Announcement

Collapse
No announcement yet.

ABA League 2018/19

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Odusevljen sam kako Buducnost igra ove sezone,ubijedjen sam da mogu da upadnu medju 4.Onda ce izgubit u polufinalu ali na to smo vec navikli.Makar nema vise toliko preplacenih Amerikanaca i igraju nasi to je najbitnije.

    Comment


    • Originally posted by VLADIMIR PERIC VALTER View Post
      Partizan danas igrao i odbranu i napadm nestvaran napadacki potencijal i bez Milera ima ovaj tim, kao što sam pričao Muta je iskusan i dobar trener i teško da sa ovakvim napadom neko u ligi moze da im parira.
      Polako, namestiće se i oni na zicer.

      Comment


      • Originally posted by Jaqen Hghar View Post
        Polako, namestiće se i oni na zicer.
        Partizan je prosao dva teska gostovanja Zadar I Cibonu, u prvom delu imaju jos i Zvezdu i Titograd, ako jednu dobiju tu uz 3 meca kuci na startu drugog dela vrlo lako mogu na poziciju 1, gledah opet drugo poluvreme sut im bas ide ali ono sto nisam ocekivao nakon Baskije je da Gos koji igra 37 min i sad uz istu minutazu maltene zabelezi 20 poena i 13 asistencija ,bas nestvarne brojke.. Buducnost dosta se daje i u Evropi videcemo jos cekaju Sehovica imaju oni jos rezerve, imace i oni sansu za broj 1.

        Comment


        • Rajt nakon 2 treninga pokidao za Bamberg na debiju indeks 20, kakav majstor..

          Comment


          • Koji ti je to grad, Titograd? To ne postoji.
            “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

            Comment


            • Originally posted by dekkard View Post
              Koji ti je to grad, Titograd? To ne postoji.
              Za mene postoji ja sam rodjen u to vreme i ako ni ja nisam promenio svoje ime nemam pravo da menjam ni imena gradova koje sam voleo..

              Comment


              • Poprilično mi ide na kurac svako propagiranje komunizma, pošto je moja porodica stradala od tih govana i voleo bih da se i ti i ostali uzdržite od toga. Hvala.
                “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                Comment


                • Originally posted by dekkard View Post
                  Poprilično mi ide na kurac svako propagiranje komunizma, pošto je moja porodica stradala od tih govana i voleo bih da se i ti i ostali uzdržite od toga. Hvala.
                  Izvini nemam nameru da te vredjam niti sam propagirao komunizam pogotovo na temi o sportu, to kako ja nazivam neke gradove nema veze sa tim, zar bi ti bilo neprijatno da pomenem Zrenjanin, ne razumem kakvo propagiranje.

                  Comment


                  • Kakav mec Mega-Cedevita???
                    Cedevita u drugoj cetvrtini 6 minuta ne moze da pogodi kos.
                    Bitadze dominira sa 4 rampe.
                    Ocajan mec oba tima.

                    Comment


                    • Mega ce dobiti Cerevitu kako sada stvari stoje.

                      Comment


                      • Igra se na kos manje, sad mi je jos vise zao za poraz u Zagrebu Cedevita jos nije u formi..

                        Comment


                        • E moja Mego 20 razlike za Cedevitu u cetvrtoj cetvrtini, vrlo vazan brejk, steta..

                          Comment


                          • Od 71:62 do 73:76. Mega vodila i sa 17 razlike, ali su Zagrepcani pokazali karakter i preokrenuli. 20 sekundi pre kraja, +1 za Cedevitu.
                            You see, in this world there's two kinds of people, my friend: Those with loaded guns and those who dig. You dig.

                            Comment


                            • Jebena Mega. Dal je realno da su ovo izgubili????

                              Comment


                              • Hahahahahaha,
                                kakav danak neiskustvu.
                                Uvalili im 40 poena u poslednjem kvoteru.

                                Izuzetno darovit trener Milojević.
                                Last edited by Jaqen Hghar; 28-10-17, 18:02.

                                Comment

                                Working...
                                X