Announcement

Collapse
No announcement yet.

ABA League 2018/19

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • FMP odgovorio Mijailoviću: Ne mešajte nas u nešto što nas se ne tiče
    Košarkaški klub FMP saopštio je danas da ne želi da učestvuje u "bilo kakvom veštački stvorenom sukobu, koji želi da izazove čelnik Partizana"
    Predsednik Partizana Ostoja Mijailović je juče u intervjuu za klupski sajt pomenuo i gostovanje crno-belih u Železniku, odnosno to da je navijačima tog kluba nije bilo dozvoljeno da udju u halu.

    "Nenasilni, neorganizovani, simpatizeri KK Partizan, gledali su utakmice na svim Evrokup gostovanjima, u obe zagrebačke dvorane, Ljubljani, Novom Mestu, Baru, Podgorici, Sremskoj Mitrovici, Zadru, ali nisu mogli u polupraznoj dvorani u Železniku", naveo je Mijailović
    Danas je predsedniku Partizana stigao odgovor iz FMP-a koje je potpisao direktor kluba Vladan Mitrović i u kojem Mijailovića podseća na razloge zbog kojih simpatizeri tog kluba ne mogu da udju u halu u Železniku.

    "Prvi razlog su propozicije takmičenja ABA lige, član 41.3 koji glasi - 'Klubovima je zabranjeno organizovano dovodjenje navijača na gostujuće utakmice'. Drugi razlog je 'reciprocitet'. Naime, FMP je za utakmicu u dvorani 'Aleksandar Nikolić' kada je domaćin bio Partizan dobio samo jednu kartu. Mislimo da je zaključak jasan", navodi se u saopštenju FMP-a.

    "Treći razlog proističe iz izjave čelnika Partizana na Skupštini ABA lige održanoj 24. 1. 2019. godine u Laktašima. Tada je dotični čelnik u više navrata spomenuo da ne može da kontroliše navijače u slučaju lošeg sudjenja za svoj klub (šta god to značilo) i da tu citiramo 'ima više frakcija navijača'. Takodje i u ovom slučaju se zaključak nameće sam po sebi", dodaje klub iz Železnika.

    FMP, kako se ističe, "nije obavezan, niti će to ikada raditi, da javnosti u Srbiji i šire koja želi da gleda košarku, svaki put priušti uz to i najprostačkije uvrede na račun igrača, njihovih porodica, sudija i svih koji Vam nisu po volji".

    "Toliko o 'nenasilnim i neorganizovanim simpatizerima' Vašeg kluba i "pritiscima" kojima ste izloženi", navodi se.

    "Na osnovu svega prethodno navedenog, najlepše molimo čelnika KK Partizan da nas ničim izazvano ne meša u nešto što nas se ne tiče. Jednostavno ne želimo da učestvujemo u bilo kakvom 'veštački' stvorenom sukobu, koji želi da izazove dotični čelnik KK Partizan, uz razumevanje da je plej-of ABA lige počeo i da ima razloga za nervozu, ali mi za to nismo krivi", zaključuje se u saopštenju FMP-a.

    Comment


    • Naklon za odgovor Fmp a..!

      Comment


      • Originally posted by VLADIMIR PERIC VALTER View Post
        FMP odgovorio Mijailoviću: Ne mešajte nas u nešto što nas se ne tiče
        Košarkaški klub FMP saopštio je danas da ne želi da učestvuje u "bilo kakvom veštački stvorenom sukobu, koji želi da izazove čelnik Partizana"
        Predsednik Partizana Ostoja Mijailović je juče u intervjuu za klupski sajt pomenuo i gostovanje crno-belih u Železniku, odnosno to da je navijačima tog kluba nije bilo dozvoljeno da udju u halu.

        "Nenasilni, neorganizovani, simpatizeri KK Partizan, gledali su utakmice na svim Evrokup gostovanjima, u obe zagrebačke dvorane, Ljubljani, Novom Mestu, Baru, Podgorici, Sremskoj Mitrovici, Zadru, ali nisu mogli u polupraznoj dvorani u Železniku", naveo je Mijailović
        Danas je predsedniku Partizana stigao odgovor iz FMP-a koje je potpisao direktor kluba Vladan Mitrović i u kojem Mijailovića podseća na razloge zbog kojih simpatizeri tog kluba ne mogu da udju u halu u Železniku.

        "Prvi razlog su propozicije takmičenja ABA lige, član 41.3 koji glasi - 'Klubovima je zabranjeno organizovano dovodjenje navijača na gostujuće utakmice'. Drugi razlog je 'reciprocitet'. Naime, FMP je za utakmicu u dvorani 'Aleksandar Nikolić' kada je domaćin bio Partizan dobio samo jednu kartu. Mislimo da je zaključak jasan", navodi se u saopštenju FMP-a.

        "Treći razlog proističe iz izjave čelnika Partizana na Skupštini ABA lige održanoj 24. 1. 2019. godine u Laktašima. Tada je dotični čelnik u više navrata spomenuo da ne može da kontroliše navijače u slučaju lošeg sudjenja za svoj klub (šta god to značilo) i da tu citiramo 'ima više frakcija navijača'. Takodje i u ovom slučaju se zaključak nameće sam po sebi", dodaje klub iz Železnika.

        FMP, kako se ističe, "nije obavezan, niti će to ikada raditi, da javnosti u Srbiji i šire koja želi da gleda košarku, svaki put priušti uz to i najprostačkije uvrede na račun igrača, njihovih porodica, sudija i svih koji Vam nisu po volji".

        "Toliko o 'nenasilnim i neorganizovanim simpatizerima' Vašeg kluba i "pritiscima" kojima ste izloženi", navodi se.

        "Na osnovu svega prethodno navedenog, najlepše molimo čelnika KK Partizan da nas ničim izazvano ne meša u nešto što nas se ne tiče. Jednostavno ne želimo da učestvujemo u bilo kakvom 'veštački' stvorenom sukobu, koji želi da izazove dotični čelnik KK Partizan, uz razumevanje da je plej-of ABA lige počeo i da ima razloga za nervozu, ali mi za to nismo krivi", zaključuje se u saopštenju FMP-a.
        Valtere, apropo propozicija ABA Lige - ja hocu, o svom trosku, ne kluba, da kao Grobar gledam utakmicu u Zelezniku.
        1. Da li cu moci da kupim kartu ?
        2. Da li cu moci da bezbezbedno pratim utakmicu sa mesta koje sam platio Ja, a ne klub, u sali?
        "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
        Meša Selimović

        Comment


        • Naravno da mozes, bez obelezja, npr ja sam isao dva puta kad je Partizan bio domacin, i naravno bio sam bezbedan doduse nisam se radovao Zvezdinim kosevima.

          Comment


          • Originally posted by VLADIMIR PERIC VALTER View Post
            Naravno da mozes, bez obelezja, npr ja sam isao dva puta kad je Partizan bio domacin, i naravno bio sam bezbedan doduse nisam se radovao Zvezdinim kosevima.
            A gde si kupio kartu? Zajebava Kronos ...zna vrlo dobro da se karte za derbi ne prodaju već godinama .Kakva crna bezbednost Redovan sam na tim utakmicama i potpuno je sada drugačija situacija od kako su se pojavile ove njihove frakcije .Poslednja dva derbija smo bili ( 20-30 ) u parteru B .Nije bilo ni malo bezbedno ... malo bolje je bilo na ovom poslednjem derbiju .Prazna terasica ispod semafora i četa žandara oko nas


            Tako je bilo i grobarima na poslednjem ligaškom derbiju u Parteru 4 . U subotu ih nisu pustili iako je taj deo bio prazan. Jbg , ostaje TV za gledanje ali bez gtr komentatora
            Last edited by Samo Zvezda; 27-03-19, 07:07.

            Comment


            • Sada kad se igrao prvi mec bila je masa preprodavaca ispred Pionira. Bice karata i u subotu.

              Poslato sa ANE-LX1 uz pomoć Tapatoka

              Comment


              • Originally posted by Laza Kacanski View Post
                Sada kad se igrao prvi mec bila je masa preprodavaca ispred Pionira. Bice karata i u subotu.

                Poslato sa ANE-LX1 uz pomoć Tapatoka

                Nije problem doći do karata , ima različitih načina , problem je bezbednost . Ono sa parterom B za nas i parterom 4 za njih , nije bilo idealno ali je bilo nekakvo rešenje . Imali su i grobari karte u subotu ali nisu ušli

                Comment


                • Originally posted by Samo Zvezda View Post
                  A gde si kupio kartu? Zajebava Kronos ...zna vrlo dobro da se karte za derbi ne prodaju već godinama .Kakva crna bezbednost Redovan sam na tim utakmicama i potpuno je sada drugačija situacija od kako su se pojavile ove njihove frakcije .Poslednja dva derbija smo bili ( 20-30 ) u parteru B .Nije bilo ni malo bezbedno ... malo bolje je bilo na ovom poslednjem derbiju .Prazna terasica ispod semafora i četa žandara oko nas


                  Tako je bilo i grobarima na poslednjem ligaškom derbiju u Parteru 4 . U subotu ih nisu pustili iako je taj deo bio prazan. Jbg , ostaje TV za gledanje ali bez gtr komentatora
                  Nisam kupio, dobio sam naravno od nekih partizanovaca, uslugu vratim za neke druge tekme imamo taj dil, uglavnom samo bez obelezja je pametno.

                  Comment


                  • Originally posted by StefanPG View Post
                    Dragi i drage, dosli smo do onog sto smo svi dugo cekali, pocetak plej ofa, nakon duzeg vremena, borba za titulu je jako ujednacena, gledace se svaki dodir, mrki pogled i tako slicno. Samo da znate da ce se iste mjere sprovesti ovdje na forumu, znaci nulta tolerancija na provokacije, vrijedjanja i ostala podbadanja. Zamolicemo vas da nam pomognete i olaksate nam posao, tako sto cete se koncetrisati na sport, a eventualne teorije zavjere i situacije koje nisu vezane za kosarku pisete na pomracenju.
                    Hvala puno i srecno svima!

                    Sent from my Redmi 5 using Tapatalk
                    Nije na odmet ponoviti.
                    "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
                    Meša Selimović

                    Comment


                    • Originally posted by kronostime View Post
                      Nije na odmet ponoviti.
                      Postavi i na KK Cedevita topicu.
                      “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                      Comment


                      • Originally posted by dekkard View Post
                        Postavi i na KK Cedevita topicu.
                        Procitali su i svi navijaci sokica ovde tj. TI.
                        "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
                        Meša Selimović

                        Comment


                        • Zali Boze sto KC Rivers, Pejdz i ostali stranci u vodecim ekipama, kradu minute igracima koji zele da igraju. Stvarno ne vidim zasto su doveli ovog coeka, klasican divljak.

                          Sent from my Redmi 5 using Tapatalk

                          Comment


                          • Nisu imali pare za Renfroa , Kola, jbg. To ti je sto imas.

                            Comment


                            • Veći problem od KC Riversa je to što Boriša Simanić dobija šansu tri-četiri sezone,
                              a karijeru će nastaviti u nekom Metalcu ili Dinamiku.
                              Sve je imao da postane vrhunski igrač, međutim on nije ni stagnirao nego nazadovao.
                              Paradoksalno baš kada je počeo da dobija veću šansu da igra.

                              Comment


                              • Jebem ti divljake, nije za stoku košarka.
                                “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                                Comment

                                Working...
                                X