Announcement

Collapse
No announcement yet.

ABA League 2018/19

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Cooper View Post
    Stigao je poziv u KK Partizan, tako da ćemo imati predstavnika.

    Inače, ne razumem sada gađenje, na isti način je Čović bio kolovođa otimanja lige od Lisca i ekipe.
    A ovde se liga "otima" od koga ? Potpuno deplasirano poređenje

    Comment


    • Originally posted by Cooper View Post
      Stigao je poziv u KK Partizan, tako da ćemo imati predstavnika.

      Inače, ne razumem sada gađenje, na isti način je Čović bio kolovođa otimanja lige od Lisca i ekipe.
      Odlično, videćemo da li će da se štite interesi srpske košarke i klubova iz Srbije ili samo sopstveni interesi...
      Kada je "Čović oteo" ligu od Sidra, ko je tada imao i koliko vlasničkog udela a ko koliko nakon "otimanja"...stvarno iz svakog tvog posta izbija zloba prema Zvezdi.
      Spoiler
      Ako mi časi smrti postanu bliski,
      I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
      Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
      Nije umio da odstupi,
      Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
      Pao unapred, a ne unazad,
      I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
      Uračunato i u moj pad.

      Comment





      • https://twitter.com/djenkacharles8/s...302573568?s=20

        Comment


        • https://www.atvbl.com/sport/aba-liga...okana-6-5-2019

          Sent from my Redmi 5 using Tapatalk

          Comment


          • Originally posted by StefanPG View Post
            https://www.atvbl.com/sport/aba-liga...okana-6-5-2019

            Sent from my Redmi 5 using Tapatalk
            Sve je u 5 mecu bilo unapred smisljeno. A u 3 ispade da je sve spontano[emoji23]
            Sramota je za ABA ligu ono sto se desavalo i tu spora nema.
            Meni je gore ovo sto pokusava Bokan. Da - 100 svog skupog tima opravdava necim drugim.

            Poslato sa ANE-LX1 uz pomoć Tapatoka

            Comment


            • Ako se EL odrekne Balkana ja odmah skočim sa Brankovog mosta, a propo priče Dodika juniora.

              U svemu ostalom čovek je na mestu.

              Comment


              • "Predsjednik Budućnosti Dragan Bokan najavio je da će na Skupštini tražiti da se poništi finalna serije i da Budućnost neće, kako je rekao, igrati ligu Nebojše Čovića."

                edit: Srecom pa su nasi klubovi jedinstveni pa ce ako neki i budu dobili poziv u startu ga odbiti
                Last edited by mmajstor; 06-05-19, 13:48.

                Comment


                • Ma bre ljudi opusteno, ko gubi ima pravo da se ljuti, tako su i nama rekli prosle godine kad smo se zalili na sve ono, sad je kasno, Zvezda sampion 34 meca nas cekaju u eliti.

                  Comment


                  • Originally posted by StefanPG View Post
                    https://www.atvbl.com/sport/aba-liga...okana-6-5-2019

                    Sent from my Redmi 5 using Tapatalk
                    Simpatican intervju. Donekle sam i saglasan sa Dodikom da liga ne smije da bude taoc nijednog pojedinca niti kluba. Veliku su zajebanciju napravili. Sramota.

                    Comment


                    • Mogu da se slozim sa skoro svim sto je napisao Dodik, ali mi nije jasno zasto tek sad na kraju podizu glas i zale se?
                      Ako su imali pokaznu vezbu na sastancima, sta su radili Bokan i Covic, gde je rekacija posle trece utakmice ove sezone? Zasto se tad cutalo i nije reagovalo?

                      Slazem se da je bilo sranja na petoj utakmici, ali upad navijaca nije prvi put vidjen na petoj nego na trecoj utakmici. Izostanak bilo kakve reakcije ABA lige za tu trecu utakmicu je odskrinuo vrata pakla u petoj utakmici. Ali se slazem da bi trebalo probati da se vrati kosarka kosakasima. Ovakve utakmice nemaju smisla. Samo da se nastavi sa jos zescim kaznjavanjem i sve vise i vise utakmica bez publike. Da ne bude da su se kola slomila na KKCZ i da je to to.
                      Da je KKB kaznjena posle trece utakmice sa recimo 3 utakmice bez navijaca, garantujem da ne bi bilo navijaca na terenu u petoj utakmici i ne bi bilo potrebe za 5 utakmica bez navijaca...

                      Comment


                      • Originally posted by mmajstor View Post
                        "Predsjednik Budućnosti Dragan Bokan najavio je da će na Skupštini tražiti da se poništi finalna serije i da Budućnost neće, kako je rekao, igrati ligu Nebojše Čovića."

                        edit: Srecom pa su nasi klubovi jedinstveni pa ce ako neki i budu dobili poziv u startu ga odbiti
                        Spoiler
                        Ako mi časi smrti postanu bliski,
                        I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
                        Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
                        Nije umio da odstupi,
                        Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
                        Pao unapred, a ne unazad,
                        I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
                        Uračunato i u moj pad.

                        Comment


                        • Ja bih kapirao Bokana da je rezutat bio egal, jbg....ali njegov klub u deficitu iz pet mečeva od 100 poena u koš količniku, ma daj.....

                          Cirkus šta radi čovek, da se ne lažemo.

                          Comment


                          • Vala ti ovakav post Ganac nista nije trebao, pogotovo na ovom mjestu gdje malo ko od forumasa izigrava djavolje advokate klubova.

                            Comment


                            • Originally posted by Nemam_ti_kad View Post
                              Vala ti ovakav post Ganac nista nije trebao, pogotovo na ovom mjestu gdje malo ko od forumasa izigrava djavolje advokate klubova.
                              Slažem se da mu tu nije mesto, mesto mu je u pomračenju i ja se izvinjavam što sam ga tu postavio jer on (post) nije namenjen ni jednom forumašu navijaču KKB već jednom forumašu navijaču KKP.
                              Zato ću ga i obrisati a i dalje čekati odgovor na postavljeno pitanje tom forumašu.
                              Last edited by nebitan; 06-05-19, 14:43.
                              Spoiler
                              Ako mi časi smrti postanu bliski,
                              I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
                              Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
                              Nije umio da odstupi,
                              Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
                              Pao unapred, a ne unazad,
                              I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
                              Uračunato i u moj pad.

                              Comment


                              • Originally posted by Ganac View Post
                                Slažem se da mu tu nije mesto, mesto mu je u pomračenju i ja se izvinjavam što sam ga tu postavio jer on (post) nije namenjen ni jednom forumašu navijaču KKB već jednom forumašu navijaču KKP.
                                Zato ću ga i obrisati a i dalje čekati odgovor na postavljeno pitanje tom forumašu.
                                A za 500 grobara? Jel odgovorio?

                                Comment

                                Working...
                                X