Announcement

Collapse
No announcement yet.

ABA League 2018/19

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • cini mi se da ce kvalitet aba lige ove godine biti jos gori.

    Comment


    • Originally posted by Laza Kacanski View Post
      Kao što sam i tvrdio kada se pominjao kao naše pojačanje. Wilijam Goss je pojacanje za nekog ko se bori za opstanak u ABA ligi.
      Što je onda došao u Partizan koji sa Patrikom Milerom juri plej of, aha kao i prošle godine što se kukalo kako će se boriti za opstanak a igrali majstoricu za finale, Partizan je vrlo dobar i iskusan tim i jedan od favorita, Miler i Gos ko prati zna, odlični ameri za ovaj nivo.

      Comment


      • Inače polufinale super kupa-
        Cedevita : Mega Bemax
        Petak, 22.09.2017 18:45
        Budućnost VOLI : Mornar
        Petak, 22.09.2017 21:00

        Comment


        • Zna li iko termine utakmica razigravanja tj onih koje igraju porazeni timovi i koje se vode samo kao prijateljske?


          Sent from my iPhone using Tapatalk

          Comment


          • Originally posted by dejandoc View Post
            Zna li iko termine utakmica razigravanja tj onih koje igraju porazeni timovi i koje se vode samo kao prijateljske?


            Sent from my iPhone using Tapatalk
            Danas su utakmice od 18 i 15, i 20 i 30 ako sam dobro obavesten. Partizan -Cibona je u 20 i 30
            Last edited by VLADIMIR PERIC VALTER; 21-09-17, 09:48.

            Comment


            • Hvala, vidjeh i ja bas sad na sajtu Arenasporta.
              Last edited by dejandoc; 21-09-17, 10:05.

              Comment


              • Potcenjuje se Mornar, mislim da nisu izgubili ni jedan pripremni meč, a odigrali su ih baš dosta. Ima na sajtu ABA lige, mrzi me sad da proveravam.
                Parizana očekuje mukotrpan period, na celu priču oko promene rostera i kvaliteta istog nastavilo se i odsustvo prvog trenera sa kompletnih priprema. Oni će morati da rade u hodu, u svakom slučaju, teško da će ponoviti onako dobar start ABA lige kao prošle sezone. Kako i koliko će napredovati tokom sezone ostaje da se vidi.
                Cedevita me nije oduševila. Prvo poluvreme je bilo klasično prangijanje za tri. Cherry-ju predstoji period prilagođavanja pre svega na kriterijum suđenja u odbrani, dečko rukama brani ulaz, noge kasne, pa je sinoć zaradio 3 brza faula na identičan način. Prilagođavanje će biti potrebno i Kevin Murphy-ju, lik ima neviđeno živopisan košarkaški CV. Ima tu svega, od koledža, preko NBA, njihovih razvojnih timova, epizoda u evropskom Strazburu, malo Kine, pa Japana ... Demetris Nichols će biti prva opcija, dobar igrač. Stipanović na centru je mršavo, ne znam šta je sa centrom Chris Johnson-om koji je deo njihovog rostera, zašto nije igrao protiv FMP-a. Musa bi trebao biti rising star, očekujem da potvrdi kvalitet ove sezone, dečko po meni ima sjajnu budućnost. Bajo kao njegov zemljak je još jedna dugoročna investicija Cedevite, videćemo kako će to ići. Od domaćih, tu je Roko Leni Ukić, Krušlin, Arapović, Katić, Žganec, Ivan Ramljak... Sve to deluje ok, ali da li je dovoljno za skidanje Zvezde sa trona, videćemo. Btw, šta je sa Zdovcem, zašto ekipu vodi Rimac?

                edit
                Jedna od većih misterija mi je relacija Žganec - teretana. Dečko izgleda fizički identično kao kada je imao 18-19 godina.
                Last edited by madafaka73; 21-09-17, 10:25.

                Comment


                • Originally posted by madafaka73 View Post
                  Potcenjuje se Mornar, mislim da nisu izgubili ni jedan pripremni meč, a odigrali su ih baš dosta. Ima na sajtu ABA lige, mrzi me sad da proveravam.
                  Parizana očekuje mukotrpan period, na celu priču oko promene rostera i kvaliteta istog nastavilo se i odsustvo prvog trenera sa kompletnih priprema. Oni će morati da rade u hodu, u svakom slučaju, teško da će ponoviti onako dobar start ABA lige kao prošle sezone. Kako i koliko će napredovati tokom sezone ostaje da se vidi.
                  Cedevita me nije oduševila. Prvo poluvreme je bilo klasično prangijanje za tri. Cherry-ju predstoji period prilagođavanja pre svega na kriterijum suđenja u odbrani, dečko rukama brani ulaz, noge kasne, pa je sinoć zaradio 3 brza faula na identičan način. Prilagođavanje će biti potrebno i Kevin Murphy-ju, lik ima neviđeno živopisan košarkaški CV. Ima tu svega, od koledža, preko NBA, njihovih razvojnih timova, epizoda u evropskom Strazburu, malo Kine, pa Japana ... Demetris Nichols će biti prva opcija, dobar igrač. Stipanović na centru je mršavo, ne znam šta je sa centrom Chris Johnson-om koji je deo njihovog rostera, zašto nije igrao protiv FMP-a. Musa bi trebao biti rising star, očekujem da potvrdi kvalitet ove sezone, dečko po meni ima sjajnu budućnost. Bajo kao njegov zemljak je još jedna dugoročna investicija Cedevite, videćemo kako će to ići. Od domaćih, tu je Roko Leni Ukić, Krušlin, Arapović, Katić, Žganec, Ivan Ramljak... Sve to deluje ok, ali da li je dovoljno za skidanje Zvezde sa trona, videćemo. Btw, šta je sa Zdovcem, zašto ekipu vodi Rimac?
                  Zdovc je bio na oprostajnoj utakmici Dude Ivkovica u Atini
                  Doslo vreme pametan zaćuti, budala progovori a fukara se obogati.

                  Comment


                  • Originally posted by VLADIMIR PERIC VALTER View Post
                    Što je onda došao u Partizan koji sa Patrikom Milerom juri plej of, aha kao i prošle godine što se kukalo kako će se boriti za opstanak a igrali majstoricu za finale, Partizan je vrlo dobar i iskusan tim i jedan od favorita, Miler i Gos ko prati zna, odlični ameri za ovaj nivo.
                    Sta samo odlicni, pojam za Rocestog.
                    Partizan je smesan u reketu, a smesnije od reketa je ovo gomilanje igraca. 4 beka, 4 pleja, ako dodje cetvorka i tamo ce biti 4 igraca. Mnogo je to losije nego ono sto je igralo pre dve godine. Cedevita, Zvezda i Buducnost iznad svih, ostalo su sve nijanse.
                    You see, in this world there's two kinds of people, my friend: Those with loaded guns and those who dig. You dig.

                    Comment


                    • Muta bi najradije igrao sa 10 bekova i 2 visoka ako baš mora. Ali i oni da prangijaju za tri. Zato me ne iznenađuje to gomilanje igrača na 1 i 2.

                      Comment


                      • Cedevita je korektna vrlo ,Musa ce biti izuzetan igrac ako ga zdravlje posluzi ,Mornar interesantan prilicno kvalitetan ,poletan i atraktivan ,Buducnost me nije odusevila mada imaju kvalitet.....ipak mislim da je Zvezda iznad svih i da nece imati previse muke da na kraju sezone odbrani trofej

                        Comment


                        • Originally posted by VLADIMIR PERIC VALTER View Post
                          Što je onda došao u Partizan koji sa Patrikom Milerom juri plej of, aha kao i prošle godine što se kukalo kako će se boriti za opstanak a igrali majstoricu za finale, Partizan je vrlo dobar i iskusan tim i jedan od favorita, Miler i Gos ko prati zna, odlični ameri za ovaj nivo.
                          moglo bi ovo trolovanje ranije da pocne ranije da se sece

                          Comment


                          • Igra li FMP veceras?

                            Comment


                            • Originally posted by Laza Kacanski View Post
                              Igra li FMP veceras?
                              krece

                              Comment


                              • Originally posted by djuras View Post
                                moglo bi ovo trolovanje ranije da pocne ranije da se sece
                                Prvo nije trolovonja, i ruzan ti je stav, to je misljnje nekog ko odlicno zna igrace i njihove kvalitete vec dugo godina u košarci i nekoga kome je dosta kukanja o timu koji će se boriti za opstanak a a onda odigra majstoricu za finale. Trolovanje je više tvoja priča o nikad gorem Partizanu i slično, tim za koji igra prvi plej Gonzage i odlični suter Miler kao gomila bivših i sadasnjih maldih reprenzentativaca i nekoliko prospekata ne moze biti loš.

                                Comment

                                Working...
                                X