Announcement

Collapse
No announcement yet.

ABA League 2018/19

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Herojska pobeda oslabljenog FMP-a nad Olimpijom. Ok, sad su jasni parovi polufinala PO ABA:

    Zvezda - Partizan i
    Cedevita - Budućnost
    “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

    Comment


    • Krvavih muka protiv Zadra.
      Ovi došli sa 8 igrača kao u seoskim ligama.
      Lakrdija.

      Comment


      • Koliko je jeziva Buducnost. Na kraju ce biti da su najmanji favoriti za titulu.
        Dayman (a-a-ah...)
        Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
        Champion of the sun (a-a-ah...)
        You're a master of karate and friendship
        For everyone

        Comment


        • Potpuno jeziva. Ma kakvi crni favoriti. Pih

          Comment


          • Jasko ima sa razlogom svoj nadimak.
            Nervira me svaka njihova akcija, svaki put kad krene da se zida nervni slom dobijem. Zabranio bi im spustanje lopte.
            Ne mogu da shvatim da Danilo ne moze da dobije minutazu nocas od barem 20 minuta. Ne SMIJE Erlova minutaza da bude ovolika, pa da gadja kao Kari, ali daj majku mu neki autoritet, bilo sta u pm. Trenira se strogoca na Popu i Danilu idi brate u pm. Nikakav osjecaj za izmjene, nikakva zelja za rotacijom, eksperimentisanjem, nista. Nikakav pokusaj da se ekipa ukljuci, odnosno svih 12 momaka. Samo silovanje, silovanje i silovanje. Jako sam razocaran.

            Sent from my Redmi 5 using Tapatalk

            Comment


            • Nije ovo pravo lice KKB iako bi ja vise voleo da jeste. Jednostavno je, stranci su u mogucnosti da biraju utakmice koje ce igrati. Nisam odavno gledao KKB ali pogledao sam Zalgiris, Bajern i sad Zadar. Ja sam iznenadjen(a pomalo i zabrinut) nivoom igre protiv 2 organizovane EL ekipe. Zadar nije nikakvo merilo. Bolje da je ostao Dzikic.

              Comment


              • Ko ima medjusobno bolji skor kada su u pitanju Partizan i Cedevita?

                Poslato sa ANE-LX1 uz pomoć Tapatoka

                Comment


                • Originally posted by Laza Kacanski View Post
                  Ko ima medjusobno bolji skor kada su u pitanju Partizan i Cedevita?

                  Poslato sa ANE-LX1 uz pomoć Tapatoka

                  Cedevita +2

                  Comment


                  • Originally posted by Ivan9 View Post
                    Nije ovo pravo lice KKB iako bi ja vise voleo da jeste. Jednostavno je, stranci su u mogucnosti da biraju utakmice koje ce igrati. Nisam odavno gledao KKB ali pogledao sam Zalgiris, Bajern i sad Zadar. Ja sam iznenadjen(a pomalo i zabrinut) nivoom igre protiv 2 organizovane EL ekipe. Zadar nije nikakvo merilo. Bolje da je ostao Dzikic.
                    Baš su malo utakmica izabrali ove sezone da igraju, ja recimo ne mogu nijedne da se setim.
                    “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                    Comment


                    • Samo pobjede u EL, eto cak bih i onu protiv Fake iskljucio jer je isto bila srecna. Ovo u Abu je bilo sve preko one rabote.

                      Sent from my Redmi 5 using Tapatalk

                      Comment


                      • bitan je kraj ...ovo do sada se ne vazi niti je bitno ...osim za prednost domaceg terena koji videli smo i ne mora da bude odlucujuci ...Buducnost jeste najkvalitetnija igracki i tu nema sta da se spori ..ali da li je to dovoljno ...videcemo

                        Comment


                        • Originally posted by StefanPG View Post
                          Samo pobjede u EL, eto cak bih i onu protiv Fake iskljucio jer je isto bila srecna. Ovo u Abu je bilo sve preko one rabote.

                          Sent from my Redmi 5 using Tapatalk
                          Ne znam dal dzinksujete namerno ili ono staro dobro pricacemo kako nismo favoriti a ako dobijemo uh uspeh, ko je favorit Zvezda mozda, to sto vi otaljavate ligu nema veze sa plej ofom, plej of je potpuno druga prica i to svi znate, po igracima, i formi , ulaganjima vi i Partizan ste favoriti, dal cete osvojiti , videcemo.

                          Comment


                          • Ja ipak mislim da Buducnost nema gotovo nikakvih sansi za titulu.
                            Samo tonemo dublje i dublje.
                            Moram da priznam da je Deki dao najbolju prognozu pred pocetak sezone,sve je predvidio,muka mi je sad da trazim citat ali tacno se sjecam.
                            Last edited by E1_PG; 05-03-19, 13:47.

                            Comment


                            • Iz ugla ovoga svega zaključujem da mislite da je Cedevita glavni favorit za titulu.
                              “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                              Comment


                              • Originally posted by dekkard View Post
                                Iz ugla ovoga svega zaključujem da mislite da je Cedevita glavni favorit za titulu.
                                Ne glavni ali odmah iza Zvezde,to je i bila tvoja prognoza pred pocetak sezone,Zvezda i Cedevita u finalu.
                                Dok smo se mi zanosili sa zvucnim pojacanjima i mastali o ko zna cemu ti si sve to fino izanalizirao.

                                Comment

                                Working...
                                X