Announcement

Collapse
No announcement yet.

ABA League 2018/19

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Jbt, raspali Novica najbolji u Partizanu, a i najviše se bori.
    Mornar je pokušao da igra neku kontrolisanu košarku i umalo da im to dođe glave. Jednostavno, to je divlja ekipa i čim pokušaju nešto drugo, dolazi do problema. Ako oni budu konkurisali za F4 ABA, da ugasimo odmah tu ligu.

    Comment


    • Ово ће бити једна од занимљивијих сезона - тимови уједначено лоши.

      Comment


      • Mornaru se vratilo za poraz u prvom kolu prosle sezone od istog protivnika. Nije briljirao trener jer on i nije nikakav trener, ali su imali srece.
        NWG imao koliki indeks 2-3, bas je resenje za Zvezdu koja ionako vapi za dobrim igracima sa loptom u rukama. Miller je light Bo McCalebb, solidan igrac, ali pricati i hvaliti se da si ga gledao, a da kazes da je jako dobar suter. Covek skoro sve poene postize iz reketa, prodorom.

        I ostavite se vise prica o samoodrzivosti klubova i jadnim nasima koji nisu primali pare. Zvezda ima mnogo veci budzet od Partizana, sto je i logicno, jer em igra evroligu i ima mogucnost tu da zaradi, em ce naravno drzavni sponzori vise da daju onome ko je u boljoj i atraktivnijoj poziciji.
        Inace je i Partizan do 2010 imao ogromne prodaje kada Zvezda nije prodavala nista, pa i kasnije kada je prodat Vesely. Videcemo kako ce Zvezdin sistem funkcionisati, za sada su tu Kalinic + Guduric + Bolden (poslednja dva iz FMP).
        You see, in this world there's two kinds of people, my friend: Those with loaded guns and those who dig. You dig.

        Comment


        • Originally posted by colke995 View Post

          Na kraju tesan poraz. Evo ti a Maricu tovj Cakarevic. Idi zeni ga!
          Ti si napisao da nije dostojan Partizana i pitao se sta on tu radi, a covek u ovom rosteru cetvrti/peti najbitniji igrac svidelo se to tebi ili ne.Ne verujem da su namerno njega pustili da bude sam sada na kraju.Danas je imao solidnu partiju, ali zbog promasenog suta tragicar.

          Originally posted by Uroš View Post
          Ja sam najavljivao raspadanje institucije kako grobari kažu još 2013. Rekao sam im, jedna sezona bez EL, pozdravite se sa klubom. Vujošević je otišao, svi su otišli, lako je bilo doći kad si jak, što se sad neko ne vrati. Klub da je bio organizaciono jak i da je iskoristio dominaciju od 13-14 godina, ne bi mogla nijedna vlast da ga sputa niti kako oni kažu panteri.
          Gresis, moglo se do drugog mesta u sezoni 2014-15 i barem na jednu sezonu da se vrate u Evroligu i imali su jaci roster od Buducnosti i Cedevite, ispustili -9 protiv Buducnosti u Moraci i poklonili Cedeviti Evroligu.

          Originally posted by Svarog View Post
          Ovde ko pobedi malo ubedljivije bori se za f4 a ko izgubi taj ne moze da se sastavi, takvi su strucnjaci ovde.
          Nisam ja svoje misljenje formirao za vreme utakmice, nego pre pocetka sezone.Nije ni bitan danasnji ishod, Mornar ce da ima manje ''kikseva'' i zbog toga smatram da ce da budu blizu cetvrtog mesta.Megini klinci ukoliko se budu razvijali u pravom smeru postace zveri i malo ko ce im moci parirati sem ekipa koje su vec vidjenje u top4.

          Comment


          • Originally posted by colke995 View Post
            Mi mozemo samo za opstanak. Kakav crni F4.
            Ne verujem da ćete doći baš u tu situaciju, ali neka sredina tabele vam je maksimum, previše igrača sa nestalnim partijama, Goss je jako loše odigrao večeras, Miller bio najbolji, a lako može da se desi da ga nema nigde u sledeće tri utakmice. Ipak, najveći problem vam je trener.
            “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

            Comment


            • Originally posted by dekkard View Post
              Ne verujem da ćete doći baš u tu situaciju, ali neka sredina tabele vam je maksimum, previše igrača sa nestalnim partijama, Goss je jako loše odigrao večeras, Miller bio najbolji, a lako može da se desi da ga nema nigde u sledeće tri utakmice. Ipak, najveći problem vam je trener.
              Manje-vise pricas sto sam i ja pre pocetka sezone.

              MZT bi se sigurno dobio u kasnijem delu sezone, oni ce i da se ispostave da su bili jedno od laksih gostovanja.

              Comment


              • Stoji ono sto sam pisao, Partizan ce biti izmedju 4. i 10. mesta. Sad vec sa vecim sansama za neko 6. mesto. Zasto ovakav veliki raspon, pa videli ste, sve ekipe su tu negde i po budzetima i po igracima i po trenerima. Ovo je Mornar mogao lako i da izgubi, odnosno izgubili bi da nije Ross pogodio ono. Sreca i pristup, suterski dan sve ce to odlucivati.

                Sta se desava sa centrom Cedevite, Thompsonom? Kada se prikljucuje ekipi?
                You see, in this world there's two kinds of people, my friend: Those with loaded guns and those who dig. You dig.

                Comment


                • Originally posted by canarian View Post
                  Stoji ono sto sam pisao, Partizan ce biti izmedju 4. i 10. mesta. Sad vec sa vecim sansama za neko 6. mesto. Zasto ovakav veliki raspon, pa videli ste, sve ekipe su tu negde i po budzetima i po igracima i po trenerima. Ovo je Mornar mogao lako i da izgubi, odnosno izgubili bi da nije Ross pogodio ono. Sreca i pristup, suterski dan sve ce to odlucivati.

                  Sta se desava sa centrom Cedevite, Thompsonom? Kada se prikljucuje ekipi?
                  On valjda igra neko finale u Kini pa se prikljucuje naredne nedelje.

                  Comment


                  • Muta je lošiji od Džikića to je evidentno

                    Comment


                    • Na koju foru ovaj Enis nije završio negde nego u Megi?

                      Comment


                      • nece jos dugo biti u Megi po svemu sudeci

                        Comment


                        • Što onaj Tanasković ne igra u Partizanu? Je l neka povreda?

                          Comment


                          • Originally posted by canarian View Post
                            Mornaru se vratilo za poraz u prvom kolu prosle sezone od istog protivnika. Nije briljirao trener jer on i nije nikakav trener, ali su imali srece.
                            NWG imao koliki indeks 2-3, bas je resenje za Zvezdu koja ionako vapi za dobrim igracima sa loptom u rukama. Miller je light Bo McCalebb, solidan igrac, ali pricati i hvaliti se da si ga gledao, a da kazes da je jako dobar suter. Covek skoro sve poene postize iz reketa, prodorom.

                            I ostavite se vise prica o samoodrzivosti klubova i jadnim nasima koji nisu primali pare. Zvezda ima mnogo veci budzet od Partizana, sto je i logicno, jer em igra evroligu i ima mogucnost tu da zaradi, em ce naravno drzavni sponzori vise da daju onome ko je u boljoj i atraktivnijoj poziciji.
                            Inace je i Partizan do 2010 imao ogromne prodaje kada Zvezda nije prodavala nista, pa i kasnije kada je prodat Vesely. Videcemo kako ce Zvezdin sistem funkcionisati, za sada su tu Kalinic + Guduric + Bolden (poslednja dva iz FMP).
                            Koliko daju drzani sponzori Zvezdi, pa da uporedimo. Jesi ono ti beše pričao da su Miler i Gos prosek igrači, baš imaju u dva kola prosečnu statistiku, da im nije trener došao predsezonu i ako dovedu visokog to je tim koji lako ulazi u četri.

                            Comment


                            • Originally posted by VLADIMIR PERIC VALTER View Post
                              Koliko daju drzani sponzori Zvezdi, pa da uporedimo. Jesi ono ti beše pričao da su Miler i Gos prosek igrači, baš imaju u dva kola prosečnu statistiku, da im nije trener došao predsezonu i ako dovedu visokog to je tim koji lako ulazi u četri.
                              Smaras.
                              NWG je imao danas indeks 2, 2 asistencije i 5 greski protiv Mornara. Miller je danas bio dobar, doduse ti rece da si ga gledao i da je "jako dobar suter", a on sut ima kao McCaleb. Naravno, svaki put kada se javis sa svojim opsesivno - provokatorskim postovima, odgovoricu objektivno i koliko mi vreme bude dopustalo. Nista gluplje i gadnije od prica "bice to tako i tako" pa kad tako ne bude cuti se, a ako bude jase se forum do iznemoglosti.

                              Nisam ti rekao da smaras? Izvini. Smaras.
                              You see, in this world there's two kinds of people, my friend: Those with loaded guns and those who dig. You dig.

                              Comment


                              • Originally posted by canarian View Post
                                Smaras.
                                NWG je imao danas indeks 2, 2 asistencije i 5 greski protiv Mornara. Miller je danas bio dobar, doduse ti rece da si ga gledao i da je "jako dobar suter", a on sut ima kao McCaleb. Naravno, svaki put kada se javis sa svojim opsesivno - provokatorskim postovima, odgovoricu objektivno i koliko mi vreme bude dopustalo. Nista gluplje i gadnije od prica "bice to tako i tako" pa kad tako ne bude cuti se, a ako bude jase se forum do iznemoglosti.

                                Nisam ti rekao da smaras? Izvini. Smaras.
                                Gos u prvom kolu sjajan, danas brzo 3 lične i to ga je izbacilo ali je povukao Miler, za koga si rekao da je prosek, jbg znam da nije lako kad te neko demantuje. Zato sam ti rekao ne pričaj nešto što ne poznaješ i ne napadaj druge koji itekako znaju i prate uzivo godišnje po 60 utakmica na kontinentu. Da, baš je onaj poen za izjednačenje iz ugla u zadnjem minutu Milera pokazao kako ima loš šut, šut iz igre 63 posto danas, prokleta statistika. Gos u prvom kolu dabl-dabl.

                                Comment

                                Working...
                                X