            Promasio je dekkard, ja sam za to da se brisu postovi vezani za opravdavanje velikog broja suteva za 3 poena.
                            You see, in this world there's two kinds of people, my friend: Those with loaded guns and those who dig. You dig.

                            Comment


                            • Originally posted by darko pancev View Post
                              promasio si temu
                              Sam pao, sam se ubio
                              “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                              Comment


                              • Jos sam budan, a i komsa gleda.
                                "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
                                Meša Selimović

                                Comment

                                Working...
                                X