Announcement

Collapse
No announcement yet.

ABA League 2018/19

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Poenta Arene je da niko ko zeli da gleda ne ostane napolju, a vjerujem da ima vise od 3k znatizeljnih.

    Comment


    • Originally posted by Victor BG View Post
      Poenta Arene je da niko ko zeli da gleda ne ostane napolju, a vjerujem da ima vise od 3k znatizeljnih.

      Evo neka ima jos 3.000 pored onih 7.500 do 8.000 sinoc. To je opet samo za pun donji prsten ( 9.500 ) i sta cemo sa gornjim delom.

      I nije KKCZ odlucio da ide u Zeleznik nego j grad sa Vesicem ( velikim "zvezdasom") izdao termine Pionira iako mi imamo mesecni zakup Pionira, i pored toga sto se zna kalendar playoff lige jos tamo u septembru.


      U proteklih 5 ili 6 godina nije prvi put da smo ostajali bez termina kako Pionira tako i Arene sve zbog "visih" i "profitabilnijih" dogadjaja.

      Mozda prijateljski ponudimo prijateljima iz Podgorice da odlozimo pocetak playoff za par dana kao sto smo mi njima omogucili prolongiranje kada im je Milo uzeo termin.

      Comment


      • Sarac...nije ti losa ideja za odlaganje zbog Pionira. U sustini sve jedno gdje se igra ali mislim da pritisak na gostujucu ekipu nikad nece biti veci u Zelezniku nego u Pioniru. Vi ste sinoc imali nabrijanu atmosfera istu kao kod nas prosle sezone u finalu,cuo sam da su sve vodje raznih podgrupa Delija bili u Pioniru ( iako toboz bojkotuju) i sve pohvale za sinocnu atmosferu. Nije lako igrati tu.
        Last edited by Nemam_ti_kad; 07-04-19, 23:00.

        Comment


        • Бесмислено је уопште и разматрати Арену као опцију, нема шансе да се напуни, а и уколико се неким чудом напуни биће оно сви певају првих 5 минута до тајм-аута и на прву серију противника сви ће кренути са уздасима и ући ће страх међу публику што може да се одрази на паркет.
          По сваку цену треба избоксовати Пионир, да се помери бар сатница пошто померање за неки други дан сигурно неће бити аминовано из ПГ.

          Comment


          • Ma u Zeleznik..Hocemo li A licencu, EL? Vi bi u Zeleznik..10k ljudi+ bi bilo sjajno..Izbacite palanacki mentalitet...Ocigledno se nekima hebe za nove ljude k9ji bi postsli sjajni..za decu koja bi dosla itd..Smesne i ponavljam opet, palanacke price..
            3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
            6× Montenegrin League champion (2007–2012)
            3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
            2× German League champion (2018, 2019)
            6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
            4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
            2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

            Comment


            • Originally posted by Nemam_ti_kad View Post
              Sarac...nije ti losa ideja za odlaganje zbog Pionira. U sustini sve jedno gdje se igra ali mislim da pritisak na gostujucu ekipu nikad nece biti veci u Zelezniku nego u Pioniru. Vi ste sinoc imali nabrijanu atmosfera istu kao kod nas prosle sezone u finalu,cuo sam da su sve vodje raznih podgrupa Delija bili u Pioniru ( iako toboz bojkotuju) i sve pohvale za sinocnu atmosferu. Nije lako igrati tu.
              Ma koje vodje, glavni ( Generalstab) nije bio, ovi stariji koji su nekada bili na sipci su bili ali svako na svoju stranu, jedan eminentni preduzimac vise nije iz te price, tj zastava njegove grupe se ne pojavljuje vise ni na Marakani, tako da on nema vise ni dodira sa tim.

              Da bi se odlozio pocetak playoff mora da se slozi i protivnik kao sto smo i mi u duhu fairplaya i omogucili vama da jedan dan se pomeri prva utakmica dole kada je Moraca bila zauzeta zbog Milovog mitinga.
              Mogli smo tada reci sta nas zanima, imate Cetinje, Niksic, Bar pa neka se tamo igra. Zato mislim da od odlaganja nema nista jer nije u interesu protivniku u ovom slucaju vama, da svom konkurentu mozda da i jedinu prednost a to je domaci teren

              Verujem da nisi bio u Zelezniku, ali je buka vrlo slicna Pioniru, a blizina navijaca terenu i igracima u odnosu na Pionir je na pljuc daljina.

              Arena ne dolazi u obzir da se ne ponavljam, prihod od iste bi bio smesan, trosak ogroman, a efekat prednosti domaceg terena ne postoji pa cak i da bude puna.

              Bilo je brutalnih utakmica u AReni, ostvarene su u velike pobede tamo pred punim tribinama ( Barsa, Pao, Cska, Budjevilnik, Uniks), zna da grmi i tamo, ali to su prosla vremena, sada dominiraju na tribinama likovi poput LosmiSk, koji sve znaju

              Comment


              • Moje neko laicko misljenje je da i nama odgovara odlaganje. Zbog zajednickih treninga i pripreme, da napokon skupimo malo rada a da to nije dva-tri dana.

                Comment


                • Originally posted by LosmiSK View Post
                  Ma u Zeleznik..Hocemo li A licencu, EL? Vi bi u Zeleznik..10k ljudi+ bi bilo sjajno..Izbacite palanacki mentalitet...Ocigledno se nekima hebe za nove ljude k9ji bi postsli sjajni..za decu koja bi dosla itd..Smesne i ponavljam opet, palanacke price..
                  Ajde smiri se malo, jel ti jebeno znas da procitas koje su opcije, ne bi me cudilo da i neki koncert ima u Areni u vreme playoffa pa sve i da ima interesovanja da predjemo tamo da bi bili spreceni.

                  Cuj vi bi u Zeleznik, palanacki mentalitet, organizuj ti onda da se igra u NSADU, eto ima spens od 10.000k, valjda bi na FB svom mogao da organizujes da se igra tamo, valjda imas toliko clanova da ih animiras ili se posle sinocne pobede ostao bez lajkova jer nije imalo sta da se kritikuje?Kada smo mogli 5.000 da preselimo u Vrsac, sto ne bi jos 5.000 u NSad.

                  Ako si bas zeljan da gledas uzivo, pa zato navijas za Arenu ( a ne toboz za jadne navijace koji ce ostati van) javi mi se uvescu te ja u Halu, odmah iznad Nebojse ima da te smestim, Neces biti uskracen za Live gledanje.

                  Comment


                  • Originally posted by Šarac View Post
                    Ajde smiri se malo, jel ti jebeno znas da procitas koje su opcije, ne bi me cudilo da i neki koncert ima u Areni u vreme playoffa pa sve i da ima interesovanja da predjemo tamo da bi bili spreceni.

                    Cuj vi bi u Zeleznik, palanacki mentalitet, organizuj ti onda da se igra u NSADU, eto ima spens od 10.000k, valjda bi na FB svom mogao da organizujes da se igra tamo, valjda imas toliko clanova da ih animiras ili se posle sinocne pobede ostao bez lajkova jer nije imalo sta da se kritikuje?Kada smo mogli 5.000 da preselimo u Vrsac, sto ne bi jos 5.000 u NSad.

                    Ako si bas zeljan da gledas uzivo, pa zato navijas za Arenu ( a ne toboz za jadne navijace koji ce ostati van) javi mi se uvescu te ja u Halu, odmah iznad Nebojse ima da te smestim, Neces biti uskracen za Live gledanje.
                    Ici cu u Podgoricu ako da Bog Ma samo pisem..nekako bi bilo lepo da igramo u Areni, to kazem...Zeleznik je ono,smesno za finale ABA lige, treba da se napravi spektakl...a ne da se ide kozijim stazama do hale i nema trika..Sumnjam da moze 3k u Zeleznik..mozda 1.5-2k max..mada mozda gresim..

                    Idem u PG ako Bog da kao istureno odeljenje..Ovde, mozda ako bude u Areni, ne mogu u malom prostoru,posebno ako nema dobre ventilacije i ako je preoptereceno....ali da ne idem na drugu temu..
                    3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                    6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                    3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                    2× German League champion (2018, 2019)
                    6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                    4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                    2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                    Comment


                    • Pravimo docek Losmiju, pa da se popije koja [emoji16]

                      Sent from my Redmi 5 using Tapatalk

                      Comment


                      • Kako javlja kum...ipak se igra u Pioniru...futsal u Areni...
                        "A football team is like a piano. You need eight men to carry it and three who can play the damn thing." Shankly

                        Comment


                        • Futsal u Areni, zbog velikog interesovanja...

                          Comment


                          • Da li je Trinkijeri uputio izvinjenje Filipu za pogrdne reci?
                            Pitam ovde zato sto racunam da ovu temu posecuju i oni sa "druge strane brda"
                            Mislim i ja bi bio ljut da me razmontira Filip, ali je ljudski da mu uputi izvinjenje.

                            Comment


                            • Cestitke ciganiji, zasluzeno. Bolji ste, mada ovo nije realan prikaz razlike, odigrali ste odlicno, a mi verovatno najgori mec pod Trinkijerijem. Iskustvo je bila jedna od kljucnih stavki u ovoj majstorici, a ono je debelo na vasoj strani, kod nas ga skoro pa i nema.

                              Nadam se da gubite u finalu.
                              Last edited by mark !t zer0; 08-04-19, 12:08.
                              sloboda ili ništa

                              Comment


                              • Gde ti je sad recikliranje limenki na avataru? Hrabrost se istopila.. elem, jednog favorita Zvezda je izbacila , drugi je ipak u finalu nakon samoubistva Cedevite, u petak nas ocekuje teska i muska borba, u nasem Pioniru, pa videcemo.

                                Comment

                                Working...
                                X