Announcement

Collapse
No announcement yet.

ABA League 2018/19

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Ulični basketaš View Post
    Napisao sam da Javor odradjuje posao.
    Za koga tacno? To mi nije jasno..ne svira nista za buducnost..
    3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
    6× Montenegrin League champion (2007–2012)
    3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
    2× German League champion (2018, 2019)
    6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
    4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
    2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

    Comment


    • Podrska kolegi Stefanu.
      "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
      Meša Selimović

      Comment


      • Jbt, ko da gledam MZT - Karpoš.
        “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

        Comment


        • Originally posted by dekkard View Post
          Ovo što sam dosad video može samo da me raduje. Bolji smo osetno od oba tima.
          Ne zaleci se, ovo nije prava slika Buducnosti, a mozda i namerno biraju Zvezdu.

          Comment


          • Originally posted by StefanPG View Post
            Ovo nije komentarisanje sudjenja, ovo je podizanie tenzije. Jos jedan post kritike moderacije na mjesto dje mu nije mjesto i ide ban.

            Sent from my Redmi 5 using Tapatalk
            Kritikujem Stefana, navijača Budućnosti, koji mi je obrisao post, iz ličnih razloga. Nema ovo veze sa moderacijom.

            Comment


            • Originally posted by Brajkula View Post
              Sve je to uredu, ali Partizan pre Trinkija i ovaj sa njim, nebo i zemlja i više od toga.

              Baš je otac stari Hrvat, Italijan, šta već.....doktor zanata.
              Ne smem da se vraćam u prošlost i potenciram stare rane i frustracije.
              Posle Mute i Čanka ovo je košarka sa druge planete u svim segmentima.

              Comment


              • Originally posted by StefanPG View Post
                Ovo nije komentarisanje sudjenja, ovo je podizanie tenzije. Jos jedan post kritike moderacije na mjesto dje mu nije mjesto i ide ban.

                Sent from my Redmi 5 using Tapatalk
                Ljudi komentarisu mec ABa lige na mestu predvidjenom za to.
                Ako mislis na ovoj temi da bastinis odnose izmedju Partizana i Buducnosti slobodan si da predjes na PP.
                Ovde niko ne provocira ni jedan klub

                Comment


                • Originally posted by VLADIMIR PERIC VALTER View Post
                  Ne zaleci se, ovo nije prava slika Buducnosti, a mozda i namerno biraju Zvezdu.
                  Nek im je sa srećom, jedva čekam.
                  “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                  Comment


                  • Originally posted by dekkard View Post
                    Nek im je sa srećom, jedva čekam.
                    Ja odavno pidem da mi je zelja da Buducnost bude cetvrta, objasnjavao sam i zasto.
                    Samo mislim da od toga nema nista jer Partizan mora da pobedi nas.

                    Comment


                    • Originally posted by Antona View Post
                      Ja odavno pidem da mi je zelja da Buducnost bude cetvrta, objasnjavao sam i zasto.
                      Samo mislim da od toga nema nista jer Partizan mora da pobedi nas.
                      Ma igramo sa jednima ili drugima polufinale, sasvim svejedno. Finale igramo sa Cedevitom.
                      Last edited by dekkard; 10-02-19, 19:33.
                      “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                      Comment


                      • Nisam siguran, ali mislim da u slucaju da Pertizan dobije 7 razlike i pobedi sve do kraja, i ako Cedevita izgubi od nekoga, stvara se krug izmedju Partizana, Buducnosti i Cedevite u kojoj ce Partizan imati najbolju medjusobnu kos razliku i biti drugi

                        Comment


                        • Originally posted by dekkard View Post
                          Ma igramo sa jednima ili drugima polufinale, sasvim svejedno. Finale igramo sa Cedevitom.
                          Mozda igramo i mi ili Buducnost finale sa Cedevitom - lopta je okrugla.
                          "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
                          Meša Selimović

                          Comment


                          • Originally posted by Antona View Post
                            Nisam siguran, ali mislim da u slucaju da Pertizan dobije 7 razlike i pobedi sve do kraja, i ako Cedevita izgubi od nekoga, stvara se krug izmedju Partizana, Buducnosti i Cedevite u kojoj ce Partizan imati najbolju medjusobnu kos razliku i biti drugi
                            Cedevita ima bolji međusobni skor i sa KKB i sa Partizanom. Ako večeras Partizan dobije može čak i da izgubi jednu od poslednje tri utakmice i opet će biti drugi.
                            “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                            Comment


                            • Originally posted by dekkard View Post
                              Cedevita ima bolji međusobni skor i sa KKB i sa Partizanom. Ako večeras Partizan dobije može čak i da izgubi jednu od poslednje tri utakmice i opet će biti drugi.
                              Amo Partizan dobije veceras a Cedevita izgubi jednu do kraja stvara se krug u kojoj se ne gleda bolji medjusobni skor nego bolja kos razlika u krugu

                              Comment


                              • Nema ga niđe, ne može vola ubosti, ni sa bacanja, i onda spakuje 2 trojke kada gori.
                                Tako se postaje vrhunski igrač.
                                Pravi šuteri zaboravljaju prošlost i stalno gledaju napred. Bez osvrta.
                                Kada bi to isto primenio i Vanja gde bi nam bio kraj.

                                Comment

                                Working...
                                X