Announcement

Collapse
No announcement yet.

ABA League 2018/19

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Svi su za klasu ispod Buducnosti ove sezone,nisam bas ocekivao da ce tako biti sa ovim sastavom.Sa jednom katastrofalnom partijom komotna pobjeda protiv jednog od favorita za titulu.Svaka cast jos jednom i momcima i Dzikicu,vidi se da je dobar trener.

    Comment


    • Za one koji se nadaju Radetu Zagorcu, gostovaće sutra kod Edina i Koleta u 20 časova, pa gledajte.

      Comment


      • Originally posted by Ivan_pg View Post
        Svi su za klasu ispod Buducnosti ove sezone,nisam bas ocekivao da ce tako biti sa ovim sastavom.Sa jednom katastrofalnom partijom komotna pobjeda protiv jednog od favorita za titulu.Svaka cast jos jednom i momcima i Dzikicu,vidi se da je dobar trener.
        Verovatno će juriti da budu ispred Zvezde i odu u EL. Ovo je životna šansa za Budućnost. Pre 2 sezone i da je Budućnost bila 10 puta jača ne bi dobila Zvezdu u finalu ili polufinalu tj Czv bi igrala El.

        Comment


        • Originally posted by Uroš View Post
          Verovatno će juriti da budu ispred Zvezde i odu u EL. Ovo je životna šansa za Budućnost. Pre 2 sezone i da je Budućnost bila 10 puta jača ne bi dobila Zvezdu u finalu ili polufinalu tj Czv bi igrala El.
          Ma zajebavam se kakva crna Buducnost,volio bih kad bi uspjeli da udju u finale,tamo nemaju sanse da im dodje Mornar,to je neki tradicionalno gubitnicki mentalitet sta li vec.

          Comment


          • Svi za klasu ispod Budućnosti? Da nije malo prejaka konstatacija? Razumem radost zbog trenutnog prvog mesta u ABA, posebno pobeda nad Zvezdom i Cedevitom, ali daleko ste vi od tog statusa. Cedevita je večeras odigrala očajnu utakmicu, a vi za nijansu bolju. Indeksi korisnosti oba tima govore sve. Onomad protiv Zvezde Gordić nas je praktično sam dobio, nije da je Zvezda u tom meču briljirala, naprotiv. A kakav je trener Džikić ćemo videti na kraju sezone kada se podvuče crta.

            Comment


            • Originally posted by madafaka73 View Post
              Svi za klasu ispod Budućnosti? Da nije malo prejaka konstatacija? Razumem radost zbog trenutnog prvog mesta u ABA, posebno pobeda nad Zvezdom i Cedevitom, ali daleko ste vi od tog statusa. Cedevita je večeras odigrala očajnu utakmicu, a vi za nijansu bolju. Indeksi korisnosti oba tima govore sve. Onomad protiv Zvezde Gordić nas je praktično sam dobio, nije da je Zvezda u tom meču briljirala, naprotiv. A kakav je trener Džikić ćemo videti na kraju sezone kada se podvuče crta.
              Definitivno prejaka konstatacija,ne znam sta mi je bilo.

              Comment


              • Nije nemoguće da se isforsira Budućnost ove sezone

                Comment


                • Budućnost jedina u ligi ima neke naznake igre u odbrani. Zato i jesu prvi.
                  A ne znam zašto on uvek mora da prenese loptu, zašto ovde Perperoglu recimo ne prenese loptu, pa onda je da Filipu... Mnogo se vremena gubi tako!

                  Comment


                  • Isforsiraće se onaj klub koji pobedi u finalu, kako misliš "isforsira"? Ako naša Zvezda ne pobedi neko / neka siva eminencija će da pogura Budućnost?
                    Najbolji će osvojiti ABA ligu i tu mislim da nema dileme (bar kod mene).
                    Spoiler
                    Ako mi časi smrti postanu bliski,
                    I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
                    Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
                    Nije umio da odstupi,
                    Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
                    Pao unapred, a ne unazad,
                    I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
                    Uračunato i u moj pad.

                    Comment


                    • Otrešćemo Budućnost ko slinu kad dođe vreme, a i oni će izgubiti pokoju pre toga.
                      “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                      Comment


                      • Originally posted by dekkard View Post
                        Otrešćemo Budućnost ko slinu kad dođe vreme, a i oni će izgubiti pokoju pre toga.
                        Ne sprdaj se zivota ti,cus da nas Zvezda otrese

                        Comment


                        • Originally posted by Ivan_pg View Post
                          Ne sprdaj se zivota ti,cus da nas Zvezda otrese
                          “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                          Comment


                          • Dzikic i Zdovc su ozbiljni treneri od Alimpija. Cedevita raste kako sezona odmice i uskoro ce se videti da su uboli sa strancima i da su prvi favoriti za osvajanje, cak i da nasi veterani docekaju zavrsnicu ABA lige u punoj formi, u sta ne verujem.
                            Prelaki smo za skautiranje i busni na sve strane... Takodje ocekujem rasulo u ekipi, samopouzdanje na minimumu posle serije poraza koja nas ocekuje u EL. Tu ce se i Cova umesati promenama i otkazima.
                            Dzile ima skroman sastav ali i on je mnogo bolji od Alimpija i ume da se potuce protiv nas.
                            Last edited by Antona; 12-11-17, 21:25.

                            Comment


                            • Cedevita ne da ne raste nego rapidno odlazi u kurac.
                              A ne znam zašto on uvek mora da prenese loptu, zašto ovde Perperoglu recimo ne prenese loptu, pa onda je da Filipu... Mnogo se vremena gubi tako!

                              Comment


                              • Jbt, nasmeja me čovek u nekoliko rečenica. A nije me lako nasmejati u ova tmurna vremena.
                                Cedevita ničim nije nagovestila da će rasti, a ni Zdovc u dosadašnjoj karijeri da će biti uspešan trener. To je potpuno otvorena priča, procenjujem sa većim šansama da propadne nego da bude uspešna. Budućnost može da se potuče sa nama i da popije po nosu, živi bili pa videli. Za otkaze u Zvezdi ne znam, očigledno da je Kešelj najbliži izlaznim vratima, a što se rekonstrukcije tima tiča, moguće je neko pojačanje ako bude para. Tim i trener svakako neće psihički padati posle eventualnog niza poraza u EL, jer je jasno da mi ove sezone nemamo šta ozbiljnije da tražimo u ovom takmičenju.

                                Comment

                                Working...
                                X