Announcement

Collapse
No announcement yet.

ABA League 2018/19

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by dekkard View Post
    Tako je, izvanredne rezultate je beležio kako u EL tako i u ABA.
    48h - razumem tvoju potrebu da dokazujes uvek i svakome da si jedino ti u pravu, ali, ponekad je bolje ocutati.
    "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
    Meša Selimović

    Comment


    • Duda Ivković o Olimpijakosu u Aba i još mnogo toga kod Edina i Koleta... škola košarke

      Poslato sa RNE-L21 uz pomoć Tapatoka

      Comment


      • Originally posted by Samo Zvezda View Post
        Duda Ivković o Olimpijakosu u Aba i još mnogo toga kod Edina i Koleta... škola košarke

        Poslato sa RNE-L21 uz pomoć Tapatoka
        Link?
        "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
        Meša Selimović

        Comment


        • Milina je slušati Dudu Ivkovića.

          Comment


          • Originally posted by kronostime View Post
            Link?
            Odavno sam problem TV Arene rešio mts tv go. Nemam nerve za jurenje strimova.
            Pojaviće se emisija za dan-dva na YouTube. Obavezno pogledati

            Poslato sa RNE-L21 uz pomoć Tapatoka

            Comment


            • Op, op, op...
              Krcka se ovo polako, daj da kopamo ove ratne sjekire [emoji16]
              Super-agent zna nešto što drugi ne znaju: ABA dobija još jedno mjesto u Evroligi?
              https://www.vijesti.me/sport/kosarka...sto-u-evroligi

              Sent from my Redmi 5 using Tapatalk

              Comment


              • A brt bas mi nerealno djeluje to.
                Mozda je to fina pricica da se sad malo strasti smire,ko zna.

                Comment


                • Meni je facsinantno koliko Buducnost lose igra. Dal je do hemije, trenera ne bih znao. Izuzetno kvalitetan tim, prepun fenomenalnih igraca ali se pokazalo da ne igraju pojedinci nego tim.
                  Ubedjen sam da Gordic, Nikolic, Sehovic, Popovic imaju daleko vecu minutazu da bi Buducnost imala bolje rezultate.
                  Vidim pojedinci optuzuju Bokana. Covek je uz ostatak ekipe ulozio ogromne pare ne znam de njegova odgovornost. Pa nije on skautirao i dovodio igrace.


                  Poslato sa ANE-LX1 uz pomoć Tapatoka

                  Comment


                  • Originally posted by StefanPG View Post
                    Op, op, op...
                    Krcka se ovo polako, daj da kopamo ove ratne sjekire [emoji16]
                    Super-agent zna nešto što drugi ne znaju: ABA dobija još jedno mjesto u Evroligi?
                    https://www.vijesti.me/sport/kosarka...sto-u-evroligi

                    Sent from my Redmi 5 using Tapatalk
                    Žordi jedva čeka da se reši i ovog jednog predstavnika iz ABA lige a kamoli da dozvoli dva. Uskoro ćemo svi svoju šansu tražiti preko Evrokupa.

                    Comment


                    • Zordi je juce izjavio kako je donesena odluka da za 2 sezone ucesce u ligi ce obezbediti i finalista Evrokupa. S obzirom da naredne sezone istice ugovor sa ABA ligom nije tesko sabrati dva sa dva.

                      Za ocekivati je da Alba dobije pozivnicu ove sezone, a ako neko ima sanse sa ovih prostora lobiranjem (placanjem) da dobije kartu to ce najverovatnije biti Buducnost, mada bih naravno vise voleo da to bude nas gradski rival.

                      Comment


                      • Ma dovoljno je pročitati deo intervjua i zaključiti da ABA nema ni promil za WC, pogotovu ako Beograd obezbedi tokom ove nedelje svoje mesto.

                        "Nećemo moći tu odluku da donesemo pre 11. jula. Sigurno ćemo doneti pravu odluku baziranu na dosta faktora. Berlin, Pariz, London su neke od destinacija na koje ćemo pre ili kasnije morati da obratimo pažnju, naravno uz nivo stabilnosti i sazrevanja tih tržišta. Postoji još interesantnih gradova poput Rima, Torina i još nekih koji mogu da budu pridodati. Istina, nema previše gradova koji bi mogli da se nađu na toj listi", rekao je nedavno Bertomeu.

                        Comment


                        • Comment


                          • Vredi procitati
                            https://www.in4s.net/jasko-fijasko-u...-iza-navijaca/

                            Poslato sa ANE-LX1 uz pomoć Tapatoka

                            Comment


                            • Shit obicni.
                              Borba.me i in4s su glasila prosrpsih partija koja vecinski svakako navijaju za Partizan ili Zvezdu. Ovakvi clanci ne sluze za analizu niti za osvrt, vec su direktno upereni protiv kluba i vodja istih. Da ne dodje do zabune, naravno da sezona nije kako su svi ocekivali, naravno da sam bio za ostanak Dzikics, ali nazivati trenera Jasko fijasko i pisati ovako primitivne ofrlje clanke moze bilo ko, a ovaj je jasno usmjeren da bi omalovazavao klub.

                              Sent from my Redmi 5 using Tapatalk

                              Comment


                              • Ps, nasi spominju Olimpijakos 3 godine u Aba ligi.

                                Sent from my Redmi 5 using Tapatalk

                                Comment

                                Working...
                                X