Announcement

Collapse
No announcement yet.

ABA League 2018/19

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • ali se zato kurci kako ce dostici zacrtani cilj ,valjak gazi ...pa verovatno jer imaju cvrste garancije od vodje da ce 20 % od prodaje stanova Beograda na vodi u njihov budzet ....

    Comment


    • Originally posted by VLADIMIR PERIC VALTER View Post
      Tradizione di famiglia

      Comment


      • Ko je tukao legende Zvezde po loži, vidim Kalenić, Šutanovac...

        Comment


        • Stae problem, vi ste ga zvali slanina [emoji23]

          Sent from my Redmi 5 using Tapatalk

          Comment


          • Slobodno piši o čemu god želiš, pošto o klubu za koji navijaš nema šta da pišeš. Moja preporuka - Hrana i Piće, dosta atraktivan topic, nudi instant zaborav od tužne svakodnevice.
            “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

            Comment


            • Originally posted by StefanPG View Post
              Stae problem, vi ste ga zvali slanina [emoji23]

              Sent from my Redmi 5 using Tapatalk
              Od nas na forumu i po birtijama se ne očekuje da budemo baš sve vreme akademskog držanja.
              Od ljudi koji zarađuju novac od istog posla se očekuje da budu u najmanju ruku uljudni.

              Comment


              • Vrlo sportske izjave jednih i drugih, izgleda da je kod nas mentalitet priznati poraz jedino ako te neko nabije 20+ razlike.

                Nocas je Tomic kao trener odradio najbolju svoju utakmicu. Sa jednim plejem, jako indiferentnim u odbrani je uspio da samelje rivala. Promijenio je cak 10 igraca koliko se meni cini u prvoj cetvrtini. Jasko je prvi put rotirao malo vise protiv Cedevite u PG kad sam ja prvi put bio zadovoljan zalaganjem, i postavljam pitanje sebi, zasto nasi treneri toliko cekaju na izmjene u pojedinim trenucima. Ne ocekujem rukometne izmjene, ali kosarka je postala jako brz sport, 2 losa poteza jednog igraca mogu da te povedu u ambis, a ti ostavis istog tog igraca npr da ti zlostsvlja petorku npr 5 minuta, nije mi jasno. Stvarno cestitke, pogotovo za ono forsiranje igre do poslednjeg minuta, tako se postaje sampion.

                Sent from my Redmi 5 using Tapatalk

                Comment


                • Originally posted by StefanPG View Post
                  Vrlo sportske izjave jednih i drugih, izgleda da je kod nas mentalitet priznati poraz jedino ako te neko nabije 20+ razlike.

                  Nocas je Tomic kao trener odradio najbolju svoju utakmicu. Sa jednim plejem, jako indiferentnim u odbrani je uspio da samelje rivala. Promijenio je cak 10 igraca koliko se meni cini u prvoj cetvrtini. Jasko je prvi put rotirao malo vise protiv Cedevite u PG kad sam ja prvi put bio zadovoljan zalaganjem, i postavljam pitanje sebi, zasto nasi treneri toliko cekaju na izmjene u pojedinim trenucima. Ne ocekujem rukometne izmjene, ali kosarka je postala jako brz sport, 2 losa poteza jednog igraca mogu da te povedu u ambis, a ti ostavis istog tog igraca npr da ti zlostsvlja petorku npr 5 minuta, nije mi jasno. Stvarno cestitke, pogotovo za ono forsiranje igre do poslednjeg minuta, tako se postaje sampion.

                  Sent from my Redmi 5 using Tapatalk
                  Nimalo Filip nije bio indiferentan u odbrani, pogledaj koliko su mu igrači koje je čuvao dali poena i koliko je faulova iznudio. Taktički je perfektno odrađena utakmica, baš sam primetio da je Tomić totalno zanemario u suštini glupu predrasudu da se u plejofu skraćuje roster, kod njega je igralo 10 igrača i svi do jednog su imali zadatke koje su ispoštovali i manji ili veći učinak i zato smo ih i samleli. Zato Tomić insistira na TIMSKOJ pobedi, ovo večeras je vlažni san svakog pismenog trenera i ako se nastavi ovako ni u finalu neće biti problema, jednostavno ne znaš koga da čuvaš kad od SVIH preti opasnost na oba kraja terena.
                  “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                  Comment


                  • Imam jedino malo zamjerku na sudce a u jedno i pohvalu za Chooa, a da me pogresno ne shvate.
                    Previse se lako odbacuje na kontakte, meni se licno cini da bar dva faula nisu bila u napad nego minimalan kontakt, na koji on leti dva metra. Zeljan je dokazivanja to je ocigledno, naprezen opasno, ako nastavi, mozda bude prvi plej do godine [emoji16]

                    Sent from my Redmi 5 using Tapatalk

                    Comment


                    • Originally posted by StefanPG View Post
                      Imam jedino malo zamjerku na sudce a u jedno i pohvalu za Chooa, a da me pogresno ne shvate.
                      Previse se lako odbacuje na kontakte, meni se licno cini da bar dva faula nisu bila u napad nego minimalan kontakt, na koji on leti dva metra. Zeljan je dokazivanja to je ocigledno, naprezen opasno, ako nastavi, mozda bude prvi plej do godine [emoji16]

                      Sent from my Redmi 5 using Tapatalk
                      Ako ponudite pravu cifru možda vam ga prodamo. Kao Omića.
                      “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                      Comment


                      • Originally posted by dekkard View Post
                        Ako ponudite pravu cifru možda vam ga prodamo. Kao Omića.
                        300k

                        Comment


                        • Nisam gledao utakmicu i necu da je komentarisem iako mi je drago sto smo u finalu.
                          @SyefanPG: pokusavas da mas dodatno razjedinis pricom o Filipuprvovencanompleju, nece ti to proci.
                          Spoiler
                          Ako mi časi smrti postanu bliski,
                          I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
                          Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
                          Nije umio da odstupi,
                          Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
                          Pao unapred, a ne unazad,
                          I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
                          Uračunato i u moj pad.

                          Comment


                          • Sad će još ispasti da bekovi Partizana nisu imali nikakav učinak, jer ih je mališa odlično čuvao. Imao 6 asistencija? Pa dobro, doda loptu Perperu na niskom postu, ovaj malo tapka, malo se izgura, da koš i piše se asistencija onom ko mu je poslednji dodao loptu. Statistika je čudo. Inače, možda i najbolja partija Milana Tomića ove sezone. Pravovremene izmene, fenomenalno zategnuta odbrana, u napadu se lopta dosta spuštala na Ojoa i Perpera. Atmosfera sjajna i biće baš šteta ako ne budemo igrali u Pioniru protiv Budućnosti/Cedevite.

                            Comment


                            • Originally posted by Ulični basketaš View Post
                              Sad će još ispasti da bekovi Partizana nisu imali nikakav učinak, jer ih je mališa odlično čuvao. Imao 6 asistencija? Pa dobro, doda loptu Perperu na niskom postu, ovaj malo tapka, malo se izgura, da koš i piše se asistencija onom ko mu je poslednji dodao loptu. Statistika je čudo. Inače, možda i najbolja partija Milana Tomića ove sezone. Pravovremene izmene, fenomenalno zategnuta odbrana, u napadu se lopta dosta spuštala na Ojoa i Perpera. Atmosfera sjajna i biće baš šteta ako ne budemo igrali u Pioniru protiv Budućnosti/Cedevite.
                              Odlično ih je čuvao, bitan detalj utakmice je prva lična koja je suđena Nikoliću kad je preagresivno pokušao da mu uzme loptu na prenosu i sudije su zadržale taj kriterijum do kraja utakmice, zaštitile su i Filipa i DaviDovca.
                              Filip ima repertoar asistencija, deli ih u pnr, pnp, posle prodora, nakon brzog protoka lopte kad ostane višak igrača.
                              Probaj za sekund da zaboraviš kako se igrač zove i da ga analiziraš i videćeš sve ovo što sam spomenuo.
                              “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                              Comment


                              • Originally posted by dekkard View Post
                                Odlično ih je čuvao, bitan detalj utakmice je prva lična koja je suđena Nikoliću kad je preagresivno pokušao da mu uzme loptu na prenosu i sudije su zadržale taj kriterijum do kraja utakmice, zaštitile su i Filipa i DaviDovca.
                                Filip ima repertoar asistencija, deli ih u pnr, pnp, posle prodora, nakon brzog protoka lopte kad ostane višak igrača.
                                Probaj za sekund da zaboraviš kako se igrač zove i da ga analiziraš i videćeš sve ovo što sam spomenuo.
                                Ne, ne razumeš, Filip Čović nije operisan od košarke. Ima on košarke u sebi. Ali fizički je limitiran za ozbiljnu košarku. Da je on stvarno toliko dobar, odavno bi našao angažman u nekom inostranom klubu. On jedino u Zvezdi i FMP-u može da igra, jer je Čović. Niko drugi ga neće. Neću da grešim dušu i da kažem da nije odigrao dobro ovu seriju protiv Partizana, ali se najiskrenije nadam da neće ostati i sledeće sezone. To bi bilo samoubistvo, naročito ako osvojimo ABA i vratimo se u EL.

                                Comment

                                Working...
                                X