Announcement

Collapse
No announcement yet.

ABA League 2018/19

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Dobro, nije on zasluzio nikakvo vredjanje i pljuvanje...tu jeste u pravu i to nije nesto cime bi trebalo da se ponosimo...
    "A football team is like a piano. You need eight men to carry it and three who can play the damn thing." Shankly

    Comment


    • Naravno da ne zaslužuje i naravno da na to ne treba niko da se ponosi. Samo mu te priče služe da zamaskira večerašnju bruku.

      Comment


      • Ma vidi, ne mogu da opravdam bilo kome da se to desava...doziveo je to i Alimpijevic i nasi igraci prosle godine u Moraci...prosto sam Repesinu recenicu "otislo je to predaleko" prihvatio kao istinu...

        E sad, on ovom izjavom moze da izazove jos veci haos u Podgorici...ipak je ovo samo sport...
        "A football team is like a piano. You need eight men to carry it and three who can play the damn thing." Shankly

        Comment


        • Ne znam sta je veca sramota, partija ili saopstenje. Ne zelim puno da komentarisem ovo od nocas, ne jer je mene sramota, vec ne zelim da trosim rijeci i zivce na ove sramotne ljude koji su nocas branili boje mog kluba. Nasi momci, kakvi god da su, pa da su od govana, ne bi ovo dozvolili nocas sto je bilo. Jasmin skuplja jeftine poene i da je srece svi bi mu se smijali nakon ovoga. Bruko, zasluzio si da ides kamionom za Hrvatsku zajedno sa Klarkovima i ostalim samoprozvanim NBA igracima. Vama cestitke i nadam se bar 20 razlike u PG, pa da ispratimo placenicku gamad kako valja.

          Sent from my Redmi 5 using Tapatalk

          Comment


          • Hvala ali igramo bez Stratosa dobijate nas dole. A onda ce hvalospevi Jasminu..

            Comment


            • Originally posted by VLADIMIR PERIC VALTER View Post
              Hvala ali igramo bez Stratosa dobijate nas dole. A onda ce hvalospevi Jasminu..
              Imas li ti ikad u zivotu, u bilo kom aspektu, bar jednu pozitivnu misao...
              "A football team is like a piano. You need eight men to carry it and three who can play the damn thing." Shankly

              Comment


              • Originally posted by VLADIMIR PERIC VALTER View Post
                Hvala ali igramo bez Stratosa dobijate nas dole. A onda ce hvalospevi Jasminu..
                Da bre, brate Waltere počeo si da ideš na živce sa ti tvojim dodolekanjem protivu uroka. Bolji smo, i to mnogo bolji, dobijamo ih i bez Stratosa, Raglanda i više ne računam da ga nema.
                “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                Comment


                • Treba ovu blamažu završiti u narednoj utakmici

                  Comment


                  • Od mene neces cuti hvalospjeve o Jasminu nikad, jer sam bio za ostanak Dzikica a odlazak crnih igraca jos tad, odnosno konkretno Erla i Kotija, najvise. Ja opet kazem, to je sport, ako on kao trener ne moze da hendluje situaciju, kako ce ovi na parket. Nocas je usrao sve sto se gradilo zadnjih 3-4 godine aktivno, i nikakva publika nije kriva za to. Oni su samo kao ekipa ispali bezmude pizdurine, sto se i vidjelo u gostima kroz sezonu. Zao mi je konkretno:Gordica, Ivanovica, Ilica, Nikolica, Popovica, Sehovica sto im je uskraceno da odigraju sezonu koju su zasluzili kroz ogroman rad cijele godine. Zao mi je sto im je bacena sezona tek tako i samo se nadam da ce ostati ti momci nakon ovoga.

                    Sent from my Redmi 5 using Tapatalk

                    Comment


                    • Ma jasno, preteruje i Repesa...nije nikad nigde video takav linc...to je glupost...treba da pita Tomica kako su izgledali derbiji u Grckoj...Opet, i meni je odvratno to pljuvanje, ne razumem sta covek moze da ti uradi da ga pljujes...i ono "siptari, ustase"...ali to naravno nije bilo 40 minuta i nije naravno nikakav faktor koji utice na rezultat utakmice...
                      "A football team is like a piano. You need eight men to carry it and three who can play the damn thing." Shankly

                      Comment


                      • Mora se reći da Tomiću ovo nije bilo potrebno na konferenciji. Rekao je iz razloga što je i on bio popljuvan na utakmici sa Partizanom, ali je morao reći da nije ovo u redu što je doživao Repeša i da takve stvari ne treba raditi na sportskim utakmicama.

                        Comment


                        • Originally posted by dekkard View Post
                          Da bre, brate Waltere počeo si da ideš na živce sa ti tvojim dodolekanjem protivu uroka. Bolji smo, i to mnogo bolji, dobijamo ih i bez Stratosa, Raglanda i više ne računam da ga nema.
                          Ma bre brate necu da slavim dok se ne dobije treca, igramo protiv tri puta skupljeg tima bez prvog pleja i sad Stratosa uz Riversa jedini koji ima titule od stranaca , dok je Odzo gulio Kls jedan Kol ima dve Nba titule. Polako, zec je jos u sumi , lako cemo za razanj, oni su pravljeni za titulu, dobili su samar i nece se predati.

                          Comment


                          • Originally posted by StefanPG View Post
                            Od mene neces cuti hvalospjeve o Jasminu nikad, jer sam bio za ostanak Dzikica a odlazak crnih igraca jos tad, odnosno konkretno Erla i Kotija, najvise. Ja opet kazem, to je sport, ako on kao trener ne moze da hendluje situaciju, kako ce ovi na parket. Nocas je usrao sve sto se gradilo zadnjih 3-4 godine aktivno, i nikakva publika nije kriva za to. Oni su samo kao ekipa ispali bezmude pizdurine, sto se i vidjelo u gostima kroz sezonu. Zao mi je konkretno:Gordica, Ivanovica, Ilica, Nikolica, Popovica, Sehovica sto im je uskraceno da odigraju sezonu koju su zasluzili kroz ogroman rad cijele godine. Zao mi je sto im je bacena sezona tek tako i samo se nadam da ce ostati ti momci nakon ovoga.

                            Sent from my Redmi 5 using Tapatalk
                            Dobro, slazem se i sam sam vise ocekivao od vasih stranaca ali kao sto Repesa rece nije gotovo, sezona jos nije bacena, videcemo , da igra Stratos rekao bih da se zavrsva sve u Titogradu, ovako mislim da se vracate u Bg.

                            Comment


                            • pa nije dzikic otisao zbog rezultata, to se zna i to je receno..otpusten je jer je puklo nesto u svlacionici i on je to rekao nakon krke na saopstenju, "cekamo naredne korake". ipak su njemu kantu dali, a igraci ostali

                              Comment


                              • Tako je, izvanredne rezultate je beležio kako u EL tako i u ABA.
                                “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                                Comment

                                Working...
                                X