Announcement

Collapse
No announcement yet.

ABA League 2018/19

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ako Dzikic bude iza Nikolica na kraju regularne sezone i ispadne od Nikolica u polufinalu, najbolje da odmah ode u kosarkasku penziju.Mada za to bice dovoljan i ovaj prvi uslov.

    Comment


    • Originally posted by djuras View Post
      ocekujem ovakav poredak na kraju lige:
      1. kkp
      2. cedevita
      3. kkcz
      4. futura

      pa da tresnemo sokice opet u bg
      a u finalu david proitiv golijata, mladost protiv iskustva, siromasni protiv bogatih...
      Vrlo realan scenario, koliko cujem Zagorac dolazi u Partizan ako i njega dovedu, ozbiljan ali ozbiljan tim za Aba uslove i na parketu i u upravi.
      Last edited by VLADIMIR PERIC VALTER; 21-10-17, 17:59.

      Comment


      • Originally posted by VLADIMIR PERIC VALTER View Post
        Vrlo realan scenario, koliko cujem Zagorac dolazi u Partizan ako i njega dovedu, ozbiljan ali ozbiljan tim za Aba uslove i na parketu i u upravi.
        i na klupi(strucnom stabu)

        Comment


        • Aj da vidimo jel valja ovaj Amer iz Igokee pa da ga dovodimo.

          Comment


          • John Jenkins blizu Igokee.

            Comment


            • Ova ABA liga je sprdnja. Sramotne odbrane Partizana i Igokee, kao da je meč revijalnog tipa.

              Comment


              • Mi bukvalno nista ne mozemo da branimo
                sloboda ili ništa

                Comment


                • Originally posted by VLADIMIR PERIC VALTER View Post
                  Vrlo realan scenario, koliko cujem Zagorac dolazi u Partizan ako i njega dovedu, ozbiljan ali ozbiljan tim za Aba uslove i na parketu i u upravi.
                  Da li je moguce da su ti toliko uterali strah u kosti...ovo je preslikano kao kad smo mi njih kao "jurili" dovodili sve i svasta...a oni rasli kroz EL i tresli nas lagano svaki put u plejofu...opusti se covece, KKP je miljama iza nas i ne moze to da se okrene za jednu sezonu, koga god da dovedu...I sad taj Zagorac koji je bio u najmanju ruku prosecan u ABA prosle sezone, ispade neki game changer...
                  "A football team is like a piano. You need eight men to carry it and three who can play the damn thing." Shankly

                  Comment


                  • Sramna igra Igokee, kao neki KLS tim da gledam. Kakva su ova resenja u napadu i odbrani? 63:68 i sad 80:68?!

                    Originally posted by ZvezdaIznadSvega View Post
                    Da li je moguce da su ti toliko uterali strah u kosti...ovo je preslikano kao kad smo mi njih kao "jurili" dovodili sve i svasta...a oni rasli kroz EL i tresli nas lagano svaki put u plejofu...opusti se covece, KKP je miljama iza nas i ne moze to da se okrene za jednu sezonu, koga god da dovedu...I sad taj Zagorac koji je bio u najmanju ruku prosecan u ABA prosle sezone, ispade neki game changer...
                    Troluje covek, Zagorac se ni ne vraca ovde.

                    Sad ce opet da se truje ovde sa ucinkom dvojca iz Partizana na ovakvom sramotnom revijalnom mecu gde Igokea nijedan napad nije uspela da odbrani.
                    Last edited by blond; 21-10-17, 21:40.
                    You see, in this world there's two kinds of people, my friend: Those with loaded guns and those who dig. You dig.

                    Comment


                    • Da covek poccne da mrzi kosarku od muke,250 poena i muka za gledanje, neverovatno.

                      Comment


                      • Dzikara ima cvrstu nameru da u aprilu ukrsti koplja sa Haralampijem.

                        Deluje da ce ovo da bude odlicna sezona za njih, imace cemu Twister da se raduje.

                        Comment


                        • John Jenkins koji je igrao za Atlantu? kako dovode oni takve igrace?

                          Comment


                          • Hmmm ne znam sta bih rekao za Rajta.
                            Klasa od napadaca ali stav, odbrana, skok jedna velika 0.

                            Comment


                            • Originally posted by Sir Oliver View Post
                              John Jenkins koji je igrao za Atlantu? kako dovode oni takve igrace?
                              Neb znao kako.

                              Comment


                              • Originally posted by Laza Kacanski View Post
                                Hmmm ne znam sta bih rekao za Rajta.
                                Klasa od napadaca ali stav, odbrana, skok jedna velika 0.
                                Ajd i ja da se slozim sa tobom...covek igra totalno neobaveznu kosarku...ne znam kako bi to izgledalo u uredjenom sistemu kakav je u EL ekipama uglavnom....i da li bi bilo dobro i uopste moguce dati mu takvu slobodu u recimo KKCZ...
                                "A football team is like a piano. You need eight men to carry it and three who can play the damn thing." Shankly

                                Comment

                                Working...
                                X