Announcement

Collapse
No announcement yet.

ABA League 2018/19

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ova Cedevita će možda nekad biti prva kada u ekipi ne bude nijedan Lovro Mazalin, Krušlin, Ukić ili kojekakvi karložganeci.
    Znači jedino da se Tedeski otvori za 15 stranaca.
    Kakvi luzeri.
    Igokea pogodila sa svim pojačanjima.

    Comment


    • Bravo Igokea, odlican tim.

      Comment


      • Vrajt je preozbiljan za Aba ligu, na koju je foru zavrsio u Laktašima bog zna.

        Comment


        • Upravo to, Rajt čini Igokeu opasno dobrom ekipom (već "stradala" Budućnost i Cedevita). Još dok skroz bude u takmičarskoj formi, biće brutalno.
          Nemaju ekipu kao one sezone kada su nakon ligaškog dela bili prvi ali imaju potencijala za poziciju od 3 - 6 mesta.
          Ne vidiim ko može u ABA ligi da ga zadrži (Rajta) ali i sumnjam da će ostati do kraja sezone u Igokei.
          Spoiler
          Ako mi časi smrti postanu bliski,
          I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
          Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
          Nije umio da odstupi,
          Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
          Pao unapred, a ne unazad,
          I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
          Uračunato i u moj pad.

          Comment


          • Ma do kraja mjeseca max, samo da se malo dotjera fizicki koliko toliko,navodno ga njegova agencija ovdje poslala i ona ga placa da malo napumpa brojke

            Comment


            • Originally posted by Ganac View Post
              Upravo to, Rajt čini Igokeu opasno dobrom ekipom (već "stradala" Budućnost i Cedevita). Još dok skroz bude u takmičarskoj formi, biće brutalno.
              Nemaju ekipu kao one sezone kada su nakon ligaškog dela bili prvi ali imaju potencijala za poziciju od 3 - 6 mesta.
              Ne vidiim ko može u ABA ligi da ga zadrži (Rajta) ali i sumnjam da će ostati do kraja sezone u Igokei.
              Koliko sam čuo pola ugovora plaća agencija ali me čudi da nije došao u neki bar Evrokup tim. I drugi amer im je ok za ovaj nivo, uz iskusnog Vuka, Miloševića , Rikića i Jevtovića to je tim za plej of.

              Comment


              • Vjerovatno niko ne bi platio, to je taj problem velikih Europskih klubova, oni uvijek moraju izvadit gutu, doktoriro je Itudis na tu temu na pres konferenciji nakon utakmice sa Zvezdom.

                Comment


                • Igokea i Mega ove sezone medju prvih pet to garantujem zivotom.
                  Doslo vreme pametan zaćuti, budala progovori a fukara se obogati.

                  Comment


                  • Originally posted by Daba View Post
                    Igokea i Mega ove sezone medju prvih pet to garantujem zivotom.
                    ne bih se tako zaletao, posebno za igokeu...ako je tacno da wright igra na otvoren ugovor i moze da ode kad hoce

                    Comment


                    • Slazem se sa Dabom apsolutno.
                      Mega je otresla Mornara 21 razliku,izuzetno atletski mocna ekipa za Aba ligu.
                      Ja ocekujem klanje izmedju njih i Igokee za play off.
                      S obzirom da kako kazete Wright ima otvoren ugovor,malu prednost dajem Megi,ali je iskustvo definitivno na strani ekipi iz Laktasa.

                      Comment


                      • Pitanje je koje su ambicije Mege. Miško je jak igrač, ali ipak je do sada znao da ispoštuje i Zvezdu i Partizan. Ok, Zvezda je bila mnogo jaka prethodnih godina, legitiman EL klub i nisu nešto specijalno mogli ni da joj naude... ali ne treba njemu kačenje sa recimo Partizanom, kome je sigurno ambicija plej-of ABA i ove sezone, kakav god tim da imaju, a biće tu ojačanja rostera sigurno, uz uigravanja ovoga što imaju. Jedino neki niz poraza u sledećih 5-6 kola može Partizan da udalji od najbolja 4, a lično sumnjam u to.
                        Drugo, pitanje je u kakvom sastavu će Mega izgurati sezonu, jer je to menadžerski klub koji, čim se ukaže šansa, prosleđuje igrača dalje. To im je prioritet i glavni motiv, a trenutno imaju status stabilnog ABA-ligaša što je dovoljno za tu svrhu, nemaju preku potrebu da napadaju titulu ili plej-of da bi privlačili igrače.
                        Videćemo da li se nešto promenilo kod oba ova uslova. Ako jeste, onda se slažem da je Mega jedan od ozbiljnijih konkurenata za prva 4 tima.

                        Comment


                        • ma nije se nista promenilo
                          pricamo o klubu koji svoje igrace salje na trening kamp kad pocne plejof

                          isto tako ne ocekujem da ennis zavrsi sezonu tu
                          a ako se neka fuenalabrada zaleti na rebrona na osnovu ovih lepih statsa ode i on

                          Comment


                          • Mislim da svi potcenjuju Partizan.
                            KKP će biti siguran 4 član za PO.
                            Sad da li će biti 2 ili 4 videćemo.

                            Comment


                            • Ako ostane ovaj sastav ne vidim kako bi miogli to da urade. Imaju par zanimljivih igrača, ali previše su mladi i neiskusni da bi napravili rezultat.. U ovom sastavu - sredina tabele.
                              “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                              Comment


                              • Nece KKP ostati u ovom sastavu sigurno...evo i Samardo se spominje...dovesce stranca u reketu gotovo sigurno...
                                "A football team is like a piano. You need eight men to carry it and three who can play the damn thing." Shankly

                                Comment

                                Working...
                                X