Announcement

Collapse
No announcement yet.

ABA League 2018/19

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by VLADIMIR PERIC VALTER View Post
    Smaracu njihov predsednik je najavio dolazak, ali je vise novca trazeno, ali bitno da si ti jedva docekao posle koliko 10 dana, daj malo nadji drustveni zivot, devojku, izadji na neku utakmicu ne juri Valtera po forumu, opet kazem dacu ti ja sezonsku ako ti je mali dzeparac, stvarno iritantno postaje, mada sam i ja lud sto ti odgovaram.
    To sad svako moze da vidi na bilo kom portalu. Ti si ovde prorokovao da "Zagorac ipak dolazi", cak si se brecao oko toga i na temi evrolige.
    Drugo, ekstremno bezobrazno, a istovremeno i glupo je na jednom interenet forumu pricati o real life drugih forumasa (mada razumem, sam ga nemas pa si opsednut sa tim).

    Misija mojih postova u prepirci sa tobom je samo da opovrgnem da si ti nekakav insajder, da imas bilo koje informacije -> sve jer ti je sama agenda krajnje trovacka i sa kosarkom blage veze nema.
    You see, in this world there's two kinds of people, my friend: Those with loaded guns and those who dig. You dig.

    Comment


    • Bane Rakovica ex Partizan novi plej Cibone, zanimljivo pojacanje.

      Comment


      • Borac- KK Dynamic 94-74

        Lovcen Cetinje -Rogaska 92-73

        Vrsac-Zrinjski 80-72

        Ohrid-Tivat 82-101

        Bosna-Primorska 57-80

        Aba 2 rezultati sedmog kola, na tabeli vodi Primorska sa 6-1, sledi Vrsac sa 5-2, Borac i Tivat sa po 4-3, u zoni ispadanja je Ohrid bez pobede nakon sedam rundi.

        Comment


        • Originally posted by VLADIMIR PERIC VALTER View Post
          Bane Rakovica ex Partizan novi plej Cibone, zanimljivo pojacanje.
          Zanimljivo,nema sta.
          Unapredice Cibonu jedno 30%.

          Comment


          • Originally posted by Jimi22 View Post
            Zanimljivo,nema sta.
            Unapredice Cibonu jedno 30%.
            Verujes da su mogli dovesti npr Rodrigeza a izabrali njega, naravno da je ok pojacanje , iskusan a oni nemaju pleja , za Cibonine ambicije sasvim solidno.

            Comment


            • A opstanak u ABA,ok pojacanje.
              Jos samo Daca Mijatovic da stigne,pa mogu i do plej ofa.

              Comment


              • Gledam sad ranije sezone ABA lige i naisao sam na sezonu 2011-12. Zapanjujuci su statisticki parametri:

                Najvise poena:
                1. Simon 22.27 (Radnicki), 2. Scott 19.95 (Radnicki), 3. Simon 19.23 (Zagreb)

                Najvise asistencija:
                1. Markovic 6.95 (Radnicki), 2. Vladovic 5 (Zadar), 3. Vujasinovic 4.68 (Zlatorog)

                Najvise skokova:
                1. Simon 1.42 (Radnicki), 2. James 1.39 (Makabi)

                Ukupan indeks:
                1. Simon 22.27 (Radnicki), 2. Scott 19.95 (Radnicki), 3. Simon 19.23 (Zagreb)

                Bukvalno u svakoj statistickoj kategoriji vode igraci Radnickog! Ekipe koja je imala 12-14 i zavrsila na 8. mestu, ali je tada i liga bila jaca: Olimpija i Cibona su bili bolji timovi, Siroki je imao fenomenalnu sezonu, a Makabi je posle te sezone napustio ligu i nije se vise vracao. Zagreb i Zvezda su bili solidne ekipe. Interesantno da su najbolje brojke imali igraci Zadra, Zagreba, Zlatoroga, Radnickog koji nisu bili ni blizu vrhu. Neko bi samo mogao da uzme tu statistiku i zakljuci da je Radnicki imao ogroman budzet za regionalne prilike, a ni Zagreb ni Zlatorog nisu skrtarili sa parama.

                Ovo pricam povodom analfabetskih komentara u kojima se povrsno barata statistikom, a koji bas i ne sluze na cast jednom kosarkaskom i sportskom forumu. Slicno se desava i sada kod Mute, NWG i Miller imaju nenormalne brojke (koje su pocele da padaju), a njihov tim pitanje je da li ce 4. da bude. I tada i sada, a i ubuduce cu govoriti da to (Mutina kosarka) nije pristup koji moze da dovede do bilo kakvih rezultata, osim mozda u KRK, u mecevima na ispadanje.
                Last edited by blond; 01-12-17, 05:42.
                You see, in this world there's two kinds of people, my friend: Those with loaded guns and those who dig. You dig.

                Comment


                • Budućnost 15 šuteva za 3 za poluvreme [emoji33]
                  “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                  Comment


                  • Originally posted by dekkard View Post
                    Budućnost 15 šuteva za 3 za poluvreme [emoji33]
                    Brate, imas pravu temu za dokazivanje neke svoje poente, to nije ova. Buducnost je samo jednom presla 30 suteva za 3, toliko o tome.
                    You see, in this world there's two kinds of people, my friend: Those with loaded guns and those who dig. You dig.

                    Comment


                    • Važi, samo ti reci gde ću šta da pišem
                      “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                      Comment


                      • Ja cu da kazem, moderatori ce da procene da li treba da premestaju ili brisu post.
                        Koji je inace nastavak besmislene "ja sam najpametniji" diskusije sa KKCZ teme, jer cinjenice ne idu u prilog da je Buducnost ekipa sa enormnim brojem suteva za 3.
                        You see, in this world there's two kinds of people, my friend: Those with loaded guns and those who dig. You dig.

                        Comment


                        • Neka usput i procene da li stalkuješ ne samo mene, nego i ostale forumaše. A što se tiče šuteva za tri istakao sam ono što sam znao i ranije, samo se sad aktuelizovalo zbog jučeračnje utakmice: Budućnost uzima više šuteva za 3 od Zvezde, na ovih 10 utakmica šutnuli su 267 puta ili 26,7 u proseku, a Zvezda na 9 utakmica 228 puta, što je 25,3 u proseku. Prijatna noćna smena.
                          “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                          Comment


                          • U ABA protiv losijih odbrana prolaze i druga resenja i nema potrebe za sutiranjem velikog broja trojki. Ima i do toga.
                            Insistiranje na postovanju pravila nije stalking.
                            You see, in this world there's two kinds of people, my friend: Those with loaded guns and those who dig. You dig.

                            Comment


                            • Jos jednom je Miler pokazao koliko je los suter samo 50 posto za dva i dva dva za tri, smesno. Elem presudila je bizarna zavrsnica Partizana na zicerima na samom kraju inace su lako mogli do vaznih bodova, idemo dalje sezona sve zanimljivija.

                              Comment


                              • Originally posted by canarian View Post
                                U ABA protiv losijih odbrana prolaze i druga resenja i nema potrebe za sutiranjem velikog broja trojki. Ima i do toga.
                                Insistiranje na postovanju pravila nije stalking.
                                promasio si temu

                                Comment

                                Working...
                                X