Announcement

Collapse
No announcement yet.

ABA League 2018/19

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Bice Kalemegdan !

    Comment


    • Grozota od takmičenja ovaj Super kup. Užas za gledanje. Gomila polukošarkaša i diletanata. Grozota. Po meni je ovo sumrak ABA lige. Mogu misliti kakav će krš tek biti u drugoj, jer i ova prva izgleda kao treća.

      Comment


      • Granitna odbrana Cedevite, očekujem barem pola ovih igrača sledeće godine u Olimpijakosu ako ne i ceo tim
        Last edited by dekkard; 23-09-17, 20:24.
        “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

        Comment


        • Cedevita - Budućnost prva četvrtina 21:2

          Šut Budućnosti 0/14

          Mora da je neki rekord.
          A ne znam zašto on uvek mora da prenese loptu, zašto ovde Perperoglu recimo ne prenese loptu, pa onda je da Filipu... Mnogo se vremena gubi tako!

          Comment


          • kad se samo setim da su neki pominjali vila cerija kao ozbiljnog pleja. sto neko rece grozota. a nisu bolji ni marfi i nikols.

            Comment


            • mnogo se ovde ceni na osnovu uzorka od 1-2 utakmice
              niti je NWG novi langford, niti je ceri amater

              inace, 33:13 dobila 2/4 futura
              Last edited by djuras; 23-09-17, 20:49.

              Comment


              • kapiram da su imali skandaloznu cetvrtinu, ali meni se ovaj tim buducnosti najvise svidja jos od onih timova s kraja devedesetih. pokupili su sve mlado i talentovano u cg, imalo je tu igraca i za nas mozda, ali jbg. od stranaca nemaju neke krave muzare, nisu gomilali veterane. bas lepo skockan mlad i perspektivan tim. da su doveli ozbiljnije strance bilo bi to bas respektabilno.

                Comment


                • ABA League 2017/18

                  au sta sviraju ovi jbt
                  za kakav flop su dali faul u napadu
                  Last edited by djuras; 23-09-17, 21:21.

                  Comment


                  • Evo sad i nesportske
                    A ne znam zašto on uvek mora da prenese loptu, zašto ovde Perperoglu recimo ne prenese loptu, pa onda je da Filipu... Mnogo se vremena gubi tako!

                    Comment


                    • Vjerovatno cu naici na osudu, ali jbg. Ne zelim da pametujem puno samo cu reci svoje misljenje, meni Aba lici na pravu ligu. Ove godine ocekujem bas dobru kosarku , ne kazem atraktivnu, ali dobru ocekujem.

                      Comment


                      • Pa čim Zvezda nije dominantna kao prethodnih godina, svakako će biti nizvesnija i bolja za gledanje/praćenje svima osim nama Zvezdašima
                        Poz za Podgoricu.

                        Comment


                        • Mozda Zvezda nece biti dominanta u smislu da ce imati samo jedan poraz, ali da ce ubedljivo biti prva, to hoce sigurno. Cedevita i Buducnost imaju mnogo slabije rostere, ali ozbiljne trenere. Partizan sa Mutom necu ni da komentarisem.

                          Comment


                          • Sto vise gledam u sastav Mege, to sve vise mislim da ce da zavrse ispred Partizana i mozda u TOP4, ako ne bude vecih kocnica u razvoju njihovih igraca.

                            Comment


                            • Teško za Megu a mislim da ćemo mi imati debele muke ako regularni deo ne završimo kao prvi

                              Comment


                              • Originally posted by Vlax View Post
                                Mozda Zvezda nece biti dominanta u smislu da ce imati samo jedan poraz, ali da ce ubedljivo biti prva, to hoce sigurno. Cedevita i Buducnost imaju mnogo slabije rostere, ali ozbiljne trenere. Partizan sa Mutom necu ni da komentarisem.
                                Cedevita baš ima krš roster
                                A ne znam zašto on uvek mora da prenese loptu, zašto ovde Perperoglu recimo ne prenese loptu, pa onda je da Filipu... Mnogo se vremena gubi tako!

                                Comment

                                Working...
                                X