Announcement

Collapse
No announcement yet.

ABA League 2018/19

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ovako iz prve ruke, istorijska gledanost aba polufinala, tv prava prodana na do sada najvecem broju trzista.

    Da li su ove kritike na sudjenje uvod u novo blato sto nas ceka? Da li je FC3 zastidjeni bijeli medved lige? Da li se njegov svaki ulaz sudi kao faul bez obzira sto ga vecina konkurenata isprate do kraja? Da li njegovo saginjanje glave prilikom prodora i odbijanje od protivnicko igraca treba gledati kao floping?

    Comment


    • Originally posted by Nemam_ti_kad View Post
      Ovako iz prve ruke, istorijska gledanost aba polufinala, tv prava prodana na do sada najvecem broju trzista.

      Da li su ove kritike na sudjenje uvod u novo blato sto nas ceka? Da li je FC3 zastidjeni bijeli medved lige? Da li se njegov svaki ulaz sudi kao faul bez obzira sto ga vecina konkurenata isprate do kraja? Da li njegovo saginjanje glave prilikom prodora i odbijanje od protivnicko igraca treba gledati kao floping?
      To sam ja juce prokomentarisao, nevezano sad za prepirke. Al stvarno bode oci koliko je u odbrani svaki put na ivici flopa i ako mu sudije to ne sviraju. Sad mi je npr logicno zasto nije sviran faul nad njim u KLS. Al dobro bice batinjanja to je sigurno, tako da ce imati razloga da leti [emoji16]

      Sent from my Redmi 5 using Tapatalk

      Comment


      • Originally posted by Nemam_ti_kad View Post
        Ovako iz prve ruke, istorijska gledanost aba polufinala, tv prava prodana na do sada najvecem broju trzista.

        Da li su ove kritike na sudjenje uvod u novo blato sto nas ceka? Da li je FC3 zastidjeni bijeli medved lige? Da li se njegov svaki ulaz sudi kao faul bez obzira sto ga vecina konkurenata isprate do kraja? Da li njegovo saginjanje glave prilikom prodora i odbijanje od protivnicko igraca treba gledati kao floping?
        Ne, to se sudi Gordiću...
        Spoiler
        Ako mi časi smrti postanu bliski,
        I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
        Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
        Nije umio da odstupi,
        Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
        Pao unapred, a ne unazad,
        I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
        Uračunato i u moj pad.

        Comment


        • Originally posted by StefanPG View Post
          To sam ja juce prokomentarisao, nevezano sad za prepirke. Al stvarno bode oci koliko je u odbrani svaki put na ivici flopa i ako mu sudije to ne sviraju. Sad mi je npr logicno zasto nije sviran faul nad njim u KLS. Al dobro bice batinjanja to je sigurno, tako da ce imati razloga da leti [emoji16]

          Sent from my Redmi 5 using Tapatalk
          Ma covjek leti cijelu sezonu. Da se razumijemo nemam nista protiv njega, ok je igrac, pod velikim pritiskom igra, ali mojne mi spominjat sudjenje a ne vidis sebe. Prije sam htio da napisem da nisam zadovoljan sudjenjem ali sam se uzdrzao jer jebiga, nemoze se to tek tako reci, dok poneki ispaljuju takve floskule lagano.
          Last edited by Nemam_ti_kad; 07-04-19, 20:57.

          Comment


          • Originally posted by Nemam_ti_kad View Post
            Ovako iz prve ruke, istorijska gledanost aba polufinala, tv prava prodana na do sada najvecem broju trzista.

            Da li su ove kritike na sudjenje uvod u novo blato sto nas ceka? Da li je FC3 zastidjeni bijeli medved lige? Da li se njegov svaki ulaz sudi kao faul bez obzira sto ga vecina konkurenata isprate do kraja? Da li njegovo saginjanje glave prilikom prodora i odbijanje od protivnicko igraca treba gledati kao floping?
            Da li će, ako ima Boga u svakoj utakmici Goga izaći na početku treće četvrtine sa pet faulova/dve tehničke ili nesportske? Da li će Earl Clarke-u/Gordiću/Bell-u/Cole -u uvek suditi šut za tri kad jasno gaze liniju? Da li će suditi korake u polasku svakom vašem crnom igraču, Baroviću prilikom pivotiranja a Gordiću i duplu? Da li će Bell-u i C. Clarke-u suditi bar jedan floping po utakmici? Nadajmo se da hoće, sve to.
            Last edited by dekkard; 07-04-19, 21:00.
            “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

            Comment


            • Ne leti Covic junior celu sezonu, folira vec godinama.

              Juce sam napisao da mu to bas dosta puta prolazi i pored toga sto je to toliko ocigledno. On ocajno radi taj flop, ali eto, prolazi mu. Skoro u svakom mecu zasluzuje tehnicku za to.
              Last edited by Mr. Wolf; 07-04-19, 21:04.
              Dayman (a-a-ah...)
              Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
              Champion of the sun (a-a-ah...)
              You're a master of karate and friendship
              For everyone

              Comment


              • Originally posted by Mr. Wolf View Post
                Ne bih se iznenadio da Zvezda resi ovo 3-0, ali neka bude da ce ovi bar jednu dobiti.

                3:1 za Zvezdu.
                Dobro si prognozirao za Partizan, nema razloga ni sada da fulaš.
                “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                Comment


                • Prva utakmica je kljuc. Ko je dobije uzima titulu.

                  Comment


                  • Ako ne igra Regland, rutiniraju nas, sa daj Boze 1-3..Uplacen vec novac...a vidite da je Money Talk...Ako igra Regland, cenim 3-2 za nas...
                    3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                    6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                    3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                    2× German League champion (2018, 2019)
                    6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                    4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                    2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                    Comment


                    • Vise bismo mogli reci da je tendenciozno sudjenje uvod u blato, a ne kritika navijaca na tu pojavu. Od kada kritika moze biti uvod u tako nesto....ona samo moze biti osnovana ili neosnovana.
                      A tendenciozno sudjenje je ono sto ljude iritira i tera ih na neku reakciju jer ih zaboli nepravda. Uvek je neko nezadovoljan sudjenjem, obicno onaj ko izgubi. Ali opet, ovde se govori o tendencioznom sudjenju ne o greskama sudija koje se desavaju.

                      Covic mislim da ima najvise popijenih banana u ligi, i cesto se desava da mu i ne sude faulove zbog fizicke inferiornosti, usled koje tako i odleti kad ga neko nabode. Imali smo situaciju u ligaskom derbiju kad ga je nabo Renfro u pretposlednjem napadu i nije sudjen cist faul u napadu. To je greska sudije koje se normalne u sportu, ali nije tendenciozna. Ovo sto smo gledali veceras bi se moglo podvesti pod tendenciozno. Mnogo ljudi ima fejlova, jel treba da ih sve sumiramo pa da prihvatite kritiku kao osnovanu?

                      Comment


                      • Originally posted by mmajstor View Post
                        Vise bismo mogli reci da je tendenciozno sudjenje uvod u blato, a ne kritika navijaca na tu pojavu. Od kada kritika moze biti uvod u tako nesto....ona samo moze biti osnovana ili neosnovana.
                        A tendenciozno sudjenje je ono sto ljude iritira i tera ih na neku reakciju jer ih zaboli nepravda. Uvek je neko nezadovoljan sudjenjem, obicno onaj ko izgubi. Ali opet, ovde se govori o tendencioznom sudjenju ne o greskama sudija koje se desavaju.

                        Covic mislim da ima najvise popijenih banana u ligi, i cesto se desava da mu i ne sude faulove zbog fizicke inferiornosti, usled koje tako i odleti kad ga neko nabode. Imali smo situaciju u ligaskom derbiju kad ga je nabo Renfro u pretposlednjem napadu i nije sudjen cist faul u napadu. To je greska sudije koje se normalne u sportu, ali nije tendenciozna.
                        Ovo sto smo gledali veceras bi se moglo podvesti pod tendenciozno. Mnogo ljudi ima fejlova, jel treba da ih sve sumiramo pa da prihvatite kritiku kao osnovanu?
                        Ovo sto si napisao nema veze sa zivotom, ali bas nikakve...Covic dobija ubedljivo najvise faulova i to najvise na foru....i tu je opasan, uvek trazi kontakt za faul u napadu ili odbrani itd...Stvarno ovo sto si napisao nema veze sa zivotom...
                        3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                        6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                        3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                        2× German League champion (2018, 2019)
                        6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                        4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                        2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                        Comment


                        • Originally posted by LosmiSK View Post
                          Ako ne igra Regland, rutiniraju nas, sa daj Boze 1-3..Uplacen vec novac...a vidite da je Money Talk...Ako igra Regland, cenim 3-2 za nas...
                          Nisam sivuran da si u pravu, vidjeces po kvotama. Tesko na tri utakmice mi mozemo parirati, znas to i sam. Ne znaci da necemo probati ali treba biti realan.

                          Comment


                          • Originally posted by LosmiSK View Post
                            Ovo sto si napisao nema veze sa zivotom, ali bas nikakve...Covic dobija ubedljivo najvise faulova i to najvise na foru....i tu je opasan, uvek trazi kontakt za faul u napadu ili odbrani itd...Stvarno ovo sto si napisao nema veze sa zivotom...
                            Kako mislis najvise....najvise u ligi, najvise u evrokupu, gde to najvise? Meni se cini da bi ti samo kontrirao.

                            Comment


                            • Ja vec vidim 5 utakmica. Po jedan brejk svakom, i peta odlucuje.

                              Comment


                              • Da mi zavrsite par karata za pionir? Ja cu vama ovamo.

                                Comment

                                Working...
                                X