Announcement

Collapse
No announcement yet.

ABA League 2018/19

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by canarian View Post
    A ona od juce nije pokazala nista?
    U ovom trenutku NWG nije evroligaski plej. On brojke moze da ima u velikoj produkciji, ali to moze dosta igraca.

    Cedevita jeste bila mnogo jaca od Partizana, ali je imala i tuznog trenera, za razliku od protivnika. Po tvojoj sumanutoj logici je onda Zvezda u vrhu po kvalitetu u el u prosloj godini, kad se gledaju rezultati.

    Mozes ti da postavis i 1001 klip, lupio si da je Miller odlican suter, sto znaci da ne znas ni kako izgleda. Ajde sto je imao oko 30% za 3 na koledzu, samim tim sto je jak kao bik znaci da ne moze da bude jako dobar suter.

    I prestani vise da se svadjas sa nepostojecim protivnicima, Laza je izjavio to za opstanak (sto je preterano), ne djuras.
    Milera sam gledao u dve ekipe, i imao je uvek dvocifren broj poena, brz, jak ulaz i dobar sut za tri ako pratis kosarku znaces da je 30 postao suta za 3 dobar procenat, pogotovo ako taj jos ima i jak ulaz. Ja se ne svadjam, samo argumentovano pricam , posto sam i prosle sezone pred sezonu tvrdio da ce Partizan uci u plej of a setices ako si realan kukanja na njihov tim te ko je ovaj Hecer, te Novica propao i tako dalje a Novica bio jedna od boljih 4 lige. Partizan i sad ima dobrog trenera i dobar tim , i za razliku od prosle i tri sjajna prospekta, to narvno ne znaci da ce uzeti titulu ali su daleko od 10 mesta, znas sta je raspad i nemanje novca i ostavljanje na cedilu, tipican primer Cibona u sred sezone proda Mulaomerovicu Zizica u tom trenu najboljeg centra liga a bore se za plej of. Partizanu se to nije desilo, i oni i Zvezda imaju itekao pomoc od drzave, Zvezda ove sezone manje zato sto se izdrzava od transfera dosta i Evrolige a skoro je Partizanu stiglo 20 miliona dinara od Beograda ako si citao, ali ok.

    Comment


    • Izvinjavam se, ali 30% za tri nikako nije dobar procenat, bez obzira da li igrač imao ulaz ili ne.

      Comment


      • Originally posted by VLADIMIR PERIC VALTER View Post
        Milera sam gledao u dve ekipe
        koje?

        Comment


        • Originally posted by madafaka73 View Post
          Izvinjavam se, ali 30% za tri nikako nije dobar procenat, bez obzira da li igrač imao ulaz ili ne.
          Druze, to znaci da svaka treca trojka mu ulazi, nisam ni mislio da je odlican ali sasvim dobar, pa Nidam iz Mornara se smatra dobrim suterom a takodje je tokom karijere imao nesto vise od 30 odsto, ne znam u mojim krugovima se to smatra za ok. Bas i nema previse igraca sa 50 posto suta u Aba ligi.

          Comment


          • Originally posted by djuras View Post
            koje?
            U Turskoj Besiktasu i Yesilgiresunu, odakle je doduse brzo otisao ali to i nije neobicno, ne uklopis se u sistem, vidi pod Tompson.

            Comment


            • Originally posted by VLADIMIR PERIC VALTER View Post
              U Turskoj Besiktasu i Yesilgiresunu, odakle je doduse brzo otisao ali to i nije neobicno, ne uklopis se u sistem, vidi pod Tompson.
              aha
              a gde si to gledao utakmice druge turske lige ako nije tajna?

              Comment


              • Ne znam koji su to krugovi, ali neko opšteprihvaćemo mišljenje košarkaške stručne javnosti smatra 40+% za dobar procenat za 3.

                Comment


                • Originally posted by djuras View Post
                  aha
                  a gde si to gledao utakmice druge turske lige ako nije tajna?
                  Naravno da nije, u Giresunu, na obali Crnog mora, lepa hala i skoro uvek do pola puna. Ali dobro mislim da to i nije tako vazno, mislim da nema potreba da sirimo pricu ti mislis da je Partizan tanak i da nece da se bori za plej of, ja mislim suprotno i to je ok, stvar misljenje, prosle sezone sam bio u pravu , videcemo.
                  Last edited by VLADIMIR PERIC VALTER; 21-09-17, 23:12.

                  Comment


                  • Originally posted by VLADIMIR PERIC VALTER View Post
                    Prvo nije trolovonja, i ruzan ti je stav, to je misljnje nekog ko odlicno zna igrace i njihove kvalitete vec dugo godina u košarci i nekoga kome je dosta kukanja o timu koji će se boriti za opstanak a a onda odigra majstoricu za finale. Trolovanje je više tvoja priča o nikad gorem Partizanu i slično, tim za koji igra prvi plej Gonzage i odlični suter Miler kao gomila bivših i sadasnjih maldih reprenzentativaca i nekoliko prospekata ne moze biti loš.
                    Originally posted by VLADIMIR PERIC VALTER View Post
                    Druze, to znaci da svaka treca trojka mu ulazi, nisam ni mislio da je odlican ali sasvim dobar, pa Nidam iz Mornara se smatra dobrim suterom a takodje je tokom karijere imao nesto vise od 30 odsto, ne znam u mojim krugovima se to smatra za ok. Bas i nema previse igraca sa 50 posto suta u Aba ligi.

                    Ne umes da se dogovoris sam sa sobom na dve stranice jedna do druge. To je trolovanje, botovanje i laganje.
                    Kakav odlican suter, da bar malo razmislis shvatio bi da igrac koji ima dobar sut i sjajne fizikalije ne bi ni igrao u ABA, vec u TOP timovima u Evropi. Onako kako si ga ti opisao i neki NBA klubovi bi dvaput razmislili.

                    Ti svaku priliku koristis da se macujes sa izmisljenim protivnicima, radis to i sada. Na sta bi licilo kada bi neko sa foruma napisao prosle godine da Zvezda ima prosecan EL budzet, da kaze da su Jovic i Kuzmic jedan od najboljih el plejeva i centara? Da je Jenkins TOP plej, da je Simonovic ubica, eto vidite. I to ponovi 50 puta pobijajuci da je Zvezda autsajder u el. Ima nesto i do trenera. Dzikic je sa Krkom otisao na f4, sa prosecnom Krkom. Dzikic je mnogo bolji trener od Mrsica i otud taj rezultat.

                    Jedno je kada neko kaze da je Partizan siromasan i da je cilj grcevita borba za opstanak i jer drzava ne da, kao da je obaveza drzave da jedne klubove drzi u povlascenom polozaju. Ali da kazes da je eto Zvezdi otet NWG jer jadni nemamo para i bata je usao u klub, da kazes da Partizan dobija isto koliko i Zvezda je malo smesno. A sto je i bitno da li dobija manje ili vise?

                    Partizan moze da bude 4., moze i 10., zavisice dosta i od Nikolica i koliko ce kliknuti ekipa sa njiim. NWG je mozda i zbog toga dosao, tu ce biti njihov Steven Markovic ili Capin, imace lepe brojke zbog toga.
                    You see, in this world there's two kinds of people, my friend: Those with loaded guns and those who dig. You dig.

                    Comment


                    • Originally posted by VLADIMIR PERIC VALTER View Post
                      Naravno da nije, u Giresunu, na obali Crnog mora, lepa hala i skoro uvek do pola puna. Ali dobro mislim da to i nije tako vazno, mislim da nema potreba da sirimo pricu ti mislis da je Partizan tanak i da nece da se bori za plej of, ja mislim suprotno i to je ok, stvar misljenje, prosle sezone sam bio u pravu , videcemo.
                      nigde ja nisam tvrdio da partizan nece da se bori za plej of, to su ti neki drugi...izmisljeni protivnici
                      ja tvrdim samo da ti do pre 2 dana pojma nisi imao ko je patrik miller, ali si ipak nicim izazvan dosao ovde da se pravis pametan
                      i spreman si da ides do te mere da lazes kako za Yesilgiresun navijas od malih nogu, a Miller ti je bio omiljeni koledz igrac i drzis njegove postere na zidu
                      neverovatno
                      Last edited by djuras; 21-09-17, 23:27.

                      Comment


                      • Originally posted by djuras View Post
                        nigde ja nisam tvrdio da partizan nece da se bori za plej of, to su ti neki drugi...izmisljeni protivnici
                        ja tvrdim samo da ti do pre 2 dana pojma nisi imao ko je patrik miller, ali si ipak nicim izazvan dosao ovde da se pravis pametan
                        i spreman si da ides do te mere da lazes kako za Yesilgiresun navijas od malih nogu, a Miller ti je bio omiljeni koledz igrac
                        neverovatno

                        Bio covek u Giresunu 2015., obisao svet kao kosarkaski trener, profesor i mnogo jos toga. Danas bar svako moze da bude svuda, otvori google i odabere lokaciju. Najbolje je kad kopira vest na internetu i pocne da prica da je bio na mecu.
                        You see, in this world there's two kinds of people, my friend: Those with loaded guns and those who dig. You dig.

                        Comment


                        • Originally posted by canarian View Post

                          Ne umes da se dogovoris sam sa sobom na dve stranice jedna do druge. To je trolovanje, botovanje i laganje.
                          Kakav odlican suter, da bar malo razmislis shvatio bi da igrac koji ima dobar sut i sjajne fizikalije ne bi ni igrao u ABA, vec u TOP timovima u Evropi. Onako kako si ga ti opisao i neki NBA klubovi bi dvaput razmislili.

                          Ti svaku priliku koristis da se macujes sa izmisljenim protivnicima, radis to i sada. Na sta bi licilo kada bi neko sa foruma napisao prosle godine da Zvezda ima prosecan EL budzet, da kaze da su Jovic i Kuzmic jedan od najboljih el plejeva i centara? Da je Jenkins TOP plej, da je Simonovic ubica, eto vidite. I to ponovi 50 puta pobijajuci da je Zvezda autsajder u el. Ima nesto i do trenera. Dzikic je sa Krkom otisao na f4, sa prosecnom Krkom. Dzikic je mnogo bolji trener od Mrsica i otud taj rezultat.

                          Jedno je kada neko kaze da je Partizan siromasan i da je cilj grcevita borba za opstanak i jer drzava ne da, kao da je obaveza drzave da jedne klubove drzi u povlascenom polozaju. Ali da kazes da je eto Zvezdi otet NWG jer jadni nemamo para i bata je usao u klub, da kazes da Partizan dobija isto koliko i Zvezda je malo smesno. A sto je i bitno da li dobija manje ili vise?

                          Partizan moze da bude 4., moze i 10., zavisice dosta i od Nikolica i koliko ce kliknuti ekipa sa njiim. NWG je mozda i zbog toga dosao, tu ce biti njihov Steven Markovic ili Capin, imace lepe brojke zbog toga.
                          Prvo citaj sve po redu i necu vise ni da ti odgovaram, mislim odlican za ovaj nivo kosarke za Evroligu dobar jel sad jasnije. Zvezda i ima prosecan el budzet to sto ti mozda mislis da Zvezda ima brdo para to je vec zesce neinformisanje, i bila je autsajder u Evroligi kao sto je i ove sezone, rezultat je postignut rastu igraca kroz sezonu i na sjajan domaci teren. A ako imas info koliko je Zvezdi drzava dala iznesi slobodno, bez skakanja i mirno , dalje pogledaj ko je novi predsednik Kk Partizan, ako si malo ziveo u Bg u zadnjih par godina sve ce ti biti jasno i ciji je kadar. To sto se ti ne slazes sa mnom i zelis da predstavis Partizan u rangu Krke tvoj je problem, ja sam i prosle godine tvrdio da oni ulaze u plej of kad ste svi vikali da ce se boriti za opstanak. Pa dobro moze i Zvezda da bude prva ili 10 sta joj garantuje rezuktat ne razumem tu logiku moze biti 4 ali i 10, daleko su od 10 mesta. A reci f4 cega je otisla Krka sa Dzikicem, Aba lige, ne secam se, zaista.

                          Comment


                          • Originally posted by djuras View Post
                            nigde ja nisam tvrdio da partizan nece da se bori za plej of, to su ti neki drugi...izmisljeni protivnici
                            ja tvrdim samo da ti do pre 2 dana pojma nisi imao ko je patrik miller, ali si ipak nicim izazvan dosao ovde da se pravis pametan
                            i spreman si da ides do te mere da lazes kako za Yesilgiresun navijas od malih nogu, a Miller ti je bio omiljeni koledz igrac i drzis njegove postere na zidu
                            neverovatno
                            O cemu ti covece pricas ko navija Yesi od malih nogu, cemu te lazne tvrdnje gde sam ja to rekao, bio sam tamo dva meseca ako bas hoces da znas a naravno da sam znao ko je. Tvoj je problem sto ne znas , ne moj , kao i za Gosa i ostale, imas sad preko neta sve da gledas pa malo gledaj, putuj, vidis kako kolega zna kako on vadi informacije, daj boze da je i za Gosa cuo a ovamo nekome tvrdi dal je negde bio ili nije, bas ruzno.
                            Last edited by VLADIMIR PERIC VALTER; 21-09-17, 23:34.

                            Comment


                            • Originally posted by VLADIMIR PERIC VALTER View Post
                              Prvo citaj sve po redu i necu vise ni da ti odgovaram, mislim odlican za ovaj nivo kosarke za Evroligu dobar jel sad jasnije. Zvezda i ima prosecan el budzet to sto ti mozda mislis da Zvezda ima brdo para to je vec zesce neinformisanje, i bila je autsajder u Evroligi kao sto je i ove sezone, rezultat je postignut rastu igraca kroz sezonu i na sjajan domaci teren. A ako imas info koliko je Zvezdi drzava dala iznesi slobodno, bez skakanja i mirno , dalje pogledaj ko je novi predsednik Kk Partizan, ako si malo ziveo u Bg u zadnjih par godina sve ce ti biti jasno i ciji je kadar. To sto se ti ne slazes sa mnom i zelis da predstavis Partizan u rangu Krke tvoj je problem, ja sam i prosle godine tvrdio da oni ulaze u plej of kad ste svi vikali da ce se boriti za opstanak. Pa dobro moze i Zvezda da bude prva ili 10 sta joj garantuje rezuktat ne razumem tu logiku moze biti 4 ali i 10, daleko su od 10 mesta. A reci f4 cega je otisla Krka sa Dzikicem, Aba lige, ne secam se, zaista.
                              B1: Prosecan el budzet = brdo para. Prosecan el budzet imaju Efes i Darusafaka. Ne znas ni sta pises. A kako ces onda i da shvatis da svako moze da tvrdi da Zvezda ima budzet Efesa ili Barselone i da prica da je uvek govorio da Zvezda nece biti na dnu tabele. Pritom je mnogo teze da Zvezda preskoci Barselonu i Makabi, nego Partizanu Olimpiju i Cibonu.

                              B2: Toliko pratis kosarku, a pojma nemas kada je Krka otisla na f4???
                              I ne pokusavaj da budes bezobrazan i ucitavas drugima nesto sto nisu rekli, kao djurasu malopre.

                              Umesto da se blamiras sa tvrdnjama da je NWG neko nekome oteo pa smo morali da se utesimo sa Rochestim, izadji iz kuce da bar uzivo vidis kako izgleda prodavnica, park, kosarkaski teren i tako to. Koliko si se hvalio da imas nickova na ranijem forumu, ne delujes kao neko ko stalno putuje i nikad nije u kuci.
                              Last edited by blond; 21-09-17, 23:38.
                              You see, in this world there's two kinds of people, my friend: Those with loaded guns and those who dig. You dig.

                              Comment


                              • Originally posted by canarian View Post
                                B1: Prosecan el budzet = brdo para. Prosecan el budzet imaju Efes i Darusafaka. Ne znas ni sta pises. A kako ces onda i da shvatis da svako moze da tvrdi da Zvezda ima budzet Efesa ili Barselone i da prica da je uvek govorio da Zvezda nece biti na dnu tabele. Pritom je mnogo teze da Zvezda preskoci Barselonu i Makabi, nego Partizanu Olimpiju i Cibonu.

                                B2: Toliko pratis kosarku, a pojma nemas kada je Krka otisla na f4???
                                I ne pokusavaj da budes bezobrazan i ucitavas drugima nesto sto nisu rekli, kao djurasu malopre.
                                Ja znam ali pitam tebe cega f4 , mozes li da nam kazes ovde, Darusafaka prosecan el budzet ha ha , e sad si pokazao znanje gde bas njih uze kad bas o Turskim klubovima znam, kao prvo oni i nisu vise evroligasi a kao drugo njih je bila finansirala Dogus grupa, samo malo pogledaj po netu koliko su placali Blatu , bas prosecno. A ako mislis na onaj Fiba celendz Krka ga je osvojila nije samo bila na f4, zato te i pitam, vidim koliko znas.

                                Comment

                                Working...
                                X