Announcement

Collapse
No announcement yet.

ABA League 2018/19

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ne mogu oni bez Tegeltije i to ti je. Ne dao Bog da prenose informacije od nekog novinara, a ne od ovog smeća od čoveka.

    Comment


    • Originally posted by Ulični basketaš View Post
      Ne mogu oni bez Tegeltije i to ti je. Ne dao Bog da prenose informacije od nekog novinara, a ne od ovog smeća od čoveka.
      To je isti onaj gologuzan

      Kome je samo Partizan bitan a ne i istina, propisi...tako predvidljivo.
      Spoiler
      Ako mi časi smrti postanu bliski,
      I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
      Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
      Nije umio da odstupi,
      Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
      Pao unapred, a ne unazad,
      I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
      Uračunato i u moj pad.

      Comment


      • Originally posted by Ganac View Post
        To je isti onaj gologuzan

        Kome je samo Partizan bitan a ne i istina, propisi...tako predvidljivo.
        Ma gospodin čovek, kavaljer, profesionalac.

        Comment


        • Ako je propozicija da patike moraju da budu iste boje, ne vidim zasto ga ne bi kaznili, niti zasto bi se tom dogadjaju davao bilo kakav publicitet?

          Comment


          • Totalno nebitna stvar,ali nesrećni novinar upitnog mentalnog sklopa misli drugačije

            Comment


            • Za razliku od ostalih novinarskih kuca, Tegi kakav god da je, ostrascen ili ne, ali daje istinite informacije. Za razliku od cigla novinara, ubij Srbina novinara. Njegove gluposti kad izbaca ne sherujem, iskljucivo stvari koje su vezane stvarno za sport i ako je nesto za kritiku ne vidim razlog da se to ne sheruje. Liga je goli k, covjek koji je vodi je tragikomican. Umjesto da se radi na popularizaciji lige, ojacavanje tih manjih klubova, oni uvode nekakva pravila samo njima jasna.

              Sent from my Redmi 5 using Tapatalk

              Comment


              • Ma kakve istinite informacije, kada mu je veliki deo izlaganja njegovo tumacenje tj interpretacija tih informacija koje je dobio. On treba svaku informaciju da plasira bez svog subjektivnog tumacenja istih, kojim im uglavnom daje svoj zeljeni prizvuk.
                Propisi su uvek postojali, ne vidim kome oni smetaju i sto bi tehnicki propisi bili u suprotnosti sa popularizacijom lige? Meni i jeste logicno da patike budu u istoj boji da bi sudije u guzvi lakse identifikovali tj. razlikovali igrace i njihovo kretanje. Taj Leon Deleon izgleda da najvise smeta Tegeltiji, nisam cuo da se neki klub zali na njega.

                Comment


                • Meni je on ok u smislu da covjek navija za Partizan, jasno se deklarisao i kroz tu prizmu ga i gledam. Ne uzimam sve zdravo za gotovo ali mozda je i postenije to sto se javno deklarisao za razliku od drugih. Njegovo je da izbaci podatke, cinjenice, dokaze za nesto ukoliko ima, sumnje a moje je kako cu to tumaciti i kakav cu zakljucak povodom odredjenih stvari imati. Elem, covjek radi sjajne stvari za svoj klub i sa te strane ga postujem, kao protivnika.

                  Edit: moram dodati da je isto tako prije nekoliko godina unistio svoju emisiju , kad su bila ona gostovanja Covica, onamo je bas bio los, od tada nisam ni jednu njegovu emisiju odgledao.
                  Last edited by Nemam_ti_kad; 04-05-19, 17:21.

                  Comment


                  • Najpostenije je bilo da kada se vec deklarisao, da se onda vise ne bavi novinarskim poslom na ovom nivou. Neshvatljivo je da kada se profesionalno odredis da se bavis tim poslom, da i dalje imas bilo kakve navijacke emocije.

                    Comment


                    • Originally posted by mmajstor View Post
                      Najpostenije je bilo da kada se vec deklarisao, da se onda vise ne bavi novinarskim poslom na ovom nivou. Neshvatljivo je da kada se profesionalno odredis da se bavis tim poslom, da i dalje imas bilo kakve navijacke emocije.
                      Kao npr Milojko Pantic onomad kad je prenosio derbi: Evo na teren izlaze igraci Partizana, a evo i nasih...?
                      "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
                      Meša Selimović

                      Comment


                      • Originally posted by mmajstor View Post
                        Ma kakve istinite informacije, kada mu je veliki deo izlaganja njegovo tumacenje tj interpretacija tih informacija koje je dobio. On treba svaku informaciju da plasira bez svog subjektivnog tumacenja istih, kojim im uglavnom daje svoj zeljeni prizvuk.
                        Propisi su uvek postojali, ne vidim kome oni smetaju i sto bi tehnicki propisi bili u suprotnosti sa popularizacijom lige? Meni i jeste logicno da patike budu u istoj boji da bi sudije u guzvi lakse identifikovali tj. razlikovali igrace i njihovo kretanje. Taj Leon Deleon izgleda da najvise smeta Tegeltiji, nisam cuo da se neki klub zali na njega.
                        Nepotrebna rasprava, dok je Bojić bio bilo je ok ovima ali nije bilo ok KK CZv, sada su ovi "donji" i sve im smeta pa i ta poštovanja propisa.
                        Kako god bilo, on je ( da ništa drugo ne pominjemo) stao na jednu stranu i sigurno nema potrebnu objektivost u izveštavanju što pokazuje vrlo jasno ono skidanje majce ( na stranu to što je klinački potez).
                        Spoiler
                        Ako mi časi smrti postanu bliski,
                        I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
                        Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
                        Nije umio da odstupi,
                        Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
                        Pao unapred, a ne unazad,
                        I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
                        Uračunato i u moj pad.

                        Comment


                        • Mora da zna za nešto što se zove novinarski kodeks. Njemu je to očigledno nepoznato.

                          Comment


                          • Originally posted by StefanPG View Post
                            Za razliku od ostalih novinarskih kuca, Tegi kakav god da je, ostrascen ili ne, ali daje istinite informacije. Za razliku od cigla novinara, ubij Srbina novinara. Njegove gluposti kad izbaca ne sherujem, iskljucivo stvari koje su vezane stvarno za sport i ako je nesto za kritiku ne vidim razlog da se to ne sheruje. Liga je goli k, covjek koji je vodi je tragikomican. Umjesto da se radi na popularizaciji lige, ojacavanje tih manjih klubova, oni uvode nekakva pravila samo njima jasna.

                            Sent from my Redmi 5 using Tapatalk
                            Tebi su Tegeltija i Pantić jedini koji iznose informacije, koje ti želiš da pročitaš. E, sad, što su ostrašćene grobarčine, bez ikakvog dodira sa realnošću je potpuno druga priča.

                            Comment


                            • Jedan je gospodin Vujčin.
                              Inače,neke odaje odavno nisu izluftirane.

                              Comment


                              • Deleon je cokijeva pudlica, to se zna i ne treba bezati od toga.

                                Fegeltija je ono, kompleks covek, po malo i lud ali dobrano ostrascen...pa on se svadja sa svakim covekom na instagramu...srpski sofro..ali mislim da su gs kupili i to za sitno..
                                3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                                6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                                3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                                2× German League champion (2018, 2019)
                                6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                                4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                                2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                                Comment

                                Working...
                                X