Announcement

Collapse
No announcement yet.

ABA League 2018/19

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Comment


    • Ovaj Tegeltija je Bog,pre 3 g isti gosti i isti slusaoci i sada isto. Brinem malo za Matica posto se sa te stolice ide uglavnom u sns za izbore, pa postaje direktor itd...

      Sve u svemu ova emisija nije za ABA temu, vec za pomracenje, tako da molim moderaciju da prebaci ovo na odgovarajucu temu, hvala!!
      3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
      6× Montenegrin League champion (2007–2012)
      3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
      2× German League champion (2018, 2019)
      6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
      4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
      2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

      Comment


      • Vidi Tegeltije sto je spicu sredio, jel tonce otpustio? Zvuk ko da repom od tvora snimaju. Rijetko los kvalitet produkcije, o sadrzaju ne mogu nisam gledao.

        Comment


        • Jos Sinisa da nauci razliku izmedju JEL i JER, pa se moze slusati... ovako mnogo prica a stvarno para usi. Tesko da moze da zameni Grbu

          Comment


          • Poslednji put kada sam to gledao je vreme kada se emitovala i ona Anđusova emisija na KCN:
            To su bili svojevrsne baljezgarnice i trovačnice od emisija, s tim što je ova Anđusova imala za nijansu veću dozu ludila i šarlatanstva,
            ali je samim tim bila i zabavnija. Fegeltija je imao emisiju koja je bila kombinacija Šoder liste i onoga kako bi on zamislio Utisak nedelje.
            U to vreme su mu redovni bili onaj Jakovljević i Grbović.
            Ne znam da li mu sada dolazi Grbović, obzirom da ga je Prvorođeni miropomazao u direktora Štark Arene.

            Comment


            • Bio je Grbovic u prosloj emisiji. Sada dolazi jako retko.

              Comment


              • Eurohups veli da je zakazan sastanak celnika Olimpijakosa i abe.

                Sent from my Redmi 5 using Tapatalk

                Comment


                • Jbte Grbovic nista nije radio u zivotu i uzme ga sns u kampanji i ni manje ni vise nego direktor arene Mislim jbte dal je to realno. Gurovic ne znam gde je, ali on je pglu samo tako i ako je novosadjanin i iz dobrog kraja..ali ono...a ovaj radi u bljucu i onda se vrsi aparhed nad njim.. jos deli lazne dojave po instagramu hahaha
                  3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                  6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                  3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                  2× German League champion (2018, 2019)
                  6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                  4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                  2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                  Comment


                  • Grbovic je prodao obraz za saku pirinca ..jadnik najjadniji ,podguzna muva velikog vodje ...SRAM GA BILO!!!
                    Gurovic nije taj rang bolida ali se ponizava sa istim praznoglavcima u vlasti koji nam unistise drzavu ...ZATO 13.og pred SKUPSTINU!

                    Comment


                    • Ispasce da branim Grbu ali pola direktora je takvo...masi politicara i poslanika je prvo radno mesto skupstina.
                      Ozbiljna je erozija morala na delu od pocetka visestranacja.
                      Kao primer je Ceda crta,veliki hedonista sa prvim radnim mestom potpredsednika vlade...Vama smeta Grba koji je zivot proveo u kosarci.
                      Last edited by nebitan; 10-04-19, 13:10.
                      Spoiler
                      Ako mi časi smrti postanu bliski,
                      I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
                      Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
                      Nije umio da odstupi,
                      Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
                      Pao unapred, a ne unazad,
                      I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
                      Uračunato i u moj pad.

                      Comment


                      • Originally posted by Ganac View Post
                        Ispasce da branim Grbu ali pola direktora je takvo...masi politicara i poslanika je prvo radno mesto skustina.
                        Ozbiljna je erozija morala na del od pocetk vsestranacja.
                        P ao kao primer je Ceda crta,veliki hedonista sa prvim radnimmestom potpredsednika vlade...Vama smeta Ra koji je zivot proveo u kosarci.

                        Ali isti taj Čeda isfinansira VK CZ do evropske titule Ne sećam se da se neko iz vkcz bunio zbog toga ili pominjao Čedu kroz njegovo političko opredeljenje , niti je Čeda tražio da ga ljube u dupe zbog toga .

                        Generalno , mnogo se bavimo sportistima ili sportskim radnicima , kroz njihovo političko opredeljenje bilo da je iskreno ili iz potrebe . Za to vreme , promakne nam da iza svake vlasti stoji dobar broj akademika ,profesora , lekara , sudija ( često isti ljudi )...ljudi i profesija bez kojih nema države , bar ne normalne .

                        Danas su na tapetu PSD , Lončar , Grba ...pre su bili Džajić , Neša ,Gurke ...

                        Ja još uvek uspevam da odvojim njihova sportska dostignuća od njihovih lludskih i političkih uverenja , svesnih ili iz koristi ...bez toga ne bih uopšte pratio sport (košarku)

                        Comment


                        • Aba liga obara sve rekorde ove sezone. Gledanost , tv prava....izaci ce vjerovatno tacni podaci nakon finala na nekoj od sjednica Lige. Polufinala nikad gledanija. Vidim danas da su redovi za kartama u BG, kod nas opstina organizuje gledanje na trgu....atmosfera se usijava.....

                          Comment


                          • Da bacim i ja prognozu za finalnu seriju: prvu dobijamo 7-10 razlike, druga blowout ubijamo ih sa 20-+ razlike, treću dobijamo na jednu loptu.
                            “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                            Comment


                            • Ne može, mnogo su krali prošle godine.
                              Kazna zbog toga mora biti i u trećoj utakmici!

                              Comment


                              • Sudije za prvu utakmicu

                                Referees: Matej Boltauzer, Saša Pukl, Tomislav Hordov

                                Comment

                                Working...
                                X