Announcement

Collapse
No announcement yet.

ABA League 2018/19

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • E baš tako limitiran je više nego dovoljan za grupu (dobro plaćenih) građana predvođenu masnim žabarom u ulozi gospodina ;)

    Tomić najbolje sačuvao za kraj. Iskusno.

    Comment


    • Originally posted by StefanPG View Post
      Stae problem, vi ste ga zvali slanina [emoji23]

      Sent from my Redmi 5 using Tapatalk
      Mislis da je isto kad ga zovu navijaci i treneri? Uh ala si ostrascen, bolje veceras uzivaj kad ti igra ovaj tvoj drugi tim

      Comment


      • Valjalo bi da se vredjanje medju forumasima prekine, hvala!
        "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
        Meša Selimović

        Comment


        • Originally posted by Ulični basketaš View Post
          Ne, ne razumeš, Filip Čović nije operisan od košarke. Ima on košarke u sebi. Ali fizički je limitiran za ozbiljnu košarku. Da je on stvarno toliko dobar, odavno bi našao angažman u nekom inostranom klubu. On jedino u Zvezdi i FMP-u može da igra, jer je Čović. Niko drugi ga neće. Neću da grešim dušu i da kažem da nije odigrao dobro ovu seriju protiv Partizana, ali se najiskrenije nadam da neće ostati i sledeće sezone. To bi bilo samoubistvo, naročito ako osvojimo ABA i vratimo se u EL.
          Da , upravo to zna Filip da igra ali nema fizikalije, zato sam i rekao kad je dosao za Kls ok je za Kls za ozbiljan nivo i ne realno. Ne , verujem ako napravimo iznenadjenje i uzmemo Abu valjda cemo imati bar isti tretman kao Partizan koji je igrao evrokup i sa takvim budzetom drugi plej nam moze biti neko sa koledza ili iskusan stranac. Ali polako, korak po korak.

          Comment


          • Originally posted by kronostime View Post
            Valjalo bi da se vredjanje medju forumasima prekine, hvala!
            Ja sam uvek za peckanje, ali za fizicke obracune i vredjanje nikad, nisam huligan.

            Comment


            • Malo skretanje, ko je ovaj mali Dalibor Ilic sto igra u mlade Igokee? Majko sveta kako leti kroz vazduh, gledam hajlajtse protiv Cedevite, fizicki izgleda nevjerovatno za svoje godine. Vidim da je igrao za Repku na profil, cudi me da ga Beogradjani nisu kaparisali vec [emoji16]

              Sent from my Redmi 5 using Tapatalk

              Comment


              • Originally posted by StefanPG View Post
                Malo skretanje, ko je ovaj mali Dalibor Ilic sto igra u mlade Igokee? Majko sveta kako leti kroz vazduh, gledam hajlajtse protiv Cedevite, fizicki izgleda nevjerovatno za svoje godine. Vidim da je igrao za Repku na profil, cudi me da ga Beogradjani nisu kaparisali vec [emoji16]

                Sent from my Redmi 5 using Tapatalk
                Дечко је одавно превазишао јуниорски ниво, било је планирано да га Игокеа исфорсира ове сезоне али су се окренули довођењу странаца и угушили су дечка. Одличан скакач пре свега, лепо се сналази под кошем а уме да потегне и тројку (против Цибоне је имао 3/3 за три), пенали су океј и некако га је милина гледати.

                КЛС ће провести у Меги која по мом мишљењу има озбиљну екипу и ако имају жељу сигурно могу да се сврстају у ред фаворита за освајање (Битадзе, Мишковић, Илић, Мокока, Атић...)

                Comment


                • Opa, fino popunjena dvorana. Nikada ovako nisu bili glasni.

                  Comment


                  • Ima i Varvara, dosta je nasih tamo

                    Sent from my Redmi 5 using Tapatalk

                    Comment


                    • Ima li neki dobar link?

                      Poslato sa ANE-LX1 uz pomoć Tapatoka

                      Comment


                      • Očajna Budućnost za sada.

                        Comment


                        • Cedevita krenula ko Zvezda ipak mislim da će biti neizvesnije.

                          Comment


                          • Ma to je to, Buducnost prosto ne moze jednu utakmicu da odigra bar malo smislenije. Pitanje je samo koja ce razlika biti na kraju.
                            Dayman (a-a-ah...)
                            Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
                            Champion of the sun (a-a-ah...)
                            You're a master of karate and friendship
                            For everyone

                            Comment


                            • Budućnost zasad igra kao i svaki meč u gostima.

                              Comment


                              • E moj Bel, e moj Jasmine, glupani jedni.

                                Sent from my Redmi 5 using Tapatalk

                                Comment

                                Working...
                                X